Мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 қазандағы № 242 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда № 9-8-161 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 19 қазандағы № 336 "Мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010–2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3736 нөмірімен тіркелген) негізінде және Денисов аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 21 қазандағы № 277 "Мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын мәслихат сессиясынының қарастыруына енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-141 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда, 2010 жылғы 22 қаңтарда, 2010 жылғы 29 қаңтарда, 2010 жылғы 12 ақпанда, 2010 жылғы 19 ақпанда "Наше время" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағында:
1) тармақшасындағы "1330617" сандары "1384088,2" сандарына ауыстырылсын, "355955" сандары "361395" сандарына ауыстырылсын, "2348" сандары "43832" сандарына ауыстырылсын, "1988" сандары "2314" сандарына ауыстырылсын, "970326" сандары "976547,2" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "1346336,2" сандары "1399622" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы "-50304,2" сандары "-50118,8" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы "50304,2" сандары "50118,8" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімінің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
нысаналы ағымдағы трансферттер:
Ауданның орта мектептеріне автомобильдік ісі және химия кабинеттеріне сатып алу үшін 12000 мың теңге білім беру ұйымдарын материалдық – техникалық базасын нығайту;
білім алуына байланысты шығындарды ішінара өтеу үшін әлеуметтік қорғау топтарының санынан жастарға әлеуметтік көмек көрсетуге – 2797 мың теңге;
Денисовка селосында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру - 6400 мың теңге;
Денисовка селосында мемлекеттік тілде оқыту жөніндегі орта мектебінің қазандық ғимаратының және жылыту жүйесінің күрделі жөндеуге - 45372 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 170 "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 21 октября 2010 года № 242. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 28 октября 2010 года № 9-8-161
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Костанайского областного маслихата от 19 октября 2010 года № 336 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3736) и рассмотрев постановление акимата Денисовского района от 21 октября 2010 года № 277 "О внесении на рассмотрение сессии маслихата проекта решения маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 170 "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-141, опубликовано 15 января 2010 года, 22 января 2010 года, 29 января 2010 года,12 февраля 2010 года, 19 февраля 2010 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1) цифры "1330617" заменить на цифры "1384088,2", цифры "355955" заменить на цифры "361395", цифры "2348" заменить на цифры "43832", цифры "1988" заменить на цифры "2314", цифры "970326" заменить на цифры "976547,2";
в подпункте 2) цифры "1346336,2" заменить на цифры "1399622";
в подпункте 5) цифры "-50304,2" заменить на цифры "-50118,8";
в подпункте 6) цифры "50304,2" заменить на цифры "50118,8";
пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
целевые текущие трансферты на:
укрепление материально-технической базы организаций образования 12000 тысяч тенге для приобретения кабинетов химии и автомобильного дела в средние школы района;
оказание социальной помощи молодежи из числа социально защищаемых слоев населения, для частичного возмещения расходов, связанных с получением образования - 2797 тысяч тенге;
финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров на благоустройство и санитарную очистку села Денисовка - 6400 тысяч тенге;
капитальный ремонт котельной и системы отопления в селе Денисовка для средней школы с государственным языком обучения – 45372 тысячи тенге;

Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу - 807 мың теңге;
мемлекеттік тілдегі оқытуды орта мектебінің ғимаратын ұстау – 4551 мың теңге;
дамуға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер:
"Денисов ауданы әкімдігінің және Денисов ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" "Дидар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынына бульдозер Т-170 қопсытқышымен сатып алу үшін 11100 мың теңге коммуналдық меншіктегі нысандарының материалдық–техникалық базасы нығайтуына;
Денисов ауданының Денисовка селосында (жобалау-іздеу жұмыстар), кеңдігінің әр қайсысы, көлемі 700 текше метр, екі таза су қоймасы бар екінші көтерме сорғы станциясын қалпына келтіруге - 2400 мың теңге";
көрсетілген шешімінің 3-1 тармағындағы:
"1255" сандары "2839,2" сандарына ауыстырылсын;
"8194" сандары "8190" сандарына ауыстырылсын;
"11082" сандары "11074" сандарына ауыстырылсын;
"307" сандары "233" сандарына ауыстырылсын;
14 қосымшалар осы шешімінің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   С. Однодворский
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ Е.Н. Подело
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 қазандағы
№ 242 шешімінің 1 қосымшасы
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 170 шешімінің 1 қосымшасы
2010 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ДЕНИСОВ АУДАНЫНЫҢ БЮДЖЕТІ
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
I
Кірістер

выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 807 тысяча тенге;
содержание здания средней школы с государственным языком обучения – 4551 тысяч тенге.
целевые трансферты на развитие на:
укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности - 11100 тысяч тенге для приобретения бульдозера Т-170 с рыхлителем в государственное коммунальное предприятие "Дидар" "Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Денисовского района и акимата Денисовского района";
реконструкцию насосной станции второго подъема с установкой двух резервуаров чистой воды емкостью по 700 кубических метров каждый, село Денисовка Денисовского района (проектно-изыскательские работы) – 2400 тысяч тенге";
в пункте 3-1 указанного решения:
цифры "1255" заменить на цифры "2839,2";
цифры "8194" заменить на цифры "8190";
цифры "11082" заменить на цифры "11074";
цифры "307" заменить на цифры "233";
приложение 1, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        С. Однодворский
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Денисовского района"
______________ Подело Е.Н.
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 октября 2010 года № 242
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2009 года № 170
Бюджет Денисовского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

143
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк
көмек көрсету
10523
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
12111
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз етуге, және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
1169
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол
жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарын төлеуді
қамтамасыз ету
233
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген, оның
ішінде майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан
бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек
аралығындағы кезеңде әскери
бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан
соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық көмек
төлеу

143
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
10523
016
Государственные пособия на детей до
18 лет
12111
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
1169
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной войны
по странам Содружества Независимых
Государств, по территории Республики
Казахстан, а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов на
питание, проживание, проезд для
участия в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к 65-летию
Победы в Великой Отечественной войне
233
020
Выплата единовременной материальной
помощи участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также лицам,
приравненным к ним, военнослужащим, в
том числе уволенным в запас
(отставку), проходившим военную
службу в период с 22 июня 1941 года
по 3 сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав
действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в
Великой Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести месяцев
в тылу в годы Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне