Қазақстан Республикасының азаматтарын Денисов ауданының шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру мен қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2010 жылғы 29 қазандағы № 13 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 желтоқсанда № 9-8-164 тіркелді. Мерзімі аяқталғанына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2011 жылғы 29 сәуірде № 585 хатымен
Ескерту. Мерзімі аяқталғанына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2011.04.29 № 585 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабы 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Тіркеу жүргізу кезеңіне қарағанда он жеті жасқа толған Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын, 2011 жылдың қаңтар мен наурызға дейінгі кезеңде "Қостанай облысы Денисов ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркелуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Селолар мен селолық округтердің әкімдері тіркеуге жататын азаматтарға хабарлауды және уақытылы келулерін қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Денисов ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіру және ұстау жөніндегі жұмысты ұйымдастыру жағынан ұсыныс берілсін.
4. "Қостанай облысы Денисов ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) "Денисов ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесімен бірге әскери-оқу орындарына үміткерлерді іріктеу жөніндегі нарядты оқу орындарына жеткізу, алғашқы әскери даярлау жөніндегі оқытушыларын әскери-оқу мекемелері туралы анықтамалық материалмен қамтамасыз ету, бұқаралық ақпарат құралдары арқылы әскери-оқу орындарына үміткерлерді іріктеу туралы хабарландыру беру жөнінде ұсыныс берілсін. Әскери-оқу орындарына түсуіне кәсіптік бағыттау мақсатымен тіркеу жүргізу мерзімінде әр әскер жасына дейінгі жастармен жеке әңгімелер жүргізсін.
5. Осы шешімін орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековқа жүктелсін.
6. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі                    В. Ионенко
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер
департаменті Денисов ауданының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
_________________________ Т. Ақанов
"Қостанай облысы Денисов ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ В. Слободюк

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан к призывному участку Денисовского района
Решение акима Денисовского района Костанайской области от 29 октября 2010 года № 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 2 декабря 2010 года № 9-8-164. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо акима Денисовского района Костанайской области от 29 апреля 2011 года № 585
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо акима Денисовского района Костанайской области от 29.04.2011 № 585.
В соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Денисовского района Костанайской области", в период с января по март 2011 года.
2. Акимам сельских округов и сел, организовать оповещение граждан подлежащих приписке и обеспечить их своевременное прибытие.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Денисовского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) организовать работу по розыску и задержанию лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
4. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Денисовского района Костанайской области" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел образования Денисовского района" довести до учебных заведений наряд, на отбор кандидатов в военно-учебные заведения, обеспечить преподавателей-организаторов начальной военной подготовки справочным материалом по военно-учебным заведениям, через средства массовой информации дать объявления о начале отбора кандидатов в военно-учебные заведения. Во время приписки провести с каждым допризывником индивидуальные собеседования с целью военно-профессиональной ориентации на поступление в военно-учебные заведения.
5. Контроль за выполнением данного решения возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района                   В. Ионенко
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Денисовского района
Департамента внутренних дел Костанайской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
____________________ Т. Аканов
Начальник
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Денисовского района
Костанайской области"
___________________ В. Слободюк