"2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 Жітіқара аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы" 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 2 әкімдік қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 151 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 сәуірде № 9-10-139 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 1-3) тармақшасына сәйкес, "2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" Жітіқара аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 шешімін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-130 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 2 "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) іске асыру мақсатында, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 Жітіқара аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы" 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 2 әкімдік қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-133 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 4 наурыздағы "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мүгедектерге халықаралық мүгедектер күніне орай бір айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;";
8) тармақшада "300" сандары "1400" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) халықтың әлеуметтік қорғалатын жіктеріне жататын және жергілікті бюджеттің қаражаттары есебінен білім алушы жастардың техникалық, кәсіптік, ортадан кейінгі және жоғары білім алуымен байланысты шығындарын төлеу үшін жылына оқу құнының нақты мөлшерінде;
10) Жеңіс Күніне орай:
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне біржолғы 35000 теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға біржолғы 3000 теңге мөлшерінде;
1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 9 мамырды қоса алғанда алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен қалтқысыз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталмаған тұлғаларға біржолғы 3000 теңге мөлшерінде.";
3 тармақта:
"6)" санынан кейін ",9)" санымен толықтырылсын;
"өткен тоқсандағы табыстары туралы анықтама" сөздерінен кейін "; тиісті оқу жылындағы оқудың фактісін және өтемақы мөлшерін растаған оқу орнынан анықтама (білім алушылар үшін)." сөздерімен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 11 января 2010 года № 2 "О реализации решения Житикаринского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 226 "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 19 марта 2010 года № 151. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 6 апреля 2010 года № 9-10-139
В соответствии с подпунктом 1-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации решения Житикаринского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 226 "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-130, опубликовано 7 января 2010 года в газете "Житикаринские новости" № 2), акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О реализации решения Житикаринского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 226 "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы" от 11 января 2010 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-133, опубликовано 4 марта 2010 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"3) инвалидам к международному дню инвалидов в размере одного месячного расчетного показателя;";
в подпункте 8) цифры "300" заменить цифрами "1400";
дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) молодежи, относящейся к социально защищаемым слоям населения и обучающейся за счет средств местного бюджета для оплаты расходов, связанных с приобретением технического, профессионального, послесреднего и высшего образования в размере фактической стоимости обучения за год;
10) ко Дню Победы:
участникам, инвалидам Великой Отечественной войны в размере 35000 тенге единовременно;
лицам, приравненным к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, в размере 3000 тенге единовременно;
лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, в размере 3000 тенге единовременно.";
в пункте 3:
после цифры "6)" дополнить цифрой ", 9)";
после слов "справка о доходах за предыдущий квартал" дополнить словами"; справка из учебного заведения, подтверждающая факт обучения и размер оплаты за соответствующий год обучения (для обучающихся).";

4 тармақта "8)," санынан кейін ", 4), 5), 9)" сандарымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара
ауданының әкімі                            Қ. Испергенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________ И. Григорьева
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_________________ Г. Жидебаева

в пункте 4 после цифры "8)," дополнить цифрами ",4), 5), 9)".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2010 года.
Аким
Житикаринского района                      К. Испергенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Житикаринского района"
________________ И. Григорьева
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
Житикаринского района"
______________ Г. Жидебаева