Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 255 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 маусымда № 9-10-142 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 403 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 24.12.2015 № 403
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы 5-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабы 1) тармақшасына сәйкес, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жітіқара ауданындағы жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Жітіқара ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес жұмысқа орналасу үшін мүгедектерді жұмыс орындарына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі              Қ. Испергенов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 20 мая 2010 года № 255. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 19 июня 2010 года № 9-10-142. Утратило силу постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 24 декабря 2015 года № 403
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 24.12.2015 № 403
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в Житикаринском районе.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Житикаринского района" обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Житикаринского района                      К. Испергенов