Мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 "Жітіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 294 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 желтоқсанда № 9-10-151 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiнiң 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2010 - 2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-130 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мәслихат шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2082769,6" сандары "2082607,6" сандарымен ауыстырылсын;
"1089358,6" сандары "1089196,6" сандарымен ауыстырылсын;
"170246" сандары "170084" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2053884,9" сандары "2053722,9" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2 тармағында:
"25133" сандары "24971" сандарымен ауыстырылсын;
21) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"21) 4605 мың теңге - "Қостанай облысы Жітіқара ауданының аудандық орталығын сумен жабдықтау үшін жер асты суларының Шортанды кен орнынан суақының құрылысы" объектісі бойынша сумен жабдықтау жөніндегі жобалық-сметалық құжаттаманың инвестициялық негіздеуінің әзірленуіне;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының
төрайымы, Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Г. Жидебаева
2010 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 294 мәслихат шешіміне
қосымша
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 226 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті
Санаты
Сома, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 226 "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 8 декабря 2010 года № 294. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 14 декабря 2010 года № 9-10-151
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 226 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-130, опубликовано 7 января 2010 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "2082769,6" заменить цифрами "2082607,6";
цифры "1089358,6" заменить цифрами "1089196,6";
цифры "170246" заменить цифрами "170084";
в подпункте 2):
цифры "2053884,9" заменить цифрами "2053722,9";
в пункте 2 указанного решения:
цифры "25133" заменить цифрами "24971";
подпункт 21) изложить в новой редакции:
"21) 4605 тысяч тенге – на разработку инвестиционного обоснования, проектно-сметной документации по водоснабжению по объекту "Строительство водовода из Шортандинского месторождения подземных вод для водоснабжения районного центра Житикаринского района Костанайской области";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
Житикаринского районного
маслихата                                  М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Житикаринского района"
_____________ Г. Жидебаева
Приложение
к решению маслихата
от 8 декабря 2010 года № 294
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2009 года № 226
Бюджет Житикаринского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы