Сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін анықтау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 7 сәуірдегі № 99 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда № 9-12-137 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 23.02.2015 № 43 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық Кодексі 42-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару Кодексінің 30-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері қосымшаға сәйкес анықталсын.
Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталған тұлғалар, арнайы дайындықты қажет етпейтін аумақты абаттандыруға байланысты және тағы басқа сондай қоғамдық-пайдалы жұмыстарға тартылады.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.А. Кәкімжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Ф. Филиппов
Әкімдіктің
2010 жылғы 7 сәуірдегі
№ 99 қаулысына қосымша
Сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері
1. Аймақты мұздан тазарту
2. Аймақты қардан тазарту
3. Аймақты қоқымнан тазарту
4. Аймақты тұрмыстық қоқыстардан тазарту
5. Аймақты арамшөптен тазарту
6. Ағаштарды шырпу
7. Ағаштарды ақтау
8. Ағаштарды отырғызу
9. Ағаш шарбақты жөндеу
10. Шарбақты бояу
11. Ғимараттарды ақтау
12. Ғимараттарды бояу
13. Гүл алаңы бөлу
14. Қолмен гүлзарды қазу

Об определении видов общественных работ для осужденных
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 7 апреля 2010 года № 99. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 6 мая 2010 года № 9-12-137. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 23 февраля 2015 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 23.02.2015 № 43.
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьей 30 Уголовно-исполнительного Кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года и подпунктом 3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для осужденных согласно приложению.
Лица, осужденные к наказанию в виде привлечения к общественным работам, привлекаются к выполнению общественно-полезных работ, не требующих какой-либо специальной подготовки по благоустройству территорий.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карабалыкского района Хакимжанова Б.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      Ф. Филиппов
Приложение
к постановлению акимата
от 7 апреля 2010 года
№ 99
Виды общественных работ для осужденных
1. Очистка территории от наледи
2. Очистка территории от снега
3. Очистка территории от мусора
4. Очистка территории от бытовых отходов
5. Очистка территории от сорняка
6. Обрезка деревьев
7. Побелка деревьев
8. Посадка деревьев
9. Ремонт деревянной изгороди
10. Покраска изгороди
11. Побелка зданий
12. Покраска зданий
13. Разбивка цветочных клумб
14. Перекопка газонов