Қарасу ауданында 2010 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 30 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 наурызда № 9-13-104 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуды жәрдемдесу жөніндегі шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданы әкімінің
міндетін атқарушысы                     Н. Әбдірахманов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ А. Ерменова
Әкімдіктің
2010 жылғы 11 ақпандағы № 30
қаулысына қосымша
2010 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының
тізбесі
1. Табысы аз адамдар.
2. Жиырма бір жасқа дейінгі жастар.
3. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғанда).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Бастауыш, орта және жоғары кәсіби білім оқу орындарынан түлектері.
12. Жұмыс берушінің-заңды тұлғаның жойылуына не жұмыс беруші-заңды тұлға қызметінің тоқталуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқартуына байланысты босатылған адамдар.
13. Бес жасқа дейінгі баласы бар ана.
14. Елу жастан үлкен адамдар.
15. Уәкілетті органының бағдары бойынша кәсіптік оқуды аяқтаған жұмыссыздар.
16. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін адамдар (он екі және одан астам ай).
17. Жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастағы жастар.

Об определении перечня целевых групп населения в Карасуском районе на 2010 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области 11 февраля 2010 года № 30. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 15 марта 2010 года № 9-13-104
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 5подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень целевых групп населения на 2010 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" обеспечить меры по содействию занятости целевым группам населения.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района                 Н. Абдрахманов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Карасуского района"
_________________________ А. Ерменова
Приложение
к постановлению акимата
от 11 февраля 2010 года № 30
Перечень целевых групп населения на 2010 год
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.
12. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников.
13. Мать, имеющая ребенка до пяти лет.
14. Лица, старше пятидесяти лет.
15. Безработные, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа.
16. Длительно не работающие граждане (двенадцать и более месяцев).
17. Молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет.