2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 29 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 наурызда № 9-13-106 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар бекітілсін:
1) 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындардың қоса беріліп отырған тізбесі;
2) аудандық бюджеттің қаражат есебінен ең төмен жалақының бір жарым мөлшерiнде қоғамдық жұмыстарда істейтін азаматтардың еңбекақысы.
2. Жұмыссыздарды уақытша, сондай-ақ толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерді жұмысқа орналастыру үшiн қоғамдық жұмыстар пайдалансын.
3. "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесiнің және тізбеде бекітілген ұйымдарының арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған келісім-шартта көрсетілген талаптарда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруы өткізілсін.
4. "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесi мыналарды жасасын:
1) қоғамдық жұмыстарды орындауға жұмыс берушілермен үлгілік шарттарды жасасу;
2) қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін есепке алу;
3) қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырған кезде осы қаулыны басшылыққа алу.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары Б.Бекеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданы әкімінің
міндетін атқарушысы                     Н. Әбдірахманов
Әкімдіктің
2010 жылғы 11 ақпандағы
№ 29 қаулысымен бекітілді
2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды
ұйымдастыратын кәсіпорындардың тізбесі
Кәсіпорын
атауы
Жұмыстар түрлері Жұмыстар
көлемі
Қарасу ауданы
әкімдігінің
аудандық
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
шаруашылықты
жүргізу
құқығымен
"Алға"
мемлекеттiк
коммуналдық
кәсіпорны
1. Белорус ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
1) Саябақ аймағын құрғап қалған
бұтақтардан, жапырақтардан және
қоқыстан тазалауда көмектесу.
Саябақта және әкімшілік
ғимараттардың жанындағы арам
шөптерді шабу, ағаштарды ақтау
мен культивациялау. Аулаларды
қоқыстар мен жапырақтардан
тазалау. Әкімшілік ғимараттарға
кіріс жолдары мен жол жиектерін
құрғап қалған шөптен және
қоқыстан тазарту, арам шөптерді
шабу. Аманкелді ауылының
көшелерін, саябақ аймағын
құрғап қалған шөптен тазарту
және арам шөптерді шабу.
Ағаштарды отырғызу.

Об организации общественных работ на 2010 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 11 февраля 2010 года № 29. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 17 марта 2010 года № 9-13-106
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень предприятий организующих общественные работы, виды и объемы общественных работ на 2010 год.
2) оплату труда граждан, занятых на общественных работах в полуторном размере минимальной заработной платы из средств районного бюджета.
2. Использовать общественные работы для временного трудоустройства безработных, а также работников, занятых в режиме неполного рабочего времени.
3. Организацию общественных работ проводить на условиях, указанных в договоре заключенным в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" и организациями, утвержденными в перечне.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района":
1) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ;
2) учитывать виды и объемы общественных работ;
3) при организации общественных работ руководствоваться настоящим постановлением.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бекенова Б.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района                 Н. Абдрахманов
Утвержден
постановлением акимата
от 11 февраля 2010 года № 29
Перечень предприятий организующих общественные работы,
виды и объемы общественных работ на 2010 год
Наименование
организации
Виды работ Объемы
работ
Государственное
коммунальное
предприятие
"Алға" на праве
хозяйственного
ведения районного
отдела
жилищно–комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карасуского
района
1. Работы по Белорусскому
сельскому округу:
1) Помощь в очистке
парковой зоны от сухих
веток, листвы и мусора.
Вырубка сорняков, побелка и
окультирование деревьев в
парке и около
административных зданий.
Уборка дворов от мусора и
листвы. Очистка от сухой
травы и мусора, вырубка
сорняков у обочин и
подъездных дорог к
административным зданиям.
Вырубка сорняков и очистка
от сухой травы и мусора
улиц села Амангельды,
парковой зоны. Посадка
деревьев.

2) Дуалдарды, аспаларды ақтауда
жәрдемдесу.
700 арам
шөпті және
ағашты
баулау
100 ағаш
200 шаршы
метр
4 арка
2. Восток ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
1) Восток ауылдың және
обьектілердің аумағын тазалауда
көмектесу: әкім аппараты,
стадион. Жол жиектерін қоқыстан
тазарту, қураған талдарды және
құрайды тамырымен жұлу,
автомобиль көлігіне қоқысты
қолмен тиеу. Бағандар мен
дуалдарды қолмен ақтау.
Коминтерна, Садовая, Новая,
Октябрь, Советская, Северная,
Степная, Пионерская, Гагарин
көшелері бойындағы шөпті жұлу.
Әкім аппаратының аумағында
гүлзарларды жасау және гүлдерді
отырғызу. Саябақта және көшелер
бойында ағаштарды отырғызу.
2) Восток ауылындағы
қоршауларды орнатуда көмектесу.
Қабырғаларды қолмен ақтау,
едендерді сырлау.
12 тонна
3 гүл
бағы
1500 ағаш
пен гүл
1000 ағаш
3. Жалғысқан ауылы бойынша
өткізілетін жұмыстар:
Юбилейная, Комсомольская,
Павлов, Школьная, Новосельская,
Новая, Гагарин, Рабочая,
Молодежная көшелерін, әкім
аппаратының, мектептің,
фельдшерлік-акушерлік
пунктінің, кітапхананың аумағын
тазалауда көмектесу (мектеп
аумағындағы қоқысты жинау,
құрайды тамырымен жұлу,
талдарды кесу, ағаштарды кесу
мен ақтау,
фельдшерлік-акушерлік пунктінің
және әкім аппаратының аумағында
гүлдерді отырғызу). Зират
аумағын тазалау. Қоршауды
ақтау. Қоқысты автомобиль
көлігіне қолмен тиеу.
50 ағаш
4 гүл бағы
60 шаршы
метр
8 тонна
4. Жамбыл ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
1) Әкім аппаратының аумағын
қоқыстан қолмен тазалауда,
гүлзарларды отырғызуда
жәрдемдесу. Школьный тұйық
көшесінің аумағын тазалау. Әкім
аппаратының аумағына ағаштарды
отырғызу. Талдарды, арам
өсімдіктерді тамырымен жұлу.
Қоқысты тиеу. Стадионды
қоқыстан жинау. Дуалды сырлау.
2) Школьный тұйық көшесінің
аумағындағы қоршауды ақтау.
Жамбыл негізгі мектебінің
терезелерін сырлау мен ақтау.
55 ағаш
84020
шаршы метр
1600 құма
метр
50 терезе
5. Ильичев ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
1) Әкімшілік ғимараттардың
аумақтарын тазалауда, қоқысты
жинауда, шөпті шабуда, қурайды
тамырымен жұлуда, ағаштарды
кесуде, ағаштарды ақтауда,
ағаштар мен талдарды
отырғызуда, гүлдерді
отырғызуда, гүл бақтарды
отырғызу, қоқысты автомобиль
көлігіне қолмен тиеу. қоқысты
машинаға тиеу мен шығару.
Гүлдерді сумен суару.
2) Көшелер бойынша және кіре
берістегі аспаны сырлау.
Ленинградская және Целинная
көшесі бойындағы қоршауларды
және шарбақтарды қолмен сырлау.
40 ағаш
50 тал
10 гүл
бағы
1 тонна
112500
шаршы метр
5 арка
5090 шаршы
метр
6. Қарамырза ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
1) Ағаштар мен бұталарды
отырғызу, гүлзарларды отырғызу,
Қарамырза, Кошевое ауылдарының
аумағында гүлдерді отырғызу,
қоқысты автомобиль көлігіне
қолмен тиеу. Қарамырза ауылы
өзенінің жағалауын санитарлық
тазалау, жусанды шабу, арам
өсімдіктен тазарту. қоқысты
қолмен тиеу мен шығару тонна.
Қарамырза ауылы өзенінің
жағалауын - 3 шақырым
санитарлық тазалау, жусанды
шабу, арам өсімдіктен тазарту.
Қарамырза, Кошевой ауылдарын
тазалау, шөптерді шабу, қурайды
тамырымен жұлу.

2) Помощь в побелке
заборов, арок.
700
сорняков и
окультиро-
вание
деревьев
100
деревьев
200
квадратных
метров
4 арки
2. Работы в Восточном
сельском округе:
1) Помощь в очистке
территории села Восток и
объектов: аппарат акима,
стадион. Очистка кюветов от
мусора, выкорчевывание
высохших саженцев и
бурьяна, погрузка мусора в
автомобильный транспорт
вручную. Побелка столбов и
заборов ручная. Прополка
травы по улице Коминтерна,
Садовая, Новая,
Октябрьская, Советская,
Северная, Степная,
Пионерская, Гагарина.
Разбивка клумб и посадка
цветов на территории
аппарата акима. Поливка
деревьев и цветов. Посадка
деревьев в парке и по
улицам.
2) Помощь в установке
изгородей в селе Восток.
Побелка стен, покраска
полов ручная.
12 тонн
3 клумбы
1500
деревьев и
цветов
1000
деревьев
3. Работы по селу
Жалгыскан:
Помощь в очистке улиц
Юбилейная, Комсомольская,
Павлова, Школьная,
Новосельская, Новая,
Гагарина, Рабочая,
Молодежная, территории
аппарата акима, школы,
фельдшерско-акушерского
пункта, библиотеки (уборка
мусора, корчевание бурьяна,
подрезка кустарников,
обрезка и побелка деревьев
на территории школы,
разбивка клумб на
территории фельдшерского
акушерского пункта и
аппарата акима). Очистка
территории кладбища.
Побелка ограждения.
Погрузка мусора в
автомобильный транспорт,
вручную.
50 деревьев
4 клумбы
60
квадратных
метра
8 тонн
4. Работы по Жамбылскому
сельскому округу:
1) Помощь очистка
территории аппарата акима,
мусора ручная, разбивка
клумб – посадка цветов.
Уборка территории переулка
Школьный. Посадка деревьев
на территории аппарата
акима. Корчевание
кустарников, сорной
растительности, корней.
Погрузка мусора. Уборка
стадиона от мусора.
Покраска забора.
2) Побелка изгороди на
территории переулка
Школьный. Побелка и
покраска окон Жамбылской
основной школы.
55 деревьев
84020
квадратных
метров
1600
погонных
метра
50 окон
5. Работы по Ильичевскому
сельскому округу:
1) Помощь в очистке
территорий административных
зданий уборка мусора,
кошение травы, корчевание
бурьяна, подрезка деревьев,
побелка деревьев, посадка
деревьев и кустарников,
посадка цветов, разбивка
клумб, погрузка мусора в
автомобильный транспорт,
ручная. Полив цветов.
2) Покраска арок по улицам
и перед въездом. Побелка
ограждений и заборов по
улице Ленинградской и
Целинной ручная.
40 деревьев
50
кустарников
10 клумб
цветов
1 тонна
112500
квадратных
метров
5 арок
5090
квадратных
метров
6. Работы по
Карамырзинскому сельскому
округу:
1) помощь в посадке
деревьев и кустарников,
разбивка клумб, посадка
цветов на территории сел
Карамырза, Кошевое,
погрузка мусора в
автомобильный транспорт,
вручную. Очистка вдоль
берега реки села Карамырза
– 3 километра, вырубка
полыни, очистка от сорной
растительности. Очистка
территорий села Карамырза,
Кошевое кошение травы,
выкорчевывание бурьяна.

2) Зират айналасын қоршалауда
көмектесу: стадион
айналасындағы қоршауларды
сырлау, Центральная,
Мельничонок, Набережная,
Гайдар, Комсомольская көшелер
бойындағы бағандарды ақтау.
300 ағаш
20 гүл
15 тонна
2620 шаршы
метр
3360 шаршы
метр
7. Қарасу ауылы бойынша
өткізілетін жұмыстар:
1) Әкімшілік ғимаратының,
стадионның, саябақтың
аумақтарын, жолдарды,
тротуарларды қардан тазалау,
құрғап қалған желектерді жинау,
қоқысты жинау, тию, шығару.
Жерді, қара топырақты, қоқысты
автомобиль көлігіне қолмен
тиеу. Жеңіс саябақта және
көшелер бойында газондарға
арналған учаскелерді қазу,
гүлдерді отырғызу. Ағаштарды,
көшеттерді қолмен ақтау. Қарасу
ауылының көшелерін тазалау.
Комсомол, Исақов, Новая
көшелері, Школьный, Детский
тұйық көшесі бойындағы жол
жиектемелерін ақтау мен сырлау.
2) Көшелер мен тұйық көшелер
айналасын қолмен тазалау.
Гүлдер мен ағаштарды суару,
арам шөптерін жұлу. Жол
жиектемелер мен темірбетонды
бағандарды ақтау, сырлау.
Қоқысты автомобиль көлігіне
қолмен тиеу.
2 тонна
2000 ағаш
2000 ағаш
пен гүл
5 тонна
3717500
шаршы метр
8. Қойбағар ауылы бойынша
өткізілетін жұмыстар:
1) Әкім аппараты, Станция орта
мектебі, дәрігерлік
амбулаториясы әкімшілік
ғимараттарына жататын аумағын
қоқыстан, құраған жапырақтан
тазалау, қоқысты тию
шығару,тазалауда көмек.
Ағаштарды отырғызу. Гүл
бақтарды және гүлдерді
отырғызу, гүлдерге тұрақты
күту. Центральная, 1-Западная,
Ковыльная, Элеваторная, Клубная
көшелері бойындағы ағаштарды
ақтау және кесу, құрғап қалған
желектерді жинау, құрайды
қыршып қопару. Зират аймағын
жинастыру.
2) Қабырғалар мен төбелерді
ақтау, терезелерді сырлау мен
сылақтау, еденді сырлау.
Үйлердің сыртынан ақтауында
көмек.
50 ағаш
2 гүл
бағы
5326 шаршы
метр
9 есік
300 шаршы
метр
9. Люблин ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
1) Ауылдың және әкімшілік
ғимараттардың аумақтарын
санитарлық тазалауда тұрақты
көмектесу (ағаштардың,
талдардың бұтақтарын кесу,
ағаштарды, қоршауларды ақтау).
Әкімшілік ғимаратының жанында
ағаштарды мен талдарды
отырғызу. Люблин ауылы, Заречен
ауылы, Корнилов ауылы, Носов
ауылы, Симферополь ауылы зират
аумақтарын тазалау, қоқысты
автомобиль көлігіне қолмен
тиеу. Су құбырын тазалау. ҰОС
ардагерлеріне арналған
ескерткішін жөндеуден өткізу,
тазалау. Калинина көшесі
маңайындағы бұрын мәдениет үйі
болған оған жататын аймақты
тазалау. Октябрь көшесіндегі
бұрын болған моншаның аймағын
тазалау. Ауылды қоқыстан және
арам шөптерден тазалау.
100 тал
95 тонна
1329968
шаршы метр
4250 шаршы
метр
10. Новопавлов ауылы бойынша
өткізілетін жұмыстар:
1) Аллеяның, мектептің,
балалар-бақшаның, клубтің
аумақтарындағы ағаштарды кесу.
Әкімшілік ғимараттардың
шегіндегі аумақтарды тазалау,
шөптерді шабу. Кіре берістегі
және көшелер бойындағы
электрбағандарды сырлау.
Горький көшесі бойындағы
қоршаулар мен шарбақтарды
қолмен ақтау. Горький, Садовая,
Строительная, Зеленая
көшелерінің жолдарын қолмен
қардан тазалау. Зират маңайын
тазалаудан өткізу. Қоқысты
автомобиль көлігіне қолмен
тиеу. Әкімшілік ғимаратының
және жолдардағы талдарды шабу,
ауыл көшелерінің арам шөптерін
шабу, қоқысты жинау, шығару
қоқысты автомобиль көлігіне
қолмен тиеу. Саябақты құраған
жапырақтардан және қоқыстан
тазалау.

2) Помощь в ограждении
вокруг кладбища, покраска
ограждений вокруг стадиона,
побелка столбов вдоль улиц
Центральная, Мельничонок,
Набережная, Гайдара,
Комсомольская.
300
деревьев
20 кустов
цветов
15 тонн
2620
квадратных
метров
3360
квадратных
метров
7. Работы в селе Карасу:
1) Помощь в уборке очистке
от снега дороги, тротуары,
вокруг территорий
административных зданий,
стадиона, парка:
выкорчевывание засохших
саженцев, погрузка мусора,
грунта, в ручную чернозема
автомобильным транспортом.
Вскапывание и размещение
участков под газоны,
посадка цветов в Парке
Победы и по улицам.
Окультирование, побелка
деревьев, саженцев ручная.
Очистка улиц села Карасу.
Побелка и покраска бордюр
по улице Комсомольская,
Исакова, Новая, переулок
Школьный, Детский.
2) Очистка вокруг улиц и
переулков ручная. Прополка,
полив цветов и деревьев
Побелка, покраска бордюр и
железобетонных опор.
Погрузка в машину мусора в
автомобильный транспорт,
ручная.
2 тонн
2000
деревьев
2000
деревьев и
цветов
5 тонн
3717500
квадратных
метров
8. Работы в селе Койбагар:
1) Помощь в уборке и
очистке территории от
листвы, сорняков, мусора,
погрузка и вывоз мусора
вручную, вырубка бурьяна у
обочин и подъездных дорог,
прилегающих территорий к
административным зданиям
аппарата акима, Станционная
средняя школа, врачебная
амбулатория. Посадка
деревьев. Разбивка клумб и
посадка цветов постоянный
уход за цветами. Побелка и
окультирование деревьев,
уборка засохших саженцев,
корчевание бурьяна уборка
сухостоя по улицам Клубная,
Центральная, 1-Западная,
Ковыльная, Элеваторная.
Уборка территории кладбищ.
2) Помощь в побелке домов
снаружи, покраска заборов,
побелка стен и потолков,
промазка и покраска оконных
рам, покраска полов.
50 деревьев
2 клумбы
5326
квадратных
метров
9 дверей
300
квадратных
метров
9. Работы по Люблинскому
сельскому округу:
Помощь в очистке территорий
села Люблинка и
административных
общественных здании
(подрезка деревьев,
кустарников, побелка
деревьев, заборов). Посадка
деревьев и кустарников
возле административных
зданий. Очистка сел
Люблинка, Зареченка,
Корниловка, Носовка,
Симферополь, погрузка
мусора в автомобильный
транспорт, ручная. Очистка
водосточных труб. Побелка
обелиска павшим в годы
Великой Отечественной
войны, очистка территории
возле обелиска. Очистка
территории бывшего клуба по
улице Калинина, очистка
территории бывшей бани по
улице Октябрьской. Очистка
сел от сорняков и мусора.
100
кустарников
95 тонн
1329968
квадратных
метров
4250
квадратных
метров
10. Работы в селе
Новопавловка:
1) Помощь в подрезке
деревьев на территории
аллеи, школы, детского
сада, клуба. Очистка
прилегающих территорий в
черте административных
зданий, кошение травы
ручная. Покраска по улицам
и перед въездом нижней
части электрических
столбов. Побелка ограждений
и заборов по улице Горького
ручная. Уборка от мусора и
листвы территорий домов.
Очистка от снега дворов,
очистка дорог от снега по
улицам Горького, Садовая,
Строительная, Зеленая
ручная. Очистка территории
вокруг кладбища. Погрузка
мусора в автомобильный
транспорт, ручная. Вырубка
сорняков по обочинам дорог
к административным зданиям,
вырубка сорняков по улицам
села погрузка и мусора
ручная в автомобильный
транспорт, ручная. Очистка
сквера от сухой травы и
мусора.

2) Үйдің сыртын ақтауға
көмектесу. Стадионды және оған
тиісті аймағын абаттандыру.
135 ағаш
230 құма
метр
2700 метр
12 тонна
40 тонн
3 арам шөп
215 шаршы
метр
204 шаршы
метр
11. Новоселов ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
1) Аймақты тазалаудан өткізу,
талдарды мен арам шөптерден
тазарту. Бағаналарды ақтау,
ағаштарды. Әкімшілік
ғимаратының маңайында кірпіштен
гүлзарды отырғызу, гүлдерді
отырғызу және күнделікті
гүлдерді суару. Жерді әкелу.
2) Ескірткішті ақтау. Қоқысты
автомобиль көлігіне қолмен
тиеу.
100 баған
300 ағаш
1 тонна
2 дуал
2 тонна
210045
шаршы метр
249 шаршы
метр
12. Павлов ауылы бойынша
өткізілетін жұмыстар:
Саябақ аймағының ағаштарын
кесу, талдарды (қараған
аллеясы) кесу. Мәдениет үйден
Павлов орта мектебіне дейін
талдарды отырғызу. Гүл бақтарды
отырғызу. Қурайларды шабу және
саябақ аймағын тазалау. саябақ
аймағында ағаштардың діңдерін
ақтау. Мәдениет үйден Павлов
орта мектебіне дейін демалыс
аймағын тазалау (қурайды шабу).
Автомобиль көлігіне қоқысты
қолмен тиеу.
210 ағаш
300 тал
3 гүл
бағы
110 ағаш
32500
шаршы метр
13. Черняев ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
1) Ленин ауылының, саябақ
аймағының, стадион, әкім
аппараты, Школьный, Ленин,
Целинный, Мир, Дорожная,
Придорожный көшелерінің
аумақтарын тазалауда көмектесу.
Ленин орта мектебінің және әкім
аппаратының аумағында гүлдерді
отырғызу. Черняев ауылдық
Мәдениет үйін сырлау.
Терезелерді сырлау. Черняев
ауылдық Мәдениет үйдегі
қабырғаларын сылақтан тазарту.
Ленин, Мир көшелері бойындағы
бөгделерді ақтау.
2) Стеланы сырлауда жәрдемдесу.
Автомобиль көлігіне қоқысты
қолмен тиеу.
250 тал
6000 құма
метр
құбарлар,
батареялар
2000 құма
метр
2500 құма
метр
212700
шаршы
метр
6000 құма
метр
35 тонна
14. Айдарлы ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
Айдарлы ауылының аумағын және
көшелерін қоқыстан және арам
шөптен тазалауда көмектесу.
Әкімшілік ғимараттардың
жанындағы ағаштарды күту мен
ақтау. Зират аумағын тазалау:
екпелерді суару. Гүл бақтарды
суару. Жер учаскесін өңдеуде
көмек көрсету. Аулаға іргелес
аумақты тазалыққа келтіруге
көмек. Айдарлы ауылының
саябақтарын және көшелерін арам
өсімдіктен тазарту. Саябақ
дуалын ақтау. Әлеуметтік
объектілерге қысқы кезеңіне
көмірді әкелу. Аулаға іргелес
аумақтарды тәртіпке келтіруде
азаматтарға көмек көрсету.
Автомобиль көлігіне қоқысты
қолмен тиеу.
120 ағаш
150 екпе
35 тонна
2790720
шаршы метр
15. Железнодорожный ауылдық
округі бойынша өткізілетін
жұмыстар:
1) Железнодорожный орта
мектебінің, Мәдениет үйінің,
Новоленинская, Воронежская,
Московская көшелерінің аумағын
тазалауда, жусанды шабуда,
ағаштар мен талдарды ақтауда
көмек көрсету. Аумақтарды
тазалауда жәрдемдесу.

2) Помощь в наружной
побелка квартир. Уборка
территории стадиона и
прилегающей к нему
территории.
135
деревьев
230
погонных
метра
2700 метра
12 тонн
40 тонн
3 сорняка
215
квадратных
метров
204
квадратных
метров
11. Работы в Новоселовском сельском округе:
Помощь в очистке на
территории, выкорчевывание
кустов и сорняков. Побелка
столбов, деревьев. Разбивка
клумб из кирпича возле
здания аппарат акима,
посадка цветов и ежедневная
поливка. Поднос земли.
Побелка памятника. Побелка
домов, заборов, погрузка
мусора в автомобильный
транспорт, ручная.
100 столбов
300
деревьев
1 тонна
2 забора
2 тонны
210045
квадратных
метров
249
квадратных
метров
12. Работы в селе
Павловское:
Помощь в подрезке крон
деревьев парковой зоны,
подрезка кустарников (аллея
акаций). Посадка
кустарников от Дома
культуры до Павловской
средней школы. Разбивка
клумб. Полив, вырубка
бурьяна и очистка парковой
зоны. Побелка стволов
деревьев в парковой зоне.
Очистка зоны отдыха от Дома
культуры до Павловской
средней школы (вырубка
бурьяна). Погрузка мусора в
автомобильный транспорт,
ручная.
210
деревьев
300
кустарников
3 клумбы
110
деревьев
32500
квадратных
метров
13. Работы в Черняевском
сельском округе:
1) Помощь в очистке
территории села Ленино и
объектов парковой зоны,
стадиона, аппарата акима,
улиц Школьной, Ленина,
Целинная, Мира, Дорожная,
Придорожная. Разбивка клумб
и посадка цветов на
территории зданий Ленинской
средней школы и аппарата
акима, посадка деревьев и
кустарников. и покраска
Черняевского сельского Дома
культуры в селе Черняевка.
Покрска оконных рам.
Очистка стен от штукатурки
в Черняевском сельском Доме
культуры. Побелка пасынков
по улицам Ленина, Мира.
2) Помощь в покраске стелы.
Погрузка мусора в
автомобильный транспорт,
ручная.
250
кустарников
6000
погонных
метра
2000
погонных
метра
труб,
батарей
2500
погонных
метра
212700
квадратных
метров
6000
погонных
метра
35 тонн
14. Работы в Айдарлинском
сельском округе:
Помощь в очистке улиц и
территории села Айдарлы от
мусора и сорняка. Побелка и
окультирование деревьев
около административных
зданий. Уборка на
территории кладбища: полив
саженцев. Полив клумб.
Оказание помощи в обработке
земельного участка. Помощь
в наведении порядка на
прилегающей ко двору
территории. Очистка парков
и улиц села Айдарлы от
сорной растительности.
Побелка забора парка.
Засыпка угля на зимний
период в социальных
объектах. Оказание помощи
гражданам в наведении
порядка на территории,
прилегающей ко двору.
Погрузка мусора в
автомобильный транспорт,
ручная.
120
деревьев
150
саженцев
35 тонн
2790720
квадратных
метров
15. Работы в
Железнодорожном сельском
округе:
1) Помощь в очистке,
вырубке полыни, побелка
деревьев и кустарников
прилегающей территории
Железнодорожной средней
школы, Дома культуры, улиц
Новоленинская, Воронежская,
Московская села
Железнодорожное. Помощь в
очистке территории.

2) Әк ақтау, майлы сырлау.
812000
шаршы метр
16. Октябрь ауылы бойынша
өткізілетін жұмыстар:
Ауыл аумағын тазалауда
жәрдемдесу: қоқысты тиеу,
көшелерді қурап қалған
бұтақтардан, жапырақтардан және
қоқыстан жинау. Ленин, Довгаль,
Калинин, Баймағамбетов,
Парковая, Октябрьская көшелері
бойындағы, Горький көшесінің
бөлігін әкімшілік ғимараттардың
айналасындағы арам шөптерді
шабу, ағаштарды әкпен ақтау,
шөпті шабу, талдарды кесу.
Көшелер бойындағы бағандарды
әкпен ақтау және майлы сырлау,
дуалдарды әкпен ақтау және
сырлау. Мешіт аумағын қолмен
тазалау, жол жиектеріндегі
шөпті шабу.
3500 тал
350 баған
895300
шаршы метр
17. Степной ауылы бойынша
өткізілетін жұмыстар:
Ауылдың орталық бөлігін
тазалауда көмектесу. Дуалдарды
ақтау, ағаштарды ақтау,
бағандарды ақтау. Зират аумағын
қоқыстан тазарту.
250 дуал
100 ағаш
200 баған
153000
шаршы метр
18. Теректі ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
Теректі ауылының көшелерін
тазалауда жәрдемдесу, орталық
саябақ аумағындағы ағаштарды
культивациялау, спорт алаңшаны
арам өсімдіктен тазалау,
ескерткішті жөндеу мен сырлау.
260304
шаршы метр
19. Ушаков ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
Ушаков, Заря, Панфилов
ауылдарын санитарлық тазалауда
көмектесу (шөпті шабу, арам
өсімдіктерден тазалау, қоқысты
тиеу). Гүлдерді отырғызу мен
суару. Ескерткіштің
айналасындағы ағаштарды
отырғызу мен суару. Автомобиль
көлігіне қоқысты қолмен тиеу.
20 ағаш
25 тонна
242495
шаршы метр
20. Целинный ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
Целинный ауылының орталық көше,
сауда орындары, Ленин, Мир
көшелері бойындағы арам
өсімдіктерден тазалау,
арамшөпті, жусанды, шөпті шабу.
Целинный ауылы Ленин, Мир
көшелері бойындағы дуалдарды
әкпен ақтау, майлы сырлау.
Саябақты арам өсімдіктерден
тазалау, талдарды қию,
ағаштарды күту және ақтау,
ағаштарды отырғызу.
150 тал
600 ағаш
5556 шаршы
метр
21. Шолақашы ауылдық округі
бойынша өткізілетін жұмыстар:
1) Шолақашы ауылының орталық
көшелерін, сауда орталығын,
темір жол өткелінен Восточная
көш. дейін дейін, темір жол
вокзалынан сауда орталыққа
дейін, Ленингардская орталық
көшесін арамшөптерден
санитарлық тазалау, жусанды,
шөпті шабу, ағаштарды отырғызу,
ағаштарды кесу.
2) Әкім аппаратының аумағындағы
темір дуалдарды сырлау, автобус
аялдамасының қабырғаларын,
төбелерін әкпен ақтау.
20 ағаш
20 ағаш
2 аялдама

2) Известковая побелка,
масляная покраска.
812000
квадратных
метров
16. Работы в селе
Октябрьском:
Помощь в очистке территории
села: уборка мусора,
очистка улиц от сухих
веток, листвы и мусора.
Вырубка сорняков,
известковая побелка и
окультирование деревьев,
кошение травы, обрезка
кустарников по улицам
Ленина, Довгаля, Калинина,
Баймагамбетова, Парковая,
Октябрьская, часть улицы
Горького вблизи
административных зданий.
Известковая побелка, и
масляная покраска столбов
по улицам, известковая
побелка и покраска заборов.
Уборка территории мечети,
скос трав с обочин дорог и
полосы отвода ручная.
3500
кустарников
350 столбов
895300
квадратных
метров
17. Работы в селе Степном:
Помощь в очистке
центральной части села.
Побелка заборов, побелка
деревьев, побелка столбов.
Уборка территории кладбища
от мусора.
250 заборов
100
деревьев
200 столбов
153000
квадратных
метров
18. Работы в Теректинском
сельском округе:
Помощь в очистке улиц села
Теректы, окультирование
деревьев на территории
центрального парка от
сорной растительности
спортивной площадки, ремонт
и покраска обелиска.
260304
квадратных
метров
19. Работы в Ушаковском
сельском округе:
Помощь в очистке сел
Ушаково, Заря, Панфилово
(кошение травы, очистка от
сорной растительности,
погрузке мусора). Посадка и
полив цветов. Посадка и
полив деревьев возле
памятника. Погрузка мусора
автомобильным транспортом,
ручная.
20 деревьев
25 тонн
242495
квадратных
метров
20. Работы в Целинном
сельском округе:
Помощь в очистке от сорной
растительности, вырубка
сорняков, полыни, кошение
травы ручная по центральной
улице, торговых точек, улиц
Ленина, Мира села Целинное.
Известковая побелка,
масляная покраска заборов
по улице Мира, Ленина села
Целинное. Очистка парка от
сорной растительности,
обрезка кустарников,
окультирование и побелка
деревьев, посадка
деревьев.
150
кустарников
600
деревьев
5556
квадратных
метров
21. Работы в Челгашинском
сельском округе:
1) Помощь в очистке села
Челгаши от сорной
растительности, вырубка
сорняков, полыни, кошение
травы ручная от центральной
улицы, торгового центра, от
железнодорожного переезда
до улицы Восточной, от
железнодорожного вокзала до
торгового центра,
центральной улицы
Ленинградская, уборка на
территории кладбища,
посадка деревьев, обрезка
деревьев.
2) Помощь в покраска
железных заборов на
территории здания аппарата
акима, известковая побелка
стен, потолков автобусных
остановок.
20 деревьев
20 деревьев
2 остановки