"Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 289 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 желтоқсанда № 9-13-117 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-13-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 6 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"1600494,1" деген сандар "1601432,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"1154674,1" деген сандар "1155612,1" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1641094,6" деген сандар "1642032,6" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-3 тармағында:
"2500,0" деген сандар "3438,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық
мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       М. Сауытпаев
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ И. Горлова
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Л. Евсюкова

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 202 "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 года"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 8 декабря 2010 года № 289. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 9 декабря 2010 года № 9-13-117. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-99, опубликовано 6 января 2010 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1600494,1" заменить цифрами "1601432,1";
цифры "1154674,1" заменить цифрами "1155612,1";
в подпункте 2):
цифры "1641094,6" заменить цифрами "1642032,6";
в пункте 3-3 указанного решения:
цифры "2500,0" заменить цифрами "3438,0";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии
Карасуского районного
маслихата М. Саутпаев
Секретарь
Карасуского районного
маслихата С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
________________ И. Горлова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Л. Евсюкова
Приложение
к решению маслихата

567,8
014
Үйдегі мұқтаж болған
азаматтарына әлеуметтік көмек
көрсету
4465,1
016
18 жасқа дейінгі балаларға
әлеуметтік жәрдемақылар
31009,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
1285,2
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
4,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж. Ұлы
Отан соғысында Германияны
жеңгені үшін" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

567,8
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
4465,1
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
31009,0
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
1285,2
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание,проживание,проезд для
участия в праздничных
мероприятиях в городах
Москва,Астана к 65-летию Победы
в Великой Отечественной Войне
4,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне