"Кәсіби дайындыққа, біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға жіберілетін жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету туралы, өмір сүруге, тамақтануға, медициналық куәландыруға, оқу орнына барар жол шығындарын өтеу туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 10 тамыздағы № 470 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 55 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 наурызда № 9-14-124 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2012.02.01 № 59 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137-баптары негізінде Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кәсіби дайындыққа, біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға жіберілетін жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету туралы, өмір сүруге тамақтануға, медициналық куәландырұға, оқу орнына барар жол шығындарын өтеу туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 10 тамыздағы № 470 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің Тіркелімінде мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-14-12 болып тіркелген, "Көзқарас-Взгляд" газетінде 2005 жылдың 12 қыркүйегінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының бүкіл мәтіні бойынша "жұмыссыздарға", "жұмыссызды", "жұмыссыздар" сөздері "адамдарға", "адамға", "адамдар" сөздеріне ауыстырылсын:
10-тармақшадағы "өмір сүруге" сөздерінен  кейін "жеті" сөзі "алты" сөзіне ауыстырылсын;
"тамақтануға" сөзінен кейін "бес" сөзі "үш" сөзіне ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Абеновтың" тегі "Казиннің" тегіне ауыстырылсын.
2. "Кәсіби дайындыққа, біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға жіберілетін жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету туралы, өмір сүруге, тамақтануға, медициналық куәландыруға, оқу орнына барар жол шығындарын өтеу туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 10 тамыздағы № 470 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 10 қарашадағы № 539 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің Тіркелімінде мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-14-93 болып тіркелген, "Көзқарас-Взгляд" газетінде 2009 жылдың 9 қаңтарында ресми жарияланған) күшін жойды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі                   Г. Тюркин
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ М. Жусупов
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ В. Осадчая
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін атқарушы"
_____________ М. Шилина

О внесении изменений в постановление акимата от 10 августа 2005 года № 470 "Об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, о возмещении затрат на проживание, питание, медицинское освидетельствование, проезд к месту обучения"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 8 февраля 2010 года № 55. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 17 марта 2010 года № 9-14-124. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 1 февраля 2012 года № 59
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 01.02.2012 № 59.
На основании статей 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об оказании социальной помощи безработным, направляемым на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, о возмещении затрат на проживание, питание, медицинское освидетельствование, проезд к месту обучения" от 10 августа 2005 года № 470 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-12, официально опубликовано 12 сентября 2005 года в газете "Көзқарас-Взгляд" следующие изменения:
по всему тексту постановления слова "безработным", "безработного", "безработные" заменить на слова "лицам", "лица", "лица"
в подпункте 10 после слов "на проживание" слово "семь" заменить словом "шесть";
после слов "на питание" слово "пять" заменить словом "три";
в пункте 2 фамилию "Абенова" заменить на фамилию "Казина".
2. Признать утратившим силу постановления акимата "О внесении изменений в постановление акимата Костанайского района от 10 августа 2005 года № 470 "Об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, о возмещении затрат на проживание, питание, медицинское освидетельствование, проезд к месту обучения" от 10 ноября 2008 года № 539 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-93, официально опубликовано 9 января 2009 года в газете "Көзқарас-Взгляд").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Костанайского района                  Г. Тюркин
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ"
акимата Костанайского района
___________________ М.Жусупов
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов" акимата Костанайского района
_____________________ В.Осадчая
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования"
акимата Костанайского района
___________________ М.Шилина