"Меңдіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010 жылғы 13 шілдедегі № 336 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 шілдеде № 9-15-133 тіркелді
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "Меңдіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 260 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміндегі тіркелген нөмірі 9-15-119, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланды) өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының:
1) тармақшасында:
"1598925" цифрлер "1599208" цифрлерімен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1621813,3" цифрлер "1602396,3" цифрлерімен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 5 тармағында "1294" цифрлері "1312" цифрлерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 7 тармағында "9067" цифрлері "9332" цифрлерімен ауыстырылсын;
аталмыш шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынаң бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            К. Оразбеков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджет жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Г. Айсенова
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша Салық
департаментінің Меңдіқара ауданы
бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басқармасының
бастығы міндетін атқарушы
________________________ Т. Ниязов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 260 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 13 июля 2010 года № 336. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 23 июля 2010 года № 9-15-133
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 260 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-15-119, опубликовано 14 января 2010 года в районной газете "Меңдіқара үні") внести следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1598925" заменить цифрами "1599208";
в подпункте 2):
цифры "1621813,3" заменить цифрами "1602396,3";
в пункте 5 указанного решения цифры "1294" заменить цифрами "1312";
в пункте 7 указанного решения цифры "9067" заменить цифрами "9332";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        К. Уразбеков
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
______________ Г. Айсенова
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Налоговое управление по
Мендыкаринскому району Налогового
департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
________________________ Т. Ниязов
Приложение 1
к решению маслихата

467
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк
көмек көрсету
10662
016
18 жасқа дейіні балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
26441
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдарымен қамтамасыз етуге және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
1342
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол
жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы
үшін тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
71
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы армия,
құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), "1941-1945
жылдарға Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгені үшін" медалімен
немесе "Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

467
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
10662
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
26441
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
1342
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных
мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
71
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
годов" или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан Республикасының
аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу,
астана қалаларында мерекелік іс-шараларға
қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз
ету
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы
Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия, құрамына кірмеген, 1941
жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери
бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), "1941-1945 жылдарға Ұлы
Отан соғысында Германияны жеңгені үшін"
медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери қызметшілерге,
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға
біржолғы материалдық көмек төлеу
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз
ету салаларындағы өзге де қызметтер

019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны по странам
Содружества Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
020
Выплата единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне, а также лицам,
приравненным к ним, военнослужащим, в том
числе уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в период с 22 июня
1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За победу над
Германией в Великой Отечественной войне
1941-1945 годов" или медалью "За победу над
Японией", проработавшим (прослужившим) не
менее шести месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
09
Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
15
Трансферттер
01
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы
бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық
пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының
өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше
қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны
және жануарлар дүниесін қорғау, жер
қатынастары
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария
бөлімі
009
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының
мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске
асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға
берілетін бюджеттік кредиттер
IY. Қаржы активтерімен операциялар бойынша
сальдо
Қаржы активтерін алу
13
Басқалар
09
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы
бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
Мәслихаттың
2010 жылғы 13 шілдедегі
№ 336 шешіміне 3 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 6 қосымша
Селолардың және селолық округтердің бюджеттік
бағдарламалары
Функционалдық топ
2010 жылға
бекітілген
бюджет
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк
қызметтер
141408
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын
өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
132508

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района
001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в области
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог
15
Трансферты
01
Трансферты
452
Отдел финансов района
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных)
целевых трансфертов
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие
бюджеты в связи с изменением фонда оплаты
труда в бюджетной сфере
III. Чистое бюджетное кредитование
0
0
0
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство,
особо охраняемые природные территории, охрана
окружающей среды и животного мира, земельные
отношения
475
Отдел предпринимательства, сельского
хозяйства и ветеринарии района
009
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов социальной
сферы сельских населенных пунктов
IV. Сальдо по операциям с финансовыми
активами
Приобретение финансовых активов
13
0
0
0
Прочие
13
09
0
0
Прочие
452
452
Отдел финансов района
14
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Приложение 3
к решению маслихата
от 13 июля 2010 года
№ 336
Приложение 6
к решению маслихата
от 22 декабря 2009 года
№ 260
Перечень бюджетных программ сел и сельских
округов на 2010 год
Функциональная группа
Утвержденный
бюджет
на 2010 год
Подфункция
Администратор
Программа
Подпрограмма
НАИМЕНОВАНИЕ
II
Затраты
147760
01
Государственные услуги
общего характера
147760
01
Представительные,
исполнительные и другие
органы, выполняющие общие
функции государственного
управления
138860