Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылы әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 393 шешімі. Қостанай облысы Мендіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қаңтарда № 9-15-141 тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7 бабы 3 тармағының 4) тармақшасына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысының 2 тармағына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылы тұрғын үй сатып алуға көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының
кәсіпкерлік және ауыл
шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________ А. Ковальчук
2010 жылғы 22 желтоқсанда
"Меңдіқара ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
___________ Г. Әйсенова
2010 жылғы 22 желтоқсанда

О предоставлении в 2011 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 декабря 2010 года № 393. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 6 января 2011 года № 9-15-141
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 18 февраля 2009 года № 183, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2011 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата                                  В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел
предпринимательства, сельского
хозяйства и ветеринарии
Мендыкаринского района"
________________ А. Ковальчук
22 декабря 2010 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
______________ Г. Айсенова
22 декабря 2010 года