2011 жылы шақыру теліміне 1994 жылы туған еркек жынысты азаматтардың тіркелуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2010 жылғы 1 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 9-18-126 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 11-02/1717 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011.12.08 № 11-02/1717 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына сәйкес Таран ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. 2011 жылғы қаңтар-наурызда "Таран ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру теліміне аудан аумағындағы 1994 жылғы туған еркек жынысты азаматтардың тіркелуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Таран селосында шақыру пункттері ұйымдастырылсын.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Таран аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) "Таран ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (келісім бойынша) бірлесіп тіркеу жөніндегі іс-шараларды өткізуге ұсыныс жасалсын.
4. Селолық округтердің, селолардың және кенттің әкімдері:
1) тіркелуден өту үшін комиссияға азаматтардың келуін қамтамасыз етсін;
2) азаматтардың шақыру теліміне жеткізу үшін ілесіп жүретін адамдары болсын, тасымалдаған кезде жазатайым оқиғаларды болдырмау үшін шаралар қабылдасын.
5. "Таран ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) "Таран ауданы әкімдігінің білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесімен бірлесіп 2011 жылы шақыру теліміне 1994 жылы туған еркек жынысты азаматтардың тіркелуін ұйымдастыру және қамтамасыз етумен байланысты қажетті шараларды өткізуге ұсыныс жасалсын.
6. "Таран ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі шақыру телімдеріне азаматтардың тіркелуіне байланысты іс-шараларды қаржыландыру "Таран ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шығыстар сметасында қарастырылған қаржы бөлу есебімен жүзеге асырсын.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таран
ауданының әкімі                            А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ О. Имашев
"Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
"Таран аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері
_________________________ Н. Әбішев
"Таран ауданы әкімдігінің
білім беру бөлімі" ММ бастығы
_________________ А. Грынькив
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
ММ бастығы
___________________ В. Пирог

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1994 года рождения к призывному участку в 2011 году
Решение акима Тарановского района Костанайской области от 1 декабря 2010 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 27 декабря 2010 года № 9-18-126. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 11-02/1717
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 08.12.2011 № 11-02/1717.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" аким Тарановского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2011 года на территории района приписку граждан мужского пола 1994 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Тарановского района".
2. Организовать призывной пункт в селе Тарановское.
3. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Тарановская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел по делам обороны Тарановского района" (по согласованию) провести мероприятия по приписке.
4. Акимат сельских округов, се, поселка:
1) обеспечить явку граждан на комиссию для прохождения приписки;
2) выделить сопровождающих лиц для доставке на призывной участок, принять меры для предотвращения несчастных случаев при перевозке.
5. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Тарановского района" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел образования акимата Тарановского района" провести мероприятия, связанные с организацией и обеспечением приписки граждан мужского пола 1994 года рождения к призывному участку в 2011 году.
6. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов акимата Тарановского района" финансирование мероприятий, связанных с припиской граждан к призывным пунктам осуществлять за счет ассигнований, предусмотренных в месте расходов государственного учреждения "Отдел по делам обороны Тарановского района".
7. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Тарановского района                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Тарановского района"
__________________ О. Имашев
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Тарановская
центральная районная больница"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области"
___________________ Н. Абишев
Начальник ГУ "Отдел образования
акимата Тарановского района"
___________________ А. Грынькин
Начальник ГУ "Отдел экономики и
финансов акимата Тарановского района"
____________________________ В. Пирог