"Сотталғандарды қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартып жұмысқа орналастыру үшін қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 27 ақпандағы № 39 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 маусымдағы № 208 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 шілдеде № 9-19-134 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 29.01.2015 № 20 қаулысымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Занының 28 бабына, Қазақстан Республикасы Қылмыстық Кодексінің 42 бабына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сотталғандарды қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартып жұмысқа орналастыру үшін қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-19-91, 2009 жылғы 16 сәуірде "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) әкімдіктің 2009 жылғы 27 ақпандағы № 39 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізілді "Сотталғандарды қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартып жұмысқа орналастыру үшін қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 27 ақпандағы № 39 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 29 қыркүйектегі № 218 қаулысымен (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-19-114, 2009 жылғы 12 қарашада № 46 "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3 тармақ шығарылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл
ауданының әкімі                           А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы әділет
Министірлігінің қылмыстық
атқару жүйесі комитетінің Қостанай
облысы бойынша басқармасы
Ұзынкөл ауданы қылмыстық атқару
жүйесі инспекциясының бас
инспекторы – бас маманы
________________ Қ.Ж. Нагурбеков
"Ұзынкөл ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі, бастық
________________ Е. Құдабаев

О внесении изменения в постановление акимата от 27 февраля 2009 года № 39 "Об определении видов общественных работ для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 14 июня 2010 года № 208. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 19 июля 2010 года № 9-19-134. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29 января 2015 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29.01.2015 № 20.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан, акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении видов общественных работ для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам" от 27 февраля 2009 года № 39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-91, опубликовано 16 апреля 2009 года в газете "Нұрлы жол") в которое вносились изменения и дополнения постановлением акимата от 29 сентября 2009 года № 218 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 27 февраля 2009 года № 39 "Об определении видов общественных работ для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-114 опубликовано 12 ноября 2009 года № 46 в газете "Нұрлы жол") следующее изменение:
пункт 3 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Узункольского района                       А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Старший специалист–старший
инспектор уголовно-исполнительной
инспекции Узункольского района
Управления Комитета уголовно–
исполнительной системы
по Костанайской области Министерства
юстиции Республики Казахстан
____________________ К.Ж. Нагурбеков
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных
программ Узункольского района",
начальник
__________________ Е. Кудабаев