"Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 264 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 316 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде № 9-20-175 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 264 шешіміне (2009 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік реестрдегі тіркеу нөмірі 9-20-167, 2010 жылғы 28 қаңтардағы "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағында:
1) тармақшада:
"1659044" деген сандар "1667650,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"397047" деген сандар "404047,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"1256125" деген сандар "1257731,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1682321,3" деген сандар "1670468,9" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-2818,9" деген сандар "-23278,9" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–тармағы мынадай мазмұндағы 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 23278,9 мың теңгеге;
7) қарыздар түсімі – 20460 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2–тармағында:
"85328" деген сандар "42664" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3–тармағында:
"761,0" деген сандар "890" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3–1 тармағындағы 3 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ, оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 8846 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 3–1 тармағында:
"14606" деген сандар "15179" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 264 "О районном бюджете Федоровского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 19 апреля 2010 года № 316. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 26 апреля 2010 года № 9-20-175
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2010–2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 264 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-20-167 от 30 декабря 2009 года, опубликовано 28 января 2010 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1659044" заменить цифрами "1667650,0";
цифры "397047" заменить цифрами "404047,0";
цифры "1256125" заменить цифрами "1257731,0";
в подпункте 2):
цифры "1682321,3" заменить цифрами "1670468,9";
в подпункте 5):
цифры "-2818,9" заменить цифрами "-23278,9";
дополнить пункт 1 указанного решения подпунктами 6), 7) следующего содержания:
"6) финансирование дефицита бюджета – 23278,9 тысячи тенге;
7) поступление займов – 20460 тысяч тенге.";
в пункте 2 указанного решения:
цифры "85328" заменить цифрами "42664";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "761,0" заменить цифрами "890";
пункт 3–1 абзац 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
8846 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно – учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941–1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65–летию Победы в Великой Отечественной войне;
в пункте 3–1 указанного решения:
цифры "14606" заменить цифрами "15179";

көрсетілген шешімдегі мынадай мазмұндағы 3–63–7 тармақтармен толықтырылсын:
"3–6. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ, оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 1237,0 мың теңге сомада облыстық бюджет трансферттерінің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
3–7. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ, оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге 71,0 мың теңге сомада республикалық бюджет трансферттерінің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысының әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады".
Жоғарыда 1235 қосымшаларда көрсетілген осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы                 В. Финк
Аудандық мәслихаттың хатшысы         С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ В. Гринак

дополнить указанное решение пунктами 3–63–7 следующего содержания:
"3-6. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно–учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941–1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65–летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 1237,0 тысяч тенге.
3–7. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65–летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 71,0 тысяча тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области".
Приложение 1235 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель очередной сессии              В. Финк
Секретарь районного маслихата        С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
_____________ В. Гринак

594
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде
әлеуметтік көмек көрсету
12125
016
18 жасқа дейіні балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
24157
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес,
мұқтаж мүгедектерді
міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз
етуге, және ымдау тілі
мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет
көрсету
2375
019
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына орай
Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы
бойынша жол жүруін,
сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған
шығыстарын төлеуді
қамтамасыз ету
71
020
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына орай
Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген
адамдарға, 1941 жылғы 22
маусым - 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы
кезеңде майдандағы армия
құрамына кірмеген әскери
бөлімдерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында
әскери қызмет өткерген,
"1941-1945 жж. Ұлы Отан
соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен
немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға)
шыққандарға, Ұлы Отан
соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс
істеген (қызмет өткерген)
адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу

594
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на
дому
12125
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
24157
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и предоставление услуг
специалистами жестового
языка, индивидуальными
помощниками в соответствии
с индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
2375
019
Обеспечение проезда
участникам и инвалидам
Великой отечественной
войны по странам
Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики
Казахстан, а также оплаты
им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для
участия в праздничных
мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию
Победы в Великой
Отечественной войне
71
020
Выплата единовременной
материальной помощи
участникам и инвалидам
Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том
числе уволенным в запас
(отставку), проходившим
военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в
воинских частях,
учреждениях, в военно–учебных
заведениях, не входивших в
состав действующей армии,
награжденным медалью "За
победу над Германией в
Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или
медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее
шести месяцев тылу в годы
Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в
Великой Отечественной
войне

2010 жылғы 19 сәуір № 316
шешіміне 4-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсан № 264
шешіміне 5-қосымша
2010 жылға арналған селоның және селолық
округтердің бюджеттік бағдарламалары
№ р/с
Атқарушы
орган-бюджеттік
бағдарламалар
әкімшісі, лимиттер
таратушылары
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
"Федоров ауданының Баннов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету
2
"Федоров ауданының
Вишневый селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
3
"Федоров ауданының
Воронеж селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
4
"Федоров ауданының
Жаркөл селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
5
"Федоров ауданының
Камышин селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету
6
"Федоров ауданының
Қосарал селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
07-3-123-011
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету
7
"Федоров ауданының
Костряков селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
8
"Федоров ауданының
Қоржынкөл селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
9
"Федоров ауданының
Ленин селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Жерлеу орындарын
күтіп-ұстау және
туысы жоқ адамдарды
жерлеу
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
10
"Федоров ауданының
Новошум селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
11
"Федоров ауданының
Первомай селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-03-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12
"Федоров ауданының
Пешков селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету
13
"Федоров ауданының
Украин селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
14
"Федоров ауданының
Шаңдақ селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбие және оқу ісі
ұйымдарын қолдау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
15
"Федоров ауданының
Федоров селосы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбие және оқу ісі
ұйымдарын қолдау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Жерлеу орындарын
күтіп-ұстау және
туысы жоқ адамдарды
жерлеу
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету

от 19 апреля 2010 года № 316
Приложение 5
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 265
Бюджетные программы сел и сельских округов 2010 год
№ п/п
Исполнительный
орган-администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код
Бюджетная программа
1
2
3
4
1
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Банновского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
2
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Вишневого
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
3
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Воронежского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
4
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Жаркольского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
5
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Камышинского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Косаральского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской) местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и
погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
7
Государственное
учреждение "Аппарат
акима
Костряковского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
8
Государственное
учреждение "Аппарат
акима
Коржинкольского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
9
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Ленинского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и
погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
10
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Новошумного
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
11
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Первомайского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Пешковского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных
дорог
13
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Украинского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
14
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Чандакского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-004
Поддержка
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
15
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села
Федоровка
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-004
Поддержка
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и
погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог