Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек-балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 95 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 мамырда № 9-20-176 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 88 қаулысымен
Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012.04.16 № 88 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджеттен мынадай әлеуметтік төлемдер түрі бойынша көмек беруі қамтамасыз етілсін:
республикалық бюджет туралы заңымен тиісті жылға белгіленген, үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек-балалары бар ата-аналарына (заңды өкілдеріне) айлық есептік көрсеткіштің сегіз есе көлемінде тоқсан сайын әлеуметтік көмек.
2. "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі-уәкілетті орган) әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу жөніндегі уәкілетті орган болып белгіленсін.
3. Мыналар белгіленсін:
1) әлеуметтік көмек үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек-балалары бар ата-аналарына (заңды өкілдеріне) көрсетіледі;
2) әлеуметтік көмек үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар ата-аналарына (заңды өкілдеріне), ағымдағы тоқсанға өтініш берген айынан бастап тағайындалады және тиісті оқу жылы бойынша төленеді;
3) әлеуметтік көмек мүгедек-балалардың интернат-үйінде немесе шипайжай мектептерінде тұрған мерзімінде төленбейді.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Ф. Федороваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданының әкімі                    А. Корниенко
КЕЛIСIЛДІ
"Федоров аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінiң бастығы
__________________ Т. Волоткевич

О материальном обеспечении детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 29 марта 2010 года № 95. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 12 мая 2010 года № 9-20-176. Утратило силу - постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 88
Утратило силу - постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 16.04.2012 № 88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Обеспечить оказание следующего вида социальной выплаты из районного бюджета:
ежеквартальную социальную помощь родителям (законным представителям), которые имеют детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому в размере восьмикратного месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий год.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи государственное учреждение "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" (далее уполномоченный орган).
3. Установить, что:
1) социальная помощь оказывается родителям (законным представителям), которые имеют детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому;
2) социальная помощь родителям (законным представителям), которые имеют детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому, назначается с месяца обращения на текущий квартал и выплачивается в течение со ответствующего учебного года;
3) выплата социальной помощи не производится в период проживания детей-инвалидов в домах-интернатах или санаторных школах.
4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Федорову О.Ф.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района                   А. Корниенко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Федоровский районный отдел занятости
и социальных программ"
__________________ Т. Волоткевич