Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы N 31/2 қаулысы. Павлодар облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 4 наурызда N 3156 тіркелген. Күші жойылды – Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 297/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года N 31/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 марта 2010 года N 3156. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 31 декабря 2020 года № 297/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы әкімдігінің 31.12.2020 № 297/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 3)- тармақшасына сәйкес облыстың су айдындарын тиімді пайдалану мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 31.12.2020 № 297/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", в целях рационального использования водоемов области акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Қ. Закарияновқа жүктелсін.
Облыс әкімі Б. Сағынтаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2010 жылғы N 31/2 қаулысына
қосымша
Павлодар облысының жергілікті балық
шаруашылығы су айдындарының тізімі

1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Закарьянова Т.К.
Аким области Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 12 февраля 2010 года N 31/2
Перечень рыбохозяйственных водоемов
местного значения Павлодарской области