"Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына шағын кредит беру үшін "Қаз Агро" ҰБХ" АҚ еншілес ұйымдарын кредиттеу" бағдарламасы бойынша бюджеттік кредиттеу шарттарын белгілеу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы N 58/5 қаулысы. Павлодар облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 наурызда N 3160 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 21 қазандағы N 369/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 21.10.2013 N 369/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 180-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 543-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына шағын кредит беру үшін "Қаз Агро" ҰБХ" АҚ еншілес ұйымдарын кредиттеу" бағдарламасы бойынша бюджеттік кредиттерді берудің келесі шарттары белгіленсін:
беру мақсаты - ауылдағы шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерін қаржылық қолдау, ауыл тұрғындарын шағын кредиттеумен қамтамасыз ету;
кредит мөлшері - 100 млн. теңге;
кредит валютасы - теңге;
кредит беру мерзімі - 5 жылға дейін;
кредитті игеру кезеңі - 2010 жылғы 31 желтоқсан;
соңғы қарызгер үшін белгіленген сыйақы мөлшерлемесі жылына 9,5% мөлшерінде, соның ішінде кредит ретінде берілген бюджет қаражаты үшін - жылына бюджет пайдасына аударуға жататыны 0,01%;
бір соңғы қарызгерге кредит қаражатын бөлудің ең төменгі сомасы - 300 (үш жүз) айлық есептік көрсеткіш, ең жоғары сомасы - 8000 (сегіз мың) айлық есептік көрсеткіш.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Қ. Закарияновқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев

Об определении условий бюджетного кредитования по программе "Кредитование дочерних организаций АО "НУХ "Каз Агро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения"
Постановление акимата Павлодарской области от 17 марта 2010 года N 58/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 марта 2010 года N 3160. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 21 октября 2013 года N 369/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 21.10.2013 N 369/12.
В соответствии со статьей 180 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 4) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 543 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года N 220, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия предоставления бюджетных  кредитов по программе "Кредитование дочерних организаций АО "НУХ "Каз  Агро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения":
цель предоставления – финансовая поддержка субъектов малого и среднего предпринимательства на селе, обеспечение сельского населения микрокредитованием;
размер кредита – 100 млн. тенге;
валюта кредита – тенге;
срок предоставления кредита – до 5 лет;
период освоения кредита – по 31 декабря 2010 года;
для конечного заемщика фиксированная ставка вознаграждения в размере 9,5 % годовых, из них за предоставленные бюджетные средства в качестве кредитных – 0,01 % годовых, подлежащих перечислению в пользу бюджета;
минимальная сумма выделения кредитных средств на одного конечного заемщика – 300 (триста) месячных расчетных показателей, максимальная сумма – 8000 (восемь тысяч) месячных расчетных показателей.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Закарьянова Т.К.
Аким области                               Б. Сагинтаев