Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 25 қазандағы N 241/16 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 18 қарашада N 3174 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 112/5 қаулысымен

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Павлодарской области от 25 октября 2010 года N 241/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 ноября 2010 года N 3174. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 112/5

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 30.06.2011 N 112/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы "Жекешелендіру туралы" Заңы 5-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі "Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіру мәселелері" N 1431 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30.06.2011 N 112/5.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года "О приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1431 "Вопросы приватизации объектов коммунальной собственности" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3111 болып тіркелді, 2008 жылғы 5 маусымда "Сарыарқа самалы" N 61 және 2008 жылғы 6 мамырда "Звезда Прииртышья" N 49 газеттерінде жарияланды) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы 584 – 599–тармақтармен қосымшаға сәйкес толықтырылсын.

1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3111, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 5 июня 2008 года, N 61, "Звезда Прииртышья" 6 мая 2008 года, N 49) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 584 - 599 согласно приложению.

2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары  Р.В. Склярға жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2010 жылғы 25 қазан
N 241/6 қаулысына
қосымша
1
2
3
584
Мемлекеттік нөмірі S636 ВМ, 1991 жылы шыққан ЗИЛ ММЗ-45-20 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз политехникалық колледжі" КМҚК-ның балансында)
585
Мемлекеттік нөмірі S860 ВD, 1977 жылы шыққан ГАЗ-52-05р автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 5 кәсіптік лицей" ММ-нің балансында)
586
Мемлекеттік нөмірі S498 АН, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 5 кәсіптік лицей" ММ-нің балансында)
587
Мемлекеттік нөмірі S504 ВО, 1992 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Саңырау және нашар еститін балаларға арналған N 1 арнайы түзету мектеп-интернаты" ММ-нің балансында)
588
Мемлекеттік нөмірі S581SS, 1995 жылы шыққан ПАЗ-3205 автобусы
Екібастұз қаласы ("Мемлекеттік тілде оқытатын дарынды балаларға арналған "Зерде" мамандандырылған жалпы білім беру мектебі" ММ-нің балансында)
589
Мемлекеттік нөмірі S501 АО, 1998 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 4 арнаулы түзету мектеп-интернаты" ММ-нің балансында)
590
Мемлекеттік нөмірі 7462 ПАО, 1969 жылы шыққан ГАЗ-52-03 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты" ММ-нің балансында)
591
Жалпы ауданы 135,2 м2, 1969 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Качиры ауданы Мотоғұл ауылы ("Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
592
Жалпы ауданы 416,2 м2, 1970 жылы салынған балаларға арналған бұрынғы жазғы демалыс базасының ұйықтайтын бөлме корпусының ғимараты (литер А)
Качиры ауданы Песчан ауылы ("Качиры ауданының білім беру бөлімі" ММ-нің балансында)
593
Жалпы ауданы 336,5 м2, 1970 жылы салынған балаларға арналған бұрынғы жазғы демалыс базасының ұйықтайтын бөлме корпусының ғимараты (литер Б)
Качиры ауданы Песчан ауылы ("Качиры ауданының білім беру бөлімі" ММ-нің балансында)
594

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Скляра Р.В.
Аким области                               Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 25 октября 2010 года N 241/16
1
2
3
584
Автомашина ЗИЛ-ММЗ-45-20, государственный номер S636ВМ, 1991 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузский политехнический колледж")
585
Автомашина Газ-52-05р, государственный номер S860 ВD, 1977 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей N 5")
586
Автомашина Ваз-21063, государственный номер S498 АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей N 5")
587
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S504 ВО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Специальная коррекционная школа-интернат N 1 для глухих и слабослышащих детей")
588
Автобус ПАЗ-3205, государственный номер S581SS, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Специализированная общеобразовательная школа "Зерде" с государственным языком обучения для одаренных детей")
589
Автомашина Ваз-21053, государственный номер S501 АО, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Специальная коррекционная школа-интернат N 4 города Павлодара")
590
Автомашина Газ-52-03, государственный номер 7462 ПАО, 1969 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Областной казахско-турецкий лицей-интернат для одаренных девочек")
591
Бывшее здание школы общей площадью 135,2 м2, 1969 года постройки
Качирский район, село Мотогул (на балансе ГУ "Аппарат акима Октябрьского сельского округа")
592
Здание спального корпуса бывшей летней базы отдыха для детей общей площадью 416,2 м2, 1970 года постройки (литер А)
Качирский район, село Песчаное (на балансе ГУ "Отдел образования Качирского района")
593
Здание спального корпуса бывшей летней базы отдыха для детей общей площадью 336,5 м2, 1970 года постройки (литер Б)
Качирский район, село Песчаное (на балансе ГУ "Отдел образования Качирского района")
594

Жалпы ауданы 140,2 м2, 1970 жылы салынған балаларға арналған бұрынғы жазғы демалыс базасының асхана ғимараты (литер В, а)
Качиры ауданы Песчан ауылы ("Качиры ауданының білім беру бөлімі" ММ-нің балансында)
595
Жалпы ауданы 431,5 м2, 1967 жылы салынған бұрынғы "Спартак" кинотеатрдың ғимараты
Успен ауданы Успен ауылы Ленин көшесі, 137-үй ("Успен ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ-нің балансында)
596
Жалпы ауданы 139,6 м2, бұрынғы өрт депосының ғимараты (ӨБ-21)
Ертіс ауданы Ертіс ауылы Карел - Полк көшесі, 71-үй ("Ертіс ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)

Здание столовой бывшей летней базы отдыха для детей общей площадью 140,2 м2, 1970 года постройки (литер В, а)
Качирский район, село Песчаное (на балансе ГУ "Отдел образования Качирского района")
595
Здание бывшего кинотеатра "Спартак" общей площадью 431,5 м2, 1967 года постройки
Успенский район, село Успенка, улица Ленина, 137 (на балансе ГУ "Отдел культуры и развития языков Успенского района")
596
Здание бывшего пожарного депо (ПЧ-21)  общей площадью 139,6 м2
Иртышский район, село Иртышск, улица Карела - Полка, 71 (на балансе ГУ "Аппарат акима села Иртышск")

597
Жалпы ауданы 208 м2, бұрынғы өрт депосының гараж ғимараты (ӨБ-21)
Ертіс ауданы Ертіс ауылы Карел - Полк көшесі, 71-үй ("Ертіс ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
598
Жалпы ауданы 182,2 м2, 1967 жылы салынған әкімшілік ғимараты
Ертіс ауданы Ертіс ауылы Бөгенбай көшесі, 110-үй ("Ертіс ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" ММ-нің балансында)
599
Жалпы ауданы 88,5 м2, 1957 жылы салынған әкімшілік ғимараты
Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылы Театральный тұйық көшесі, 3а-үй ("Ақтоғай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ-нің балансында)

597
Здание гаража бывшего пожарного депо (ПЧ-21) общей площадью 208 м2
Иртышский район, село Иртышск, улица Карела - Полка, 71 (на балансе ГУ "Аппарат акима села Иртышск")
598
Административное здание общей площадью 182,2 м2, 1967 года постройки
Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая, 110 (на балансе ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования Иртышского района")
599
Административное здание общей площадью 88,5 м2, 1957 года постройки
Актогайский район, село Актогай, переулок Театральный, 3а (на балансе ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского района")