Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 08 қыркүйектегі N 60/26 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қыркүйекте N 12-1-160 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының, 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне (4 сайланған 21 кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-148 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы "Сарыарқа Самалы" N 1 және 2010 жылғы 11 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағы 1)-тармақшасындағы "28 760 337" цифрлары "28 639 572" цифрларына ауыстырылсын;
"19 192 201" цифрлары "20 773 932" цифрларына ауыстырылсын;
"85 270" цифрлары "87 986" цифрларына ауыстырылсын;
"3 128 783" цифрлары "2 442 464" цифрларына ауыстырылсын;
"5 455 955" цифрлары "5 335 190" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 2)-тармақшасындағы "28 373 878" цифрлары "28 253 113" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4-тармағындағы "2 079 828" цифрлары "1 978 421" цифрларына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 08 сентября 2010 года N 60/26. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 14 сентября 2010 года N 12-1-160. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы" (21-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-148,  опубликованное 7 января 2010 года в газетах "Сарыарка самалы" N 1 и 11 января 2010 года "Версия" N 1) следующие изменения:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "28 760 337" заменить цифрами "28 639 572";
цифры "19 192 201" заменить цифрами "20 773 932";
цифры "85 270" заменить цифрами "87 986";
цифры "3 128 783" заменить цифрами "2 442 464";
цифры "5 455 955" заменить цифрами "5 335 190";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "28 373 878" заменить цифрами "28 253 113";
в пункте 4 указанного решения цифры "2 079 828" заменить цифрами "1 978 421";

"1 982 028" цифрлары "1 885 421" цифрларына ауыстырылсын;
"97 800" цифрлары "93 000" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы "39 540" цифрлары "24 623" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тексеру комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            И. Теренченко
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2010 жылғы 8 қыркүйектегі
N 60/26 шешіміне
қосымша
Павлодар қаласының 2010 жылға
арналған нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

цифры "1 982 028" заменить цифрами "1 885 421";
цифры "97 800" заменить цифрами "93 000";
в пункте 6 указанного решения цифры "39 540" заменить цифрами "24 623";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        И. Теренченко
Секретарь городского маслихата             М. Желнов
Приложение
к решению Павлодарского городского
маслихата от 8 сентября 2010 года N 60/26
Уточненный бюджет города Павлодара на 2010 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

7426
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
154890
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2309
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2309
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55429
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55429
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51119
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1360
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2950
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3572798
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2025723
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15394
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
15394
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2010329
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
513973
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
908986
019
Тұрғын үй салу
587370
2
Коммуналдық шаруашылық
1006121
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2926
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2926
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1003195
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
53787
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
47444
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді көркейту

7426
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
154890
464
Отдел образования района (города областного значения)
2309
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2309
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55429
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55429
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и социальных программ для населения
51119
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1360
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
2950
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3572798
1
Жилищное хозяйство
2025723
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15394
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
15394
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2010329
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
513973
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
908986
019
Строительство жилья
587370
2
Коммунальное хозяйство
1006121
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2926
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2926
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1003195
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
53787
028
Развитие коммунального хозяйства
47444
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров