Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 79/29 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 желтоқсанда N 12-1-165 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті тиісті 123 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 26 394 368 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 604 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 122 726 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 474 967 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7 192 106 мың теңге;
2) шығындар – 27 031 276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - -12 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -624 408 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 624 408 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011.02.09 N 4/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.03.31 N 16/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.04.26 N 22/32 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2011.07.01 N 34/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.27  N 56/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.15 N 61/39  (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Павлодар қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде Павлодар қаласының бюджетінен облыстық бюджетке 6 786 543 мың теңге сомасында бюджеттік алуларды көздеу ескерілсін.
3. Павлодар қаласының 2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 98 843 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011.02.09 N 4/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.03.31 N 16/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.07.01 N 34/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.27 N 56/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.15 N 61/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 24 декабря 2010 года N 79/29. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 28 декабря 2010 года N 12-1-165. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2011 – 2013 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 394 368 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 604 569 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 122 726 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 474 967 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 192 106 тысяч тенге;
2) затраты – 27 031 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - -12 500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -624 408 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 624 408 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 09.02.2011 N 4/30 (вводится в действие с 01.01.2011); от 31.03.2011 N 16/31 (вводится в действие с 01.01.2011); от 26.04.2011 N 22/32 (вводится в действие с 01.01.2011); от 01.07.2011 N 34/34 (вводится в действие с 01.01.2011); от 27.10.2011 N 56/38 (вводится в действие с 01.01.2011); от 15.11.2011 N 61/39 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2011 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Павлодара в областной бюджет в сумме 6 786 543 тысячи тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Павлодара на 2011 год в сумме 98 843 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 09.02.2011 N 4/30 (вводится в действие с 01.01.2011) от 31.03.2011 N 16/31 (вводится в действие с 01.01.2011); от 01.07.2011 N 34/34 (вводится в действие с 01.01.2011); от 27.10.2011 N 56/38 (вводится в действие с 01.01.2011); от 15.11.2011 N 61/39 (вводится в действие с 01.01.2011).

4. Павлодар қаласының 2011 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Кенжекөл селолық округі, Мойылды, Павлодар ауылдары, Ленин кенті әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 567,  8 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
6. Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметкерлер болып табылмайтын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласының мамандарына осындай қызметтің түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жалақыларының және тарифтік ставкаларының 2011 жылы 25 пайызға көтерілуі сақталсын.
6-1 Павлодар қаласының бюджетінде көрсетілген шешімнің 9-қосымшасына және осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 2010 жылғы кредиторлық берешекті өтеу қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011.02.09 N 4/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6-2. 2011 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетінде жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберіндегі іс–шараларды іске асыру үшін республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 1 001 004 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, соның ішінде:

4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Павлодара на 2011 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов Кенжекольского сельского округа, сел Мойылды, Павлодарское, поселка Ленинский, согласно приложениям 5678.
6. Сохранить на 2011 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, социального обеспечения и культуры, работающим в сельской местности и не являющимися государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6-1. Предусмотреть в бюджете города Павлодара погашение кредиторской задолженности за 2010 год согласно приложению 9 к указанному решению и приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 09.02.2011 N 4/30  (вводится в действие с 01.01.2011).
6-2. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 1 001 004 тысяч тенге, в том числе:

жұмыс орындарын ашу бойынша жалақыны ішінара субсидиялау үшін –  22 269 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын ашу үшін – 26 023 мың теңге;
тұрғын үй салу үшін – 483 712 мың теңге;
инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту үшін – 469  000 мың теңге.
Ескерту. Шешім 6-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011.03.31 N 16/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011.07.01 N 34/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011.10.27 N 56/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011.11.15 N 61/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

на частичное субсидирование заработной платы по созданию рабочих мест – 22 269 тысяч тенге;
на создание центров занятости – 26 023 тысяч тенге;
на строительство жилья – 483 712 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 469 000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.03.2011 N 16/31  (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 01.07.2011 N 34/34 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 27.10.2011  N 56/38 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15.11.2011 N 61/39 (вводится в действие с 01.01.2011)..

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Павлодар қалалық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 79/29 шешіміне
6–қосымша
2011 жылға арналған Мойылды ауылы әкімі аппаратының
бюджеттік бағдарламаларының (кіші бағдарламаларының)
тізбесі
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных органов
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Приложение 6
к решению Павлодарского городского
маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29
Перечень бюджетных программ (подпрограмм)
на 2011 год аппарата акима села Мойылды
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа