Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXI кезектен тыс сессия) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 187/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы N 190/23 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 ақпанда N 12-2-126 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, облыстық мәслихаттың (IV сайланған XХIІ сессиясы) 2010 жылғы 3 ақпандағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 265/22  шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXI кезектен тыс сессия) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 187/21 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-122 тіркелген, 2010 жылғы 6 қаңтарда "Ақжол" - "Новый путь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер пен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 3421179 мың теңге:
салық түсімдері - 2215758 мың теңге;
салық емес түсімдер - 7200 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 9900 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 1188321 мың теңге;
2) шығыстар - 3358072 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 23146 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 23146 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу - нөл теңгеге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 80000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 80000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатқаннан түсімдер – нөл теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы - -40039 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 40039 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары - 16893 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2010 жылға арналған облыстық бюджеттен табысталатын нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі келесі мөлшерде үлестірілсін:
нысаналы ағымдағы трансферттер - 538321 мың теңге;
дамытуға нысаналы трансферттер - 650000 мың теңге;
бюджеттік несиелер - 23146 мың теңге".

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXI внеочередная сессия IV созыв) N 187/21 от 25 декабря 2009 года "О бюджете города Аксу на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 12 февраля 2010 года N 190/23. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 25 февраля 2010 года N 12-2-126. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (XXII сессия, IV созыв) N 265/22 от 3 февраля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) N 259/21 от 22 декабря 2009 года "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXI внеочередная сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 187/21 "О бюджете города Аксу на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-122, опубликованное 6 января 2010 года в газете "Акжол" - "Новый путь") следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 3421179 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2215758 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1188321 тысяч тенге;
2) затраты – 3358072 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23146 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 23146 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – равно ноль тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 80000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 80000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;
5) дефицит бюджета – -40039 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 40039 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 16893 тысяч тенге".
2. Пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"Установить на 2010 год объемы целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета в следующих размерах:
целевые текущие трансферты – 538321 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 650000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 23146 тысяч тенге".

3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 2, 3 қосымшаларына сәйкес 4, 5 қосымшалармен толықтырылсын.
4. Көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1 пунктімен толықтырылсын:
"3-1. Қала бюджетінде ауылдық жерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт саласы мамандарына қалалық жағдайларда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда тарифтік ставкаларының айлықақыларын 25 пайызға көтеру сақталсын."

3. Указанное решение дополнить приложениями 45 согласно приложениям 2, 3 данного решения.
4. Указанное решение дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Сохранить в бюджете города повышение на 25 процентов окладов тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях."

5. Көрсетілген қалалық мәслихаттың шешіміне 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
6. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            А. Аманғалиев
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2010 жылғы 12 ақпандағы
(IV сайланған XХІІІ кезектен тыс
сессиясы) N 190/23 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы                     Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

5. Приложение 1 к указанному решению городского маслихата изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
7. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии                        А. Амангалиев
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского городского маслихата
(XХIII внеочередная сессия, IV созыв)
от 12 февраля 2010 года N 190/23
Бюджет города Аксу на 2010 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс                      Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы