Ақсу қаласы халқының нысаналы топтары туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 1 ақпандағы N 39/1 қаулысы. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 наурызда N 12-2-128 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 83/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012.01.26 N 83/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 1314-тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласының аумағында тұратын, халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі мынадай жұмыссыз азаматтардың санаттарымен белгіленсін:
1) дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбек етуде шектеулері бар тұлғалар (ДКК);
2) 50 жастан асқан тұлғалар;
3) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемеген тұлғалар;
4) отбасында бірде-бір жұмыс істейтін адам жоқ тұлғалар;
5) 25 жасқа дейінгі жастағы жастар;
6) туберкулезбен ауыратын науқастар;
7) бұрын жұмыс істемеген тұлғалар;
8) 2009 және 2010 жылдары бастауыш, орта және жоғары кәсіби білім беретін оқу орындарында оқу бітірген тұлғалар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010.04.09 N 210/3 шешімімен.
2. Осы қаулы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов

О целевых группах населения города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 1 февраля 2010 года N 39/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 10 марта 2010 года N 12-2-128. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 26 января 2012 года N 83/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 26.01.2012 N 83/2.
В соответствии с подпунктами 1314 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории города Аксу следующими категориями безработных граждан:
1) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультационной комиссии (ВКК);
2) лица старше 50 лет;
3) лица, длительное время (более одного года) не работавшие;
4) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
5) молодежь в возрасте до 25 лет;
6) туберкулезные больные;
7) лица, ранее не работавшие;
8) лица окончившие обучение в учебных заведениях начального, среднего и высшего профессионального образования в 2009 и 2010 годах.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 09.04.2010 N 210/3.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рахимжанова Е.М.
Аким города                                О. Каиргельдинов