2010 жылы Ақсу аймағының елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы N 191/23 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 наурызда N 12-2-131 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" N 183 қаулысына сәйкес, облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXII кезектен тыс сессиясы) 2010 жылғы 3 ақпандағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 265/22 шешімі негізінде, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 70 АЕК мөлшерінде біржолғы жәрдемақы, қосымшаға сәйкес, берілсін.
2. Айлық есеп көрсеткіші алты жүз отыз есе мөлшерден аспайтын сомада бюджеттік несие түрінде тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау көрсетілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            А. Аманғалиев
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(IV сайланған XXIII кезектен тыс сессиясы)
2010 жылғы 12 ақпандағы  N 191/23 шешіміне
қосымша
Елді мекеннің атауы
Саны
1 адамға төленетін сома (теңге)
Жалпы сома (теңге)
Ақсу аймағы
17

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аксуского региона в 2010 году
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 12 февраля 2010 года N 191/23. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 17 марта 2010 года N 12-2-131. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", решением сессии областного маслихата (XXII внеочередная сессия, IV созыв) от 3 февраля 2010 года N 265/22 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить выплату единовременного подъемного пособия в размере 70 МРП специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, согласно приложению.
2. Оказать социальную поддержку в виде бюджетного кредита в сумме не превышающем шестисоттридцатикратный размер месячного расчетного показателя для приобретения жилья.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной политики, законности и правопорядка городского маслихата.
Председатель сессии                        А. Амангалиев
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского городского маслихата
(XXIII внеочередная сессия IV созыв)
от 12 февраля 2010 года N 191 /23
Наименование населенного пункта
Количество
Сумма выплаты на 1 человека (тенге)
Общая сумма (тенге)
Аксуский регион
17