Пограничник ауылының Комсомольский қиылысын қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Пограничный селолық округ әкімінің 2010 жылғы 23 маусымдағы N 10 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 шілдеде N 12-2-149 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4)-тармақшасына сәйкес, Пограничник ауылы тұрғындарының пікірін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Пограничник ауылының Комсомольский қиылысы Алексей Пикало атындағы қиылысы болып қайта аталсын.
2. Осы шешім ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Пограничный селолық округінің әкімі        В. Штрауб

О переименовании переулка Комсомольский села Пограничник
Решение акима Пограничного сельского округа города Аксу Павлодарской области от 23 июня 2010 года N 10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 21 июля 2010 года N 12-2-149
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей села Пограничник, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переулок Комсомольский села Пограничник переименовать в переулок имени Алексея Пикало.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Пограничного сельского округа         В. Штрауб