2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 11 қаңтардағы N 18/1 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 қаңтарда N 12-3-250 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесі сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Екібастұз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Екібастұз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінде есепте тұрған жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамту үшін өңір ұйымдарында және кәсіпорындарында қоғамдық жұмыс орындарын ұйымдастырсын.
2. 1-қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері бекітілсін.
3. 2-қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін уақытша жұмыс орындарын ашуға қарастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін.
4. Осы қаулының 1-қосымшасындағы 1, 2, 3-тармақтарындағы көрсетілген жұмыстарды орындауды қамтамасыз ететін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін қатыстырылатын басқа кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес өткізілген конкурстардың қорытындылары бойынша анықталсын.
5. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жұмыс берушілер арасында келісім шартты жасарда қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру тәртібі мен шарттары реттелсін.
6. Жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға қатысу мерзімі он екі айға дейін белгіленсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары С. С. Төлеубаевқа жүктелсін.

Об организации общественных работ на 2010 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 11 января 2010 года N 18/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 12 января 2010 года N 12-3-250. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",  "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" организовать общественные работы для обеспечения занятости безработных, состоящих на учете в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" на предприятиях и организациях города.
2. Утвердить виды общественных работ согласно приложению 1.
3. Утвердить перечень предприятий и организаций, привлекаемых к созданию временных рабочих мест для организации общественных работ и источники их финансирования согласно приложению 2.
4. Перечень других предприятий и организаций, привлекаемых для организации общественных работ обеспечивающих выполнение работ указанных в пунктах 1, 2, 3 приложения 1 к постановлению определять по результатам проведенных в соответствии с законодательством о государственных закупках конкурсов.
5. Порядок и условия финансирования общественных работ регулировать при заключении договоров между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ  акимата города Экибастуза" и работодателем.
6. Установить срок участия безработных в общественных работах до двенадцати месяцев.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Тулеубаева С.С.

8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындайтын құқықтық қатынастарда таратылады.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев
КЕЛІСІЛДІ:
Павлодар облысы денсаулық сақтау
басқармасының бастығы
2010 жылғы 11 қаңтар                       А. Күзеков
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 11 қаңтардағы
N 18/1 қаулысына
1 қосымша
Қоғамдық жұмыс түрлерінің тізбесі
N р/с
Қоғамдық жұмыс түрлері
1
Аймақтың елді мекендерін көріктендіру, соның ішінде:
1.1
Аймақты қоқыстан қолмен тазалау жұмыстары
1.2
Аймақты қардан және мұздан қолмен тазалау жұмыстары
1.3
Контейнер алаңдарынан қоқысты шығару және жинау, қатты-тұрмыстық қалдықтардың полигонына арналған кезек
1.4
Ұйымдастарылмаған қоқыс орындарын жою
1.5
Ескі үйлерді және бос ғимараттарды қолданыстан шығару, қажет болған жағдайда оларды консервациялау
2
Жолдарды, инженерлік қатынастарды, су құбырларын жөндеуге қатысу, соның ішінде:
2.1
Көше жол желістерін ұстау
2.2
Жергілікті жолдарды, көпір жол желістерін ұстау
3
Аймақты экологиялық сауықтыру, соның ішінде:
3.1
Саябақтарды және көшебақтарды ұстау, саябақ шаруашылығын және демалу аймақтарын сақтау
3.2
Көшебақтарды бөлу, ағаш отырғызу, ағаштарды қалыппен  кесу және орнына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару
4
Республикалық және аймақтық қоғамдық компанияларды өткізу және өткізуге қатысу
4.1
Қоғамдық пікірлердің сұрауын өткізу
4.2
Муниципалдық округтердегі халықпен жұмыс
4.3
Халық санағына және ауыл шаруашылық санағына қатысу
4.4
Шұғыл топтардың құрамымен тұрғын-жай қорын тексеруге қатысу
5
Халықтың бос уақытын ұйымдастыруға көмек, соның ішінде:
5.1
Мәдениеті іс шараларды өткізуге, мұз алаңдарын және қар қалашығын және балаларға арналған спорт алаңдарын салуға қатысу
5.2
Хоккей алаңдарын ұстау
6
Жұмыстың басқа түрлері:
6.1
Есірткіге тәуелді азаматтармен жұмыс
6.2
Лифтілермен жабдықталған үйлердің кірешектерін тексеру, жинау және лифтілерді тиісті санитарлық жағдайда ұстау
6.3
Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруда кәсіпорындарға көмек көрсету
6.4
Жұмыс бойынша ұсынысымен дәрігерлік комиссия кеңесінің анықтамасы бар жұмыссыздар үшін арнайы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 11 қаңтардағы
N 18/1 қаулысына
2 қосымша
Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін тартылатын
ұйымдар мен кәсіпорындардың тізбесі
р/с N
Кәсіпорындар мен ұйымдар тізбесі
Жұмыс көлемі
Қоғамдық жұмыстардың талаптары
Еңбек төлемінің көлемі
Қаржыландыру көздері
1
"Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ведомствоға қарасты ұйымдары мен кәсіпорындары
Жұмыс берушінің тапсырысына сәйкес
Кәсіпорындармен, ұйымдармен жасалған келісім шарт негізінде
Ең аз еңбекақы
Қалалық бюджет, жұмыс берушілердің қаражаты
2
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ведомствоға қарасты ұйымдары мен кәсіпорындары
Жұмыс берушінің тапсырысына сәйкес
Кәсіпорындармен, ұйымдармен жасалған келісім шарт негізінде
Ең аз еңбекақы
Қалалық бюджет, жұмыс берушілердің қаражаты
3
Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің ведомствоға қарасты ұйымдары мен кәсіпорындары (келісім бойынша)
Жұмыс берушінің тапсырысына сәйкес
Кәсіпорындармен, ұйымдармен жасалған келісім шарт негізінде
Ең аз еңбекақы
Қалалық бюджет, жұмыс берушілердің қаражаты
4
"Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ведомствоға қарасты ұйымдары мен кәсіпорындары
Жұмыс берушінің тапсырысына сәйкес
Кәсіпорындармен, ұйымдармен жасалған келісім шарт негізінде
Ең аз еңбекақы
Қалалық бюджет, жұмыс берушілердің қаражаты
5
"Екібастұз қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ведомствоға қарасты ұйымдары мен кәсіпорындары
Жұмыс берушінің тапсырысына сәйкес
Кәсіпорындармен, ұйымдармен жасалған келісім шарт негізінде
Ең аз еңбекақы
Қалалық бюджет, жұмыс берушілердің қаражаты
6.
"Екібастұзлифт"ЖШС
Жұмыс берушінің тапсырысына сәйкес
Кәсіпорындармен, ұйымдармен жасалған келісім шарт негізінде
Ең аз еңбекақы
Қалалық бюджет, жұмыс берушілердің қаражаты

8. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления здравоохранения
Павлодарской области
11 января 2010 год                         А. Кузеков
Приложение 1
к постановлению акимата города Экибастуза
от 11 января 2010 года N 18/1
Перечень видов общественных работ
N п/п
Виды общественных работ
1
Благоустройство территории населенных пунктов региона, в том числе:
1.1
Работы по ручной уборке территории от мусора
1.2
Работы по ручной очистке территории от снега и гололеда
1.3
Уборка и вывоз мусора с контейнерных площадок, дежурство на полигоне твердо-бытовых отходов
1.4
Ликвидация неорганизованных свалок
1.5
Снос ветхих и пустующих домов, при необходимости работы по их консервации
2
Участие в ремонте дорог, инженерных коммуникаций, прокладке водопроводов, в том числе:
2.1
Содержание улично-дорожной сети
2.2
Содержание путепроводов, дорог местного значения
3
Экологическое оздоровление региона, в том числе:
3.1
Содержание парков и скверов, сохранение паркового хозяйства и зон отдыха
3.2
Разбивка скверов, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений
4
Участие в проведении республиканских и региональных общественных компаний, в том числе:
4.1
Проведение опросов общественного мнения
4.2
Работа с населением в муниципальных округах
4.3
Участие в переписи населения и сельскохозяйственной переписи
4.4
Участие в обследовании жилищного фонда в составе мобильных групп
5
Помощь в организации досуга населения, в том числе:
5.1
Участие в проведении мероприятий культурного значения, строительстве снежных городков и ледовых площадок, детских спортивных площадок
5.2
Содержание хоккейных кортов
6
Другие виды работ:
6.1
Работа с наркозависимыми гражданами
6.2
Обход подъездов домов, оборудованных лифтами, работа по уборке и содержанию в надлежащем санитарном состоянии лифтов
6.3
Помощь предприятиям в организации общественных работ
6.4
Специальные общественные работы для безработных, имеющих справки врачебно-консультативной комиссии с рекомендациями по труду
Приложение 2
к постановлению акимата города Экибастуза
от 11 января 2010 года N 18/1
Перечень предприятий и организаций привлекаемых
для организации общественных работ
N п/п
Перечень предприятий и организаций
Объем работ
Условия общественных работ
Размер оплаты труда
Источники финансирования
1.
Подведомственные организации и предприятия государственного учреждения
"Отдел культуры и развития языков акимата города Экибастуза"
Согласно заявок работодателя
На основании договоров с предприятиями, организациями
Минимальная заработная плата
Городской бюджет, средства работодателей
2
Подведомственные организации и предприятия государственного учреждения
"Отдел образования акимата города Экибастуза"
Согласно заявок работодателя
На основании договоров с предприятиями, организациями
Минимальная заработная плата
Городской бюджет, средства работодателей
3
Подведомственные организации и предприятия государственного учреждения
Управления здравоохранения Павлодарской области (по согласованию)
Согласно заявок работодателя
На основании договоров с предприятиями, организациями
Минимальная заработная плата
Городской бюджет, средства работодателей
4
Подведомственные организации и предприятия государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза"
Согласно заявок работодателя
На основании договоров с предприятиями, организациями
Минимальная заработная плата
Городской бюджет, средства работодателей
5
Подведомственные организации и предприятия государственного учреждения
"Отдел физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Согласно заявок работодателя
На основании договоров с предприятиями, организациями
Минимальная заработная плата
Городской бюджет, средства работодателей
6.
ТОО "Экибастузлифт"
Согласно заявок работодателя
На основании договоров с предприятиями, организациями
Минимальная заработная плата
Городской бюджет, средства работодателей