Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XIX сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 246/21 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 сәуірде N 12-3-260 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4-тармақшасы, 109-бабы 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі (IV шақырылған ХХIV сессия) "Облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы (IV шақырылған ХХI сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3161 болып тіркелген) N 272/24 шешімі негізінде және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XIХ сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-247 болып тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтардғы N 3 "Отарқа" газетінде, 2010 жылғы 14 қаңтардғы N 2 "Вести Экибастуза" газетінде жарияланған) N 221/19 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қоса беріліп отырған 2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 6 786 799 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 942 067 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 23 960 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер - 44 800 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 775 972 мың теңге;
2) шығындар - 6 774 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 891 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо - 90 158 мың теңге,
соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 246/21. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 15 апреля 2010 года N 12-3-260. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (ХХIV сессия, IV созыв) от 9 апреля 2010 года N 272/24 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3161) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІХ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-247, опубликовано в газете "Отарқа" N 3 от 14 января 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 2 от 14 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 786 799 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 942 067 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 23 960 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 44 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 775 972 тысяч тенге;
2) затраты - 6 774 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 891 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 891 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми
активами - 90 158 тысяч тенге;
в том числе:

қаржы активтерін сатып алу - 91 544 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1 386 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 78 278 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 78 278 мың теңге";
3-тармақтағы "67647" сандары "23757" сандарымен  ауыстырылсын;
аталмыш шешім келесі мазмұндағы 7.1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2010 жылдың 1 сәуірінен бастап 2010 жылға арналған қала бюджетінде бюджеттік сала қызметкерлерінің еңбекақысын 25% көбейтуге 161 139 мың теңге қаражат қарастырылсын.
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
6-қосымша осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
7-қосымша осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
аталмыш шешім осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 9-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

приобретение финансовых активов - 91 544 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 1 386 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 78 278 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 78 278 тысяч тенге";
в пункте 3 цифры "67647" заменить цифрой "23757";
дополнить указанное решение пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть увеличение заработной платы на 25 % с 1 апреля 2010 года работникам бюджетной сферы средства бюджета города на 2010 год 161 139 тысяч тенге (приложение 9)";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 7 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 9 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

2376797
003
Жалпы бiлiм беру
2274877
006
Балаларға қосымша білім беру
101920
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
17446
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17446
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
17446
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
141845
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
141845
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17813
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
53768
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
264
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
70000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
551342
2
Әлеуметтiк көмек
512928
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
4606
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
4606
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
508322
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
122120
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26880
006
Тұрғын үй көмегі
60000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
181547
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4290
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
18077
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29398
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10313
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
23857
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
2673
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін"  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

2376797
003
Общеобразовательное обучение
2274877
006
Дополнительное образование для детей
101920
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
17446
464
Отдел образования района (города областного значения)
17446
018
Организация профессионального обучения
17446
9
Прочие услуги в области образования
141845
464
Отдел образования района (города областного значения)
141845
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17813
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
53768
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
264
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
70000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
551342
2
Социальная помощь
512928
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4606
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4606
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
508322
002
Программа занятости
122120
005
Государственная адресная социальная помощь
26880
006
Жилищная помощь
60000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
181547
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4290
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
18077
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29398
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10313
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23857
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2673
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне