Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (тұлғаларға) жем - шөп сатып алу үшін 2010 жылға біржолғы материалдық көмек беру туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 3 маусымдағы N 476/6 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 шілдеде N 12-3-271 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1 тармақ 14-тармақшасына, Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 56-бабына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 9 ақпандағы (IV шақырылған кезекті XХ сессия) "Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XІХ сессия) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 241/20 шешімін орындауда, ауылдық жерлерде тұратын, аз қамтамасыз етілген отбасыларын (тұлғаларды) қолдау мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын, аз қамтамасыз етілген отбасыларына (тұлғаларға) жеке шаруашылығын дамыту үшін біржолғы материалдық көмек тағайындау бойынша қоса беріліп отырған комиссия құрамы (бұдан әрі - Комиссия) бекітілсін.
2. Отбасының әр мүшесі үшін жиынтық айлық кірісі белгіленген күнкөріс деңгейінен төмен Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (тұлғаларға) 20 000 теңге мөлшерінде жем - шөп сатып алу үшін біржолғы материалдық көмек алу құқығы белгіленсін.
3. Жем - шөп сатып алуға біржолғы материалдық көмек алу үшін "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне мына құжаттарды тапсыру қажет:
1) өтініш;
2) отбасының әр мүшесінің кірісін растайтын анықтама;
3) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
4) қосалқы шаруашылығы барлығы туралы анықтама;
5) салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
6) жеке басының куәлігі (көшірмесі);
7) "Қазақпошта" акционерлік қоғамы пошта бөлімшесінен немесе екінші деңгейдегі банктердегі есеп шоты.
4. Жем - шөп сатып алу үшін біржолғы материалдық көмек Комиссияның шешімімен тағайындалады.
5. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі қаланың 2010 жылға арналған жылдық бюджеті аясында жем - шөп сатып алу үшін біржолғы материалдық көмекті қаржыландыруды жүзеге асырсын.

О выплате единовременной материальной помощи на приобретение грубых кормов малоимущим семьям (лицам), проживающим в сельской местности города Экибастуза на 2010 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 3 июня 2010 года N 476/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 7 июля 2010 года N 12-3-271. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, во исполнение  решения Экибастузского городского маслихата (очередная XX сессия, IV созыв) от 9 февраля 2010 года N 241/20 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы", в целях поддержки малоимущих семей (лиц), проживающих в сельской местности, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый состав комиссии по назначению единовременной материальной помощи на приобретение грубых кормов малоимущим семьям (лицам), проживающим в сельской местности города Экибастуза (далее - Комиссия).
2. Установить, что право на получение единовременной материальной помощи на приобретение грубых кормов в размере 20 000 тенге имеют малоимущие семьи (лица), проживающие в сельской местности города Экибастуза, с совокупным месячным доходом на каждого члена семьи ниже установленного прожиточного минимума.
3. Для получения единовременной материальной помощи на приобретение грубых кормов, необходимо представить в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" следующие документы:
1) заявление;
2) справки, подтверждающие доход всех членов семьи;
3) копию книги регистрации граждан;
4) справку о наличии подсобного хозяйства;
5) регистрационный номер налогоплательщика;
6) удостоверение личности (копия);
7) номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня.
4. Единовременная материальная помощь на приобретение грубых кормов назначается решением Комиссии.
5. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" осуществлять финансирование единовременной материальной помощи на приобретение грубых кормов в рамках годового бюджета города на 2010 год.

6. Осы қаулы алғашқы жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Н.М. Күлжанға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 3 маусымдағы
N 476/6 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын,
аз қамтамасыз етілген отбасыларына (тұлғаларға)
жем – шөп сатып алу үшін 2010 жылға біржолғы материалдық
көмек беру жөніндегі комиссия құрамы
Нұрлан Мұкатайұлы Күлжан
- Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Серік Әубәкішұлы Арыстанов
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары;
Серік Маратұлы Қайырбеков
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің азаматтардың жекеленген санаттағы азаматтармен жұмыс бойынша секторының бас маманы, комиссия хатшысы;
Комиссия мүшелері
Бибігүл Мүбаракқызы Аманова
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары;
Әлия Қоқышқызы Базарбаева
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары;
Кенжебек Дүйсенбайұлы Дүйсенбаев
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы.

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Күлжан Н.М.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 3 июня 2010 года N 476/6
Состав комиссии по назначению единовременной
материальной помощи на приобретение грубых кормов
малоимущим семьям (лицам), проживающим в
сельской местности города Экибастуза
Күлжан Нұрлан Мұқатайұлы
- заместитель акима города Экибастуза, председатель комиссии;
Аристанов Серик Аубакишевич
- начальник государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", заместитель председателя комиссии;
Каирбеков Серик Маратович
- главный специалист государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", секретарь комиссии;
Члены комиссии
Аманова Бибигуль Мубараковна
- заместитель начальника государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Экибастуза";
Базарбаева Алия Кокишевна
- заместитель начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза";
Дюсенбаев Кенжебек Дюсенбаевич
- начальник государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии акимата города Экибастуза".