2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 157/28 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 12-4-91 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 бабының 2 тармағына және Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXІX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" N 324/29 шешіміне (әділет департаментінде МТН 3177 нөмірімен 2010 жылғы 22 желтоқсанда тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2128846 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 168123 мың теңге;
салық емес түсімдер – 3976 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 437 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1956310 мың теңге;
2) шығындар – 2130878 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 17723 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 19147 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1424 мың теңге;
4) қаржылық активтер бойынша операциялар сальдосы – 6805 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтер сатып алу - 6805 мың теңге;
5) бюджет дефициті – -180360 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану - 180360 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.02.09 N 166/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 173/32 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.30 N 177/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.21 N 186/36 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2011.11.17 N 188/37 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен табыс етілетін, сомасы 1454366 мың теңге субвенция көлемі аудандық бюджетте қарастырылсын.
3. Облыстық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер 2011 жылға арналған аудандық бюджетте келесі көлемде қарастырылсын:
білім нысандарын күрделі жөндеу жұмыстарына - 13500 мың теңге;
мәдениет нысандарының күрделі жөндеу жұмыстарына - 20800 мың теңге;
18500 мың теңге – су шаруашылығы объектілерін дамытуға.

О бюджете района на 2011 - 2013 годы
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24 декабря 2010 года N 157/28. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 31 декабря 2010 года N 12-4-91. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) N 324/29 от 13 декабря 2010 года "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрирован в департаменте юстиции НГР N 3177 от 22 декабря 2010 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2128846 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 168123 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3976 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 437 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1956310 тысяч тенге;
2) затраты – 2130878 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17723 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 19147 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1424 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6805 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6805 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -180360 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – 180360 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 09.02.2011 N 166/30 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 28.03.2011 N 173/32 (вводится в действие с 01.01.2011); 30.06.2011 N 177/33 (вводится в действие с 01.01.2011); от 21.10.2011 N 186/36 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.11.2011 N 188/37 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год объем субвенции, передаваемых из областного бюджета в сумме 1454366 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
13500 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов образования;
20800 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов культуры;
18500 тысяч тенге – на развитие объектов водного хозяйства.

Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.10.21 N 186/36 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3-1. Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер 2011 жылға арналған аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
30168 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
2509 мың теңге - қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге;
1300 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
8192 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал жабдықтарымен жарақтандыруға;
5347 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
1120 мың теңге - арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге;
5775 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
13216 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
780 мың теңге - "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға;
9932 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;
9607 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
684 мың теңге – жалақыны ішінара қаражаттандыруға;
5317 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарын құруға
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.02.09 N 166/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 173/32 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.30 N 177/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.17 N 188/37 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3-2. Республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер 2011 жылға арналған аудандық бюджеттен келесі мөлшерде қарастырылсын:
74000 мың теңге - су шаруашылығы объектілерін дамытуға;
153804 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.02.09 N 166/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.11.17 N 188/37 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 21.10.2011 N 186/36 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-1. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
30168 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2509 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей–сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
1300 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
8192 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5347 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
1120 тысяч тенге - на введение стандартов специальных социальных услуг;
5775 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
13216 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
780 тысяч тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020;
9932 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
9607 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
684 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
5317 тысяч тенге - на создание центров занятости.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 09.02.2011 N 166/30 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 28.03.2011 N 173/32 (вводится в действие с 01.01.2011); 30.06.2011 N 177/33 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.11.2011 N 188/37 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-2. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
74000 тысяч тенге на развитие объектов водного хозяйства;
153804 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, по Программе занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 09.02.2011 N 166/30 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 17.11.2011 N 188/37 (вводится в действие с 01.01.2011).

3-3. Республикалық бюджеттен 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 19147 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несие қарастырылсын;
153800 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы бойынша тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға несие;
137000 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға.
Ескерту. Шешім 3-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.02.09 N 166/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.06.30 N 177/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.21 N 186/36 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.17 N 188/37 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3-4. Аудан бюджетіне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға бөлінген кредиттің мерзімінен бұрын өтеуді қарастыру қажет, соның ішінде:
153800,0 мың теңге – жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу;
4,0 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету.
Ескерту. Шешім 3-4 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.11.17 N 188/37 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу үдерісіндегі секвестрге жатқызылмаған, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі N 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауданның селолық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі N 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5-1. Инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) жүзеге асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларды бөлумен 2011 жылға арналған аудан бюджетін дамытудың бюджеттік бағдарламалар тізбесі, 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.11.17 N 188/37 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. Ауылдық жерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметші  болып табылмайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт салаларының мамандарының жалақысын және тарифтік ставкасын 25 пайызға көтеру сақталсын.
7. 2011 жылы аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының төтенше резерві 1000 мың теңге сомада бекітілсін.
8. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап іске кірістіріледі.

3-3. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 19147 тысяч тенге;
153800 тысяч тенге – кредитование на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020;
137000 тысяч тенге – развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 09.02.2011 N 166/30 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30.06.2011 N 177/33 (вводится в действие с 01.01.2011); от 21.10.2011  N 186/36 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.11.2011 N 188/37  (вводится в действие с 01.01.2011).
3-4. Предусмотреть в бюджете района досрочное погашение кредита, выделенного на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020, в том числе:
153800,0 тысяч тенге – погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом;
4,0 тысяч тенге – обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 17.11.2011 N 188/37 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2011 год согласно приложения N 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ по сельским округам района согласно приложения N 5.
5-1. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета района на 2011 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию инвестиционных проектов (программ), согласно приложения 6.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 17.11.2011 N 188/37 (вводится в действие с 01.01.2011).
6. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими.
7. Утвердить на 2011 год чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера в сумме 1000 тысяч тенге.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.

9. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Ж. Ағамбаев
Мәслихат хатшысы                           Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
(XXVIII сессиясы, IV шақырылым)
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 157/28 шешіміне
N 1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
(IV шақырылым, ХХХVII (кезектен тыс) сессиясы)

9. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.
Председатель сессии                        Ж. Агамбаев
Секретарь маслихата                        Т. Муканов
Приложение N 1
к решению Актогайского районного маслихата
(XXVIII сессия, IV созыв)
от 24 декабря 2010 года N 157/28
Приложение 1
к решению Актогайского районного маслихата
(IV созыв, ХХХVII (внеочередная) сессия)

123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Приреченск ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Харьковка ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, ент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендердегі абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Басқамыс ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Жалаулы ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық ( селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Шолақсор ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Разумовка ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Барлыбай ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Қараоба ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Мүткенов ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Әуелбек ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Қожамжар ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Жолболды ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
(IV шақырылым, ХХVIII сессиясы)
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 157/28 шешіміне
6 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
(IV шақырылым, ХХХVII (кезектен тыс) сессиясы)

123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Приреченский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Харьковский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Баскамысский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Жалаулинский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Шолаксорский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Разумовский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Барлыбайский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам  на дому
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Караобинский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Муткеновский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Аульбекский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Кожамжарский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Жолболдинский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Приложение 6
к решению Актогайского районного маслихата
(IV созыв, ХХVIII сессия) от 24 декабря
2010 года N 157/28
Приложение 2
к решению Актогайского районного маслихата
(IV созыв, ХХХVII (внеочередная) сессия)

2011 жылғы 17 қарашадағы N 188/37 шешіміне
2 қосымша
Инвестициялық жобаларды (бағдармаларды) жүзеге
асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларды
бөлумен 2011 жылға арналған аудан бюджетін дамытудың
бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011.11.17 N 188/37 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Функционалдық кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі   Атауы
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
290804
1
Тұрғын үй шаруашылығы
290804

от 17 ноября 2011 года N 188/37
Перечень бюджетных программ развития бюджета района
на 2011 год с разделением на бюджетные программы,
направленные на реализацию инвестиционных проектов (программ)
Сноска. Решение дополненено приложением 6 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 17.11.2011 N 188/37 (вводится в действие с 01.01.2011).
Функциональная группа
Сумма тыс. тенге
Функциональная подфункция        Наименование
Администратор бюджетной программы
7
Жилищно–коммунальное хозяйство
290804
1
Жилищное хозяйство
290804