Көшені қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Қожамжар селолық округ әкімінің 2010 жылғы 15 маусымдағы N 5 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 маусымда N 12-4-84 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және тиісті Қожамжар ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылының Ленин көшесіне Елубаев Сахабиден атындағы көшесі ретінде қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалу барысын өзім бақылаймын.
Округ әкімі                                Б. Аубакиров

О переименовании улицы
Решение акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 15 июня 2010 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 26 июня 2010 года N 12-4-84
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Кожамжар принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать улицу Ленина село Кожамжар Актогайского района в улицу имени Елубаева Сахабидена.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
Аким округа                                Б. Аубакиров