Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 138-22-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010 жылғы 03 қарашадағы N 192-30-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 09 қарашада N 12-7-109 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу реестрінде 2010 жылғы 5 қаңтар күні N 12-7-92 тіркелген, 2010 жылғы 9 қаңтардағы NN 3-4 және 2010 жылғы 14 қаңтардағы NN 5-6 "Ертіс нұры" газетінде жарияланған) N 138-22-4 шешіміне (бұдан әрі – Шешім) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Шешімінің 1 тармағы 1) тармақшасына келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) 2010 жылға арналған 1 қосымшаға сәйкес келесі мөлшерінде:
кірістер – 2 238 583 000 (екі миллиард екі жүз отыз сегіз миллион бес жүз сексен үш мың) теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 228 154  000 (екі жүз жиырма сегіз миллион жүз елу төрт мың) теңге;
салық емес түсімдер – 1 117 000 (бір миллион жүз он жеті мың) теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 582  000 (бес жүз сексен екі мың) теңге;
трансферттердің түсімі – 2 008 730 000 (екі миллиард сегіз миллион жеті жүз отыз мың) теңге;
шығыстар – 2 240 716 000 (екі миллиард екі жүз қырық миллион жеті жүз он алты мың) теңге;
таза бюджеттік несиелендіру – 8 164 000 (сегіз миллион жүз алпыс төрт мың) теңге;
бюджеттік несиелер – 8 263 000 (сегіз миллион екі жүз алпыс үш мың) теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 99 000 (тоқсан тоғыз мың) теңге;
қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – 8 340 000 (сегіз миллион үш жүз қырық мың) теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 8 340 000 (сегіз миллион үш жүз қырық мың) теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) – -18 637 000 (он сегіз миллион алты жүз отыз жеті мың) теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 18 637 000 (он сегіз миллион алты жүз отыз жеті мың) теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года N 138-22-4 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 03 ноября 2010 года N 192-30-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 09 ноября 2010 года N 12-7-109. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5  статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1)   пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" от 24 декабря 2009 года N 138-22-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 января 2010 года за N 12-7-92, опубликовано 9 января 2010 года в газете "Иртыш" NN 3-4 и 14 января 2010 года NN 5-6) (далее - Решение) внести следующие изменения и дополнения:
1) подпункт 1) пункта 1 Решения изложить в следующей редакции:
"1) на 2010 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 2 238 583 000 (два миллиарда двести тридцать восемь миллионов пятьсот восемьдесят три тысячи) тенге, в том числе:
налоговые поступления – 228 154 000 (двести двадцать восемь миллионов сто пятьдесят четыре тысячи) тенге;
неналоговые поступления – 1 117 000 (один миллион сто семнадцать тысяч) тенге;
поступления от продажи основного капитала – 582 000 (пятьсот восемьдесят две тысячи) тенге;
поступления трансфертов – 2 008 730 000 (два миллиарда восемь миллионов семьсот тридцать тысяч) тенге;
затраты – 2 240 716 000 (два миллиарда двести сорок миллионов семьсот шестнадцать тысяч) тенге;
чистое бюджетное кредитование – 8 164 000 (восемь миллионов сто шестьдесят четыре тысячи) тенге;
бюджетные кредиты – 8 263 000 (восемь миллионов двести шестьдесят три тысячи) тенге;
погашение бюджетных кредитов – 99 000 (девяносто девять тысяч) тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 340 000 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 340 000 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге;
дефицит (профицит) бюджета - -18 637 000 (восемнадцать миллионов шестьсот тридцать семь тысяч) тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 637 000 (восемнадцать миллионов шестьсот тридцать семь тысяч) тенге.

2. Шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт дамыту жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   С. Асқаров
Аудандық маслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          С. Асқаров
Аудандық мәслихаттың
(IV сайланған, ХХХ кезектен тыс сессиясы)

2. Приложение 1 к Решению изложить в новой редакции согласно  приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержке малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии           С. Аскаров
Исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата                        С. Аскаров
Приложение
к решению районного маслихата