Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XIX сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 қарашадағы N 3/26 шешімі. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 08 желтоқсанда N 12-8-97 тіркелген
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XIX сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы"  N 1/19 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-80 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 қаңтардағы "Заря"  N 1-2 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2010 – 2012 жылдарға арналған, оның ішінде 2010 жылға арналған аудан бюджеті мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1965849 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 221431 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 2345 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1737713 мың теңге;
2) шығындар – 1988917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22899 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 23156 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеуге – 257 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алуға – 1000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 1/19 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 29 ноября 2010 года N 3/26. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 08 декабря 2010 года N 12-8-97
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 1/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-80, опубликованное в газете "Заря" от 9 января 2010 года N 1-2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1965849 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 221431 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 4360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2345 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1737713 тысячи тенге;
2) затраты - 1988917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 22899 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 23156 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 257 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1000 тысяч тенге;

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -46967 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 46967 мың тенге";
көрсетілген шешімнің 9-тармағындағы "4302" деген сандар "2717" деген сандармен ауыстырылсын;.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета - -46967 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 46967 тысяч тенге";
в пункте 9 указанного решения цифры "4302" заменить цифрами "2717".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.

10976
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86898
6
2
451
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19031
6
2
451
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5475
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42968
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
630
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5513
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2660
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
244
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
10377
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16166
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16166
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14574
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
779
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
813
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
113101
7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6239
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
640
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

10976
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86898
002
Программа занятости
19031
005
Государственная адресная социальная помощь
5475
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42968
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
630
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5513
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2660
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
244
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
10377
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16166
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16166
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14574
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
779
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
813
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
113101
1
Жилищное хозяйство
6239
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
640
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа