2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 319/12 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 12-9-124 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 8-тармағына сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмысты ұйымдастыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі 240 жұмыссыздар үшін кәсіпорын және ұйымдармен келісім шарт бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
2. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайы қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшері және оның қаржыландырылу көздері, қоғамдық жұмысқа сұранысы және ұсынысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Тұрғындардың мақсатты тобына кіретін асырауында кәмелетке толмаған 4 және одан да артық балалары бар көп балалы аналар, 3-ші топтың мүгедектері, Дәрігерлі Кеңестік Комиссияның анықтамасы бойынша  еңбекте шектеулері бар азаматтар қатарындағы жұмыссыздар үшін толық еңбекақы төлемімен 24 сағаттық (36 сағат) жұмыс аптасын және оралымды  жұмыс кестесін қарастырсын. 3-топ мүгедектері мен Дәрігерлі Кеңестік Комиссияның анықтамасы бойынша еңбекте шектеулері бар азаматтар қатарындағы жұмыссыздар медициналық мекемелер ұсынысымен денсаулығының жағдайына және жұмыс түрлеріне байланысты қоғамдық жұмыстарға жіберілсін.

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 24 декабря 2010 года N 319/12. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 30 декабря 2010 года N 12-9-124. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с пунктом 5 статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года" и в целях организации общественных работ для безработных акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отделу занятости и социальных программ района организовать по договорам с предприятиями и организациями общественные работы для 240 безработных.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
3. Предусмотреть 24-часовую (36-часовую) рабочую неделю, с полной оплатой труда, и гибкий график работы для безработных из целевых групп населения: многодетных матерей, имеющих на иждивении 4 и более несовершеннолетних детей, инвалидов 3-й группы, граждан имеющих ограничения в труде по справкам Врачебно Консультативной Комиссии. Безработных из числа инвалидов 3-й группы и граждан, имеющих ограничения в труде по справкам Врачебно Консультативной Комиссии направлять на общественные работы в соответствии с состоянием их здоровья, по видам работ, рекомендованными медицинскими учреждениями.

4. Қоғамдық жұмысқа қатысушыларға Республика бойынша белгіленген ең аз еңбекақы мөлшерінен кем емес еңбекақы белгіленсін.
5. Ауданның қаржы бөлімі "Қоғамдық жұмыс" 100 кіші бағдарламасы бойынша бекітілген қаржы шегінде аудандық бюджеттен уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
6. Бұл қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө. Сағандықовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Әпсалықов
Аудан әкімдігінің 2010 жылғы
24 желтоқсан N 319/12 қаулысына
қосымша
Ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайы, қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшері және оның қаражыландырылу көздері, қоғамдық жұмысқа сұранысы пен ұсынысы
N р/с Ұйымдардың атаулары Қоғамдық жұмыстардың түрлері Қоғамдық жұмыстардың көлемдері және нақты шаралары Сұраныс (мәлімделген қажеттілік) Ұсыныстар (бекітілген) Қаржыдандыру көздері
1
Баймолдин ауылдық округі

4. Установить оплату труда участников общественных работ в размере не менее минимальной заработной платы, установленной по республике.
5. Отделу финансов района обеспечить своевременное финансирование из районного бюджета в пределах утвержденных средств по подпрограмме 100 "Общественные работы".
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                С. Апсаликов
Приложение
к постановлению акимата района
N 319/12 от 24 декабря 2010 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования,спрос и предложение на общественные работы
N п/п
Наименование организаций Виды общественных работ Объемы и конкретные условия общественных работ Спрос (заявления, потребность) Предложения (утверждено) Источник финансирования
1
Баймулдинский

1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
500 түп ағаш отырғызу, 150 түп бұтақ отырғызу, 3520 шаршы.м. аумақты тазалау, ағаштарды әктеу, ағаштарды кесу - 300 түп, 250 шаршы м. гүлзарлар мен клумбаларды өсіру, 500 шаршы м. ескерткіштер мен обелисктерді, саябақ аумағын ретке келтіру, 84 шаршы м. қоршауды жөндеу, 510 шаршы метр қарды тазалау, 350 шаршы метр 7 дана көлемінде ауылдық округ зиратын тазарту.
60 шаршы метр мал жерлейтін жерлерді ретке келтіру, 3 елді мекеннің 3000 шаршы метр шығыс жолдарын қоқыстан тазалау
15
15
2. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау
Демалыс күндерін есепке алғанда 1 айдың ішінде 8 сағаттан 2 адам
2
2
3. Елді мекендердің қоғамдық тәртібін кешкі және түнгі уақытта күзету
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 4 адам
2
2
2
Жамбыл ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
350 түп ағаш отырғызу, 6000 шаршы метр аумақты тазалау, 500 түп ағашты кесу, 510 шаршы метр қарды тазалау, 1200 түп ағашты әктеу, 150 тірек бағанларын әктеу, 70 шаршы метр қоршауды жөндеу күніне 8 сағаттан
15
15
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету
380 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу
3
3
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
Демалыс күндерін есепке алғанда 1 күнде 8 сағаттан 120 құжаттама
2
2
4. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 ай ішінде 8 сағаттан 960 сағат
4
4
3
Қазы ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
400 түп ағаш отырғызу, 3000 шаршы метр аумақты қоқыстан тазалау, 300 шаршы метр қарды тазалау, 700 түп ағаш әктеу мен кесу, 50 тірек бағандарын әктеу, 40 шаршы метр қоршауды жөндеу, күніне 8 сағаттан
10
10
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету
166 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу
1
1
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
Демалыс күндерін есепке алғанда 6 ай ішінде 8 сағаттан 120 құжаттама
1
1
4
Қызылағаш ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
200 түп ағаш отырғызу, 10000 шаршы метр аумақты тазалау, 1000 түп ағаштарды кесу, 12000 түп ағаштарды әктеу, 300 шаршы метр қарды тазалау
10
10
2. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
2 ай – 200 құжат
1
1
3. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау
4 ай – 200 түп
2
2
5
Қызыләскер ауылдық округі

1. Благоустройство населенных пунктов
Посадка деревьев 500 шт.
Посадка кустарников 150 шт. Уборка территории 3520 куб.м.
Побелка деревьев, подрезка деревьев – 1300 штук, разбивка цветников и клумб – 250 кв.м., приведение в порядок памятников и обелисков, территорию парка – 500 кв.м., ремонт ограждений – 84 кв.м.
Чистка снега 510 куб.м.
Очистка кладбищ сельского округа в количестве 7 шт. - 350 кв.м.
Приведение в порядок скотомогильников - 60 кв.м., очистка от мусора въездных дорог вдоль трассы 3-х населенных пунктов – 3000 кв.м. по 8 часов в день
15
11
2. Охрана парков и лесонасаждений от животных
352 часов по 8 часов 2 человека в течение 1-го месяца с учетом выходных
2
2
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
250 документов по 8 часов в день с учетом выходных
2
2
2
Жамбылский
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев – 350 штук, уборка территории – 6000 кв.м, подрезка деревьев – 700 штук, чистка снега – 510 куб.м, побелка деревьев – 1200 штук, побелка опорных столбов – 150 штук, ремонт ограждений – 70 кв. м по 8 часов в день
15
15
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 380 дворов
3
3
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
120 документов по 8 часов в день с учетом выходных
2
2
4. Охрана парков и лесонасаждений от животных
2112 часов по 8 часов в день с учетом выходных в течение 3 месяцев
4
4
3
Казынский
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев – 400 штук, уборка территории мусора – 3000 кв.м, чистка снега 400 м.куб, побелка и подрезка деревьев 700 штук, побелка опорных столбов – 50 штук, ремонт ограждении – 40 кв.м, по 8 часов в день.
10
10
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 166 дворов
1
1
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
120 документов по 8 часов в день с учетом выходных дней в течение 6 месяцев
1
1
4
Кызылагашский
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев – 200 штук, уборка территории 10000 куб.м, подрезка деревьев 1000 штук, подбелка деревьев 1200 штук, чистка снега 300 куб.м. по 8 часов в день
10
10
2. Оказание помощи участковым комиссиям
200 документов по 8 часов в день с учетом выходных
1
1
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
200 документов по 8 часов в день с учетом выходных
2
2
5
Кызыласкерский

1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
1000 түп ағаш отырғызу, 900 шаршы метр аумақты тазалау, 610 шаршы метр қарды тазалау, 2000 түп ағашты әктеу, кесу, 170 тірек бағаналарын әктеу, 90 шаршы метр қоршауды жөндеу
18
18
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету
430 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу
2
2
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
Демалыс күндерін есепке алғанда 1 күнде 8 сағаттан 61 құжаттама
1
1
4. Қоғамдық және әлеуметтік мәдени маңыздағы иесіз қалған объектілерді күзету
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 ай ішінде 8 сағаттан 960 сағат 2 адам
2
2
6
Лебяжі ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
7000 шаршы метр ауылды көгалдандыру мен санитарлық тазалау, 1000 шаршы метр қарды тазалау, 500 түп ағаш отырғызу және суару, 1200 түп ағаш әктеу, 200 тірек бағаналарын әктеу
40
40
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету
789 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу
4
4
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
Демалыс күндерін есепке алғанда 6 ай ішінде 8 сағаттан 300 құжаттама
6
6
7
Майқарағай ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
500 түп ағаш отырғызу, 5000 шаршы метр аумақты тазалау, 800 шаршы метр қарды тазалау, 1500 түп ағашты әктеу, кесу, 110 тірек бағаналарын әктеу, 60 шаршы метр қоршауды жөндеу, күніне 8 сағаттан
10
10
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету
208 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу
1
1
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсет
Демалыс күндерін есепке алғанда 6 ай ішінде 8 сағаттан 240 құжаттама
2
2
8
Малыбай ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
1000 шаршы метр аумақты қардан тазалау, жаңа орынға фонтанды көшіруге  280 м2 аумақты дайындау, ескі фонтанның орнын қоқыстан жинау 280 м2, 625 м2 аумақты жастарға арналған мини бақты құруға дайындау, жастар бағын көгалдандыру: 60 м2 сырлау, 150 м2 әктеу; 200 түп ағаш әктеу, 36 мавтобустық әктеу, 1000 м2 жол бордюрлері мен қоршауларды әктеу, 600 м2 гүлзарларды отырғызу, 1000 м2 гүлзарлар мен ағаш бұтақтарын күту, 3000 м2 балалар алаңы, орталық алаңды тазалу және көгалдандыру, алаң, ескерткіштер, фонтан мен спорттық жабдықтардың қоршауылдарын сырлау, 100 түп ағашты көктемгі дайындаудан өткізу, 4 дана кепкен ағаштардан нысан кесу, 720 м2 шағын хоккей кортын құрастыруға орын дайындау
13
13

1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 1000 шт, уборка территорий 900 куб.м, чистка снега 830 куб.м, побелка деревьев, подрезка деревьев 2000 шт, побелка опорных столбов 170 шт, ремонт ограждении 90 кв.м. По 8 часов в день
18
18
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 430 дворов
2
2
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
61 документов 8 часов в день с учетом выходных
1
1
4. Охрана парков и лесонасаждений от животных
1056 часов по 8 часов 2 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
2
2
6
Лебяжинский
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Благоустройство и санитарная очистка села 7000 куб.м, чистка снега 1000 куб.м, посадка и поливка 500 штук деревьев, побелка деревьев 1200 штук, подрезка деревьев 1200 штук, побелка опорных столбов 200 штук по 8 часов в день
40
40
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 789 дворов
4
4
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
300 документов по 8 часов в день с учетом выходных в течение 6 месяцев
6
6
7
Майкарагайский
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 500 штук, уборка территории 5000 кв.м, чистка снега 800 куб.м, побелка деревьев 1500 штук, подрезка деревьев 1500 штук, побелка опорных столбов 110 штук, ремонт ограждении 60 м.кв, по 8 часов день
10
10
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 208 дворов
1
1
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
240 документов по 8 часов день с учетом выходных в течение 6-ти месяцев
2
2
8
Малыбайский
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Очистка территории от снега 1000 кв.м, подготовка территории для переноса фонтана на новое место 280 кв.м, уборка территории от мусора старого место фонтана 280 кв.м, подготовка территории для строительство мини парка для молодежи 625 кв.м, благоустройство молодежного парка: покраска 60 кв.м, побелка 150 кв.м; побелка деревьев 200 штук, побелка автобусной будки 36 кв.м, побелка бордюров дорог и изгороди 1000 кв.м., посадка цветников 600 кв.м., уход за цветниками и саженцами деревьев 1000 кв.м., уборка и благоустройство центрального стадиона, детской площадки 3000 кв.м., покраска изгороди стадиона, памятника, фонтана и спортивных снарядов, весенняя обработка деревьев 100 штук, вырезка фигур из высохших деревьев 4 штуки, подготовка места для строительство мини хоккейного корта 720 кв.м. по 8 часов в день
13
13

2. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
Демалыс күндерін есепке алғанда 6 ай ішінде 8 сағаттан 250 құжаттама
2
2
9
Шақа ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
300 түп ағаштарды отырғызу, 4000 шаршы метр аумақты тазалау, 310 шаршы метр қарды тазалау, 800 түп ағаштарды әктеу, 800 түп ағаштарды кесу, 100 тірек бағаналарды әктеу, 66 шаршы метр қоршауды жөндеу күніне 8 сағаттан
8
8
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету
246 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу
1
1
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
Демалыс күндерін есепке алғанда 6 ай ішінде 8 сағаттан 240 құжаттама
1
1
10
Шарбақты ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
700 түп ағаштарды отырғызу, 10000 шаршы метр аумақты тазалау, 800 шаршы метр қарды тазалау, 1800 түп ағаштарды әктеу, 1800 түп ағаштарды кесу, 150 тірек бағаналарды әктеу, 60 шаршы метр қоршауды жөндеу күніне 8 сағаттан
21
21
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету
422 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу
4
4
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
Демалыс күндерін есепке алғанда 6 ай ішінде 8 сағаттан 240 құжаттама
4
4
11
Ямышево ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру
300 түп ағаш отырғызу, 1000 түп ағаш кесу, 500 шаршы метр қарды тазалау, 9000 шаршы метр аумақты қоқыстан тазалау, 25 км трассаны тазалау, 100 тірек бағаналарды әктеу
20
20
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 ай ішінде 8 сағаттан 140 құжаттама
1
1
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
2001 мен 2005 жылдар аралығындағы құжаттарды мұрағатқа тапсыруға дайындау демалыс күндерін есепкке алғанда 1 тоқсан ішінде 8 сағаттан 360 құжаттама
2
2
4. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 ай ішінде 8 сағаттан
3
3
12
Аудан әкімдігі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық жәрдем
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 150 құжат
2
2
13
Аудандық қаржы бөлімі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық жәрдем
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 150 құжат
2
2
14
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық жәрдем
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 150 құжат
2
2
Ескерту: Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес еңбек шарты негізінде реттеледі және орындалған жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне тәуелді

2. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
250 документов по 8 часов в день с учетом выходных в течение 6-ти месяцев
2
2
9
Шакинский
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 300 штук, уборка территории 4000 кв.м., чистка снега 310 куб. м., побелка деревьев 800 штук, подрезка деревьев 800 штук, побелка опорных столбов 100 штук, ремонт ограждении 66  кв. м. по 8 часов в день
8
8
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследовании 246 дворов
1
1
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
240 документов по 8 часов в день с учетом выходных в течение 6-ти месяцев
1
1
10
Шарбактинский
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 700 шт., уборка территории 10000 кв.м, чистка снега 800 куб.м, побелка деревьев 1800 штук, подрезка деревьев 1800 штук, побелка опорных столбов 150 шт., ремонт ограждений 60 кв. м., по 8 часов в день
21
21
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 422 дворов
4
4
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
240 документов по 8 часов в день с учетом выходных в течение 6-ти месяцев
4
4
11
Ямышевский
1. Благоустройство населенных пунктов
Посадка деревьев – 300 штук, обрезка деревьев – 1000 штук, очистка снега – 500 кв.м., уборка  территории от мусора- 9000 кв.м., уборка трассы – 25 км, побелка столбов – 100 штук
20
20
2. Оказание помощи участковым комиссиям
140 документов 8 часов в день с учетом выходных в течений 3-х месяцев
1
1
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
Подготовка документов к сдаче архива с 2001 года по  2005 год 360 документов 8 часов день с учетом выходных в течение 1 квартала 3 человек
2
2
4. Охрана парков и лесонасаждений от животных
По 8 часов в день с учетом выходных в течение трех месяцев
3
3
12
Районный акимат
Техническая помощь в оформлении документов
150 документов по 8 часов в день с учетом выходных дней в течение 3-х месяцев
2
2
13
Районный отдел финансов
Техническая помощь в оформлении документов
150 документов по 8 часов в день с учетом выходных дней в течение 3-х месяцев
2
2
14
Отдел экономики и бюджетного планирования
Техническая помощь в оформлении документов
150 документов по 8 часов в день с учетом выходных дней в течение 3-х месяцев
2
2
Примечание Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы