Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 16 сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 16/143 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі N 20/186 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 шілдеде N 12-11-127 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 27 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 27 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 16 сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-118 болып тіркелген, 2010 жылғы 8 қаңтарда "Заман тынысы" газетінің N 1 санында жарияланды) N 16/143 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы мына редакцияда баяндалсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 969 439 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 287 253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 385 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 147 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 671 654 мың теңге;
2) шығындар – 1 967 491 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 633 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40 060 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 427 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (16 сессия, 4 созыв) от 25 декабря 2009 года N 16/143 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 16 июля 2010 года N 20/186. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодаркой области 21 июля 2010 года N 12-11-127. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 27).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (16 сессия, 4 созыв) от 25 декабря 2009 года N 16/143 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-118, опубликовано в газете "Заман тынысы" от 8 января 2010 года N 1), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2010-2012 годы согласно приложению 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 969 439 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 287 253 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 385 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 147 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 671 654 тысяч тенге;
2) затраты – 1 967 491 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 633 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40 060 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 427 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 44 685 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 685 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Е. Темірғалиев
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихатының

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -44 685 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  44 685 тысяч тенге".
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Е. Темиргалиев
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата