2010 жылы Успен ауданында жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 11 қаңтардағы N 1/5 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 ақпанда N 12-12-87 тіркелген. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 тамыздағы N 1-18/555 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 26.08.2014 N 1-18/555 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңның 5 бабының 2 тармағына сәйкес, тұрғындардың мақсатты топтарындағы жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданы бойынша тұрғындардың мақсатты тобына жататындардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Успен ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) жұмыс берушілермен (келісім бойынша) шарт бойынша тұрғындардың мақсатты топтарындағы жұмыссыздар үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырсын;
2) жұмыс берушілердің өтінімдері негізінде тұрғындардың мақсатты топтарындағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін шартты келісім бойынша және жұмыс берушінің өтінімі негізінде жасасын.
3. Успен ауданының "Қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік жұмыс орындарының аудандық бюджеттен бөлінген қаражат көлемінде уақытылы қаржыландырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланған күннен 10 күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
Успен ауданы әкімдігінің 2010 жылғы
11 қаңтар N 1/5 қаулысына
қосымша
Успен ауданы бойынша тұрғындардың мақсатты
тобына жататындардың қосымша тізбесі
1. Дәрігерлік комиссияның анықтамасы бойынша еңбек етуге шектеуі бар адамдар.
2. Орта жастан жоғары адамдар (50 жастағы және одан жоғары).
3. Жұмыс өтілі және мамандығы жоқ адамдар.
4. Ұзақ уақыт жұмыс істемеген адамдар (бір жылдан аса).
5. 24 жасқа дейінгі жастар.

О дополнительных мерах по социальной защите граждан Успенского района в сфере занятости в 2010 году
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 11 января 2010 года N 1/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 11 февраля 2010 года N 12-12-87. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26 августа 2014 года N 1-18/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26.08.2014 N 1-18/555).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", в целях социальной защиты и содействия занятости безработным из целевых групп населения акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Успенскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" Успенского района:
1) по договорам с работодателями (по согласованию) организовать для безработных из целевых групп населения социальные рабочие места;
2) заключение договоров с работодателями для трудоустройства безработных из целевых групп  производить по согласованию и на основании заявок работодателей.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов" Успенского района обеспечить своевременное финансирование социальных рабочих мест из районного бюджета в пределах выделенных средств.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района курирующего социальные вопросы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов
Приложение
к постановлению акимата Успенского района
от 11 января 2010 года N 1/5
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым
группам населения по Успенскому району
1. Лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-коллективной комиссии.
2. Лица старшего возраста (50 лет и старше).
3. Лица, не имеющие специальности и стажа работы.
4. Лица, длительное время не работавшие (более одного года).
5. Молодежь в возрасте до 24 лет.