Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 28 шілдедегі N 250/7 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 қыркүйекте N 12-12-94 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 100/6 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 14.06.2016 № 100/6 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына және Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары туралы" N 20/2 қаулысының негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3158 болып тіркелген), аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары жөндеу және пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын басқару бойынша өкілетті орган және баланс ұстаушы болып "Успен ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" мемлекеттік мекемесі белгіленсін.
3. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Х. Жанғазиновқа жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Әутәліпов
Келісілді:
"Павлодар облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары"
басқармасының бастығы А. Абдықалықов
26 шілде 2010 жыл
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 28 шілдедегі
N 250/7 қаулысына
қосымша
Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы
автомобиль жолдарының тізбесі
N р/с
Индекс
Мекен жайы
Жол атауы
Жалпы ұзындығы (шм.)
Соның ішінде жабылған түрі бойынша (шм.)
Санаты бойынша (шм.)
черное
Гравийнощебеночное
грунтовое
I
II
III
IV
1
KS-US-1
Успен ауданы
Богатырь - Қаратай

Об автомобильных дорогах общего пользования районного значения
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 28 июля 2010 года N 250/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 1 сентября 2010 года N 12-12-94. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 14 июня 2016 года № 100/6 (вводится в действие со дня подписания)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 14.06.2016 № 100/6 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", на основании постановления акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года N 20/2 "Об автомобильных дорогах общего пользования областного значения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3158), в целях обеспечения эксплуатации и ремонта автомобильных дорог общего пользования районного значения акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению.
2. Определить государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Успенского района" балансодержателем и уполномоченным органом по управлению автомобильными дорогами общего пользования районного значения.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жангазинова С.Х.
Аким района Н. Ауталипов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Управления
"Пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Павлодарской области" А. Абдыкалыков
26 июля 2010 года
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от 28 июля 2010 года N 250/7
Перечень автомобильных дорог общего
пользования районного значения
N п/п
Индекс
Адрес
Наименование дороги
Общая протяженность (км.)
В том числе по типам покрытия (км.)
По категориям (км.)
черное
Гравийнощебеночное
грунтовое
I
II
III
IV
1
KS-US-1
Успенский район
Богатырь - Каратай