Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 106/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 шілдедегі N 136/27 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 шілдеде N 12-13-110 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 106/22 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 8 июля 2010 года N 136/27. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 19 июля 2010 года N 12-13-110. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бап 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде N 12-13-91 тіркеуге алынған, 2010 жылғы 16 қаңтардағы аудандық "Трибуна" газетінің N 2-3 жарияланған) N 106/22 шешіміне келесідегідей өзгерістер енгізілсін:

Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 106/22 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-91, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2-3 от 16 января 2010 года), следующие изменения:

102383
2
Әлеуметтік көмек
88989
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6079
003
Үйдегі мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
6079
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82910
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4610
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43778
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
712
016
18  жасқа  дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
3270
017
Мүгедектерді жекелей сауықтандыру бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнаулы гигиеналық құралдармен және қимылмен тілдесу мамандарының қызметін көрсету, жеке күтушімен қамтамасыз ету
4403
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
820
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін"  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
7027
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы басқа қызметтер
13394
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13394
001
Жергілікті деңгейде тұрғындарды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12178
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
729
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
487
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
76295
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3833
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

102383
2
Социальная помощь
88989
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
6079
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6079
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82910
002
Программа занятости
18290
005
Государственная адресная социальная помощь
4610
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43778
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
712
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3270
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4403
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
820
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
7027
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13394
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12178
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
729
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
487
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
76295
1
Жилищное хозяйство
3833
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

12135
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3548
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3548
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5065
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4853
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
212
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
3522
001
Жергілікті деңгейде дене тәрбиесі және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3522
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
79368
1
Ауыл шаруашылығы
16309
453
Аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
3009
099
Республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері есебінен елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру
3009
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
9286
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9286
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
4014
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3814
004
Мемлекеттік мекемелерді материалдық-техникалық жарақтандыру
200
6
Жер қатынастары
11609
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11609
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4530
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1085
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдарды (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
5994
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
51450
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15650
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
15650
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22951
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

12135
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3548
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
3548
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4853
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
212
465
Отдел физической культуры и спорта района(города областного значения)
3522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3522
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
79368
1
Сельское хозяйство
16309
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3009
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
3009
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
9286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
9286
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
4014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3814
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
200
6
Земельные отношения
11609
463
Отдел земельных отношений района(города областного значения)
11609
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4530
004
Организация работ по зонированию земель
1085
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел) аульных (сельских) округов
5994
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
51450
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15650
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
15650
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
22951
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров