2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 155/32 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 12-13-118 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 бап 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2615102 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 274230 мың теңге;
салықтан басқа түсімдер – 7473 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 100 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 2333299 мың теңге;
2) шығындар – 2636624 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру - 40195 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттер - 42866 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2671 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 2500 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 2500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -64217 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты (профицитті пайдалану) қаржыландыру –   64217 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.04.05 N 172/36 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.07.14 N 193/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.13 N 206/42 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.18 N 208/44 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2011.12.20 N 212/45 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджетке салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасы 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
жекелей табыс салығы бойынша – 100 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша - 100 пайыз.
3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілген субвенциялар 1441276 мың теңге көлемінде бекітілсін.
4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге облыстық бюджеттен берілген ағымдағы трансферттер 13600 мың теңге сомасында бекітілсін.

О районном бюджете на 2011 - 2013 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24 декабря 2010 года N 155/32. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 31 декабря 2010 года N 12-13-118. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2615102 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 274230 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7473 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2333299 тысяча тенге;
2) затраты – 2636624 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40195 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 42866 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2671 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 2500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 2500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -64217 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  64217 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05.04.2011 N 172/36 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 14.07.2011 N 193/39 (вводится в действие с 01.01.2011); от 13.10.2011 N 206/42 (вводится в действие с 01.01.2011); от 18.11.2011 N 208/44 (вводится в действие с 01.01.2011); от 20.12.2011 N 212/45 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год распределение общей суммы поступлений от налогов в районный бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу – 100 процентов;
по социальному налогу - 100 процентов.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год объем субвенций передаваемых из областного бюджета в общей сумме 1441276 тысяч тенге.
4. Утвердить в районном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на проведение капитального ремонта объектов культуры в сумме 13600 тысяч тенге.

4-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін облыстық транзиттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 18397 мың теңге;
қамқоршыларға (қорғаншыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге - 4272 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге - 1300 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға - 8192 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға - 5347 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге - 467 мың теңге;
мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 9080 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге - 13314 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға - 2496 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға - 7780 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға - 10160 мың теңге;
оның ішінде:
жалақыны ішінара қаражаттандыруға - 1642 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 7443 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.02.17 N 168/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.04.05 N 172/36 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.07.14 N 193/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.18 N 208/44 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін облыстық транзиттік бағдарламалар бойынша дамуға арналған нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:
көлік инфрақұрылымын дамытуға - 533893 мың теңге;
су шаруашылығы объектілерін дамытуға - 5500 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына 105196 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.02.17 N 168/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.10.13 N 206/42 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.18 N 208/44 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

4-1. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
18397 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4272 тысячи тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
1300 тысячи тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
8192 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5347 тысяча тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
467 тысяч тенге - на введение стандартов специальных социальных услуг;
9080 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
13314 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2496 тысяч тенге - на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020;
7780 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
10160 тысячи тенге на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
1642 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
7443 тысячи тенге - на создание центров занятости.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.02.2011 N 168/34 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области 05.04.2011 N 172/36 (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.07.2011  N 193/39 (вводится в действие с 01.01.2011); от 18.11.2011 N 208/44  (вводится в действие с 01.01.2011).
4-2. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
533893 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;
5500 тысяч тенге - на развитие объектов водного хозяйства;
105196 тысяч тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.02.2011 N 168/34 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 13.10.2011 N 206/42 (вводится в действие с 01.01.2011); от 18.11.2011  N 208/44 (вводится в действие с 01.01.2011).

4-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 42865 мың теңге көлемінде ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.02.17 N 168/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4-4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде білім беру объектілерінің құрылысы бойынша жобалау сметалық ұжаттаманы әзірлеуге облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 12000 мың теңге көлемінде ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-4 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.07.14 N 193/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлер салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға бюджеттік трансферттер 142104 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-5 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.07.14 N 193/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; 4-5 тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.11.18 N 208/44 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4-6. Аудандық мәслихаттың ревизиялық комиссиясының таратылуына байланысты облыстық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер 335,0 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 4-6 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.10.28 N 207/43 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4-7. Аудандық бюджетте жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға бөлінген кредиттің мерзімінен бұрын өтелуі 142104 мың теңге көлемінде ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-7 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.11.18 N 208/44 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2011 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау үдерісінде қысқартуға жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2011 жылға арналған ауылдық әкімдер аппаратының ағымдағы бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органдардың сақтық қоры 1000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
8. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы, білім беру, мәдениет және спорт, ауылдық аймақтарда жұмыс істейтін, қала жағдайларында осы қызмет түрімен айналысатын мамандардың ставкасымен салыстырғанда мемлекеттік қызметкерлер емес мамандардың айлық ақысына және тарифтік еңбекақы мөлшерінің 25 пайызға өсуін сақтау.

4-3. Учесть в бюджете района на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 42865 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-3 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.02.2011 N 168/34 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-4. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в сумме 12000 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации по строительству объектов образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-4 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 14.07.2011 N 193/39 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-5. Учесть в бюджете района на 2011 год бюджетные трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда по Программе занятости 2020 на сумму 142104 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-5 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 14.07.2011 N 193/39 (вводится в действие с 01.01.2011); пункт 4-5 в редакции решения маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18.11.2011 N 208/44 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-6. Предусмотреть целевые текущие трансферты в областной бюджет в сумме 335,0 тысяч тенге в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-6 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 28.10.2011 N 207/43 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-7. Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год досрочное погашение кредита, выделенного на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 в сумме 142104 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-7 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18.11.2011 N 208/44 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень текущих бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов на 2011 год согласно приложению 5.
7. Утвердить на 2011 год резерв местного исполнительного органа  района в сумме 1000 тысяч тенге.
8. Сохранить на 2011 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Мемлекеттік нормативтік құқықтық акттер тізілімінде 2010 жылғы 6 қаңтардағы N 12-13-91 тіркеуге алынған, 2010 жылғы 16 қаңтардағы N 2-3 аудандық "Трибуна" газетінде жарияланған) N 106/22 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
10. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және аудандық мәслихаттың келесі жоспарлы кезеңге арналған аудандық бюджет туралы шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.

9. Решение районного маслихата N 106/22 от 25 декабря 2009 года "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-91, от 6 января 2010 года, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2-3 от 16 января 2010 года) признать утратившим силу.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о районном  бюджете на следующий плановый период.

11. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            В. Подкуйко
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Паванов
Шарбақты аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 155/32 шешіміне
1 қосымша
Шарбақты аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 212/45 шешіміне
қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет

11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
Председатель сессии                        В. Подкуйко
Секретарь районного маслихата              Б. Паванов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 24 декабря 2010 года N 155/32
Приложение
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 212/45
Районный бюджет на 2011 год

5554
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5554
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
15885
1
Ауыл шаруашылығы
5389
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5389
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4854
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
535
6
Жер қатынастары
10496
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10496
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5325
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдарды (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
5171
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14354
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14354
466
Ауданның сәулет (облыстық маңызы бар қаланың) қала құрылысы, құрылыс  бөлімі
14354
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6554
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7800
12
Көлік және коммуникация
45258
1
Автомобиль көлігі
43783
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17848
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарын қолдануды қамтамасыз ету
17848
458
Ауданның тұрмыстық коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
25935
023
Автомобиль жолдарын қолдануды қамтамасыз ету
25935
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1475
458
Ауданның тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
1475
024
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1475
13
Басқалар
19471
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
324
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі

5554
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
5554
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15885
1
Сельское хозяйство
5389
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5389
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4854
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
535
6
Земельные отношения
10496
463
Отдел земельных отношений района(города областного значения)
10496
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5325
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел) аульных (сельских) округов
5171
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14354
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14354
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14354
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
6554
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7800
12
Транспорт и коммуникации
45258
1
Автомобильный транспорт
43783
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17848
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
17848
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25935
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25935
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1475
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1475
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1475
13
Прочие
19471
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
324
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)

007
Мемлекеттік тұрғын қорды қорғайтын мекеме аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село) ауылдық (селолық) округтер
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
014
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село) ауылдық (селолық) округтер
014
Елді мекендерде сумен қамтамасыз етуді ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көркейту
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясының қамтамасыз ету
010
Туған-туысқандары жоқ тұлғаларды жерлеудi қамтамасыз ету
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
013
Автомобиль жолдар қатынасымен аудандық маңызы бар қалалар ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерді қамтамасыз ету

007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах