Алексеевка ауылының көше атауын қайта өзгерту туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Алексеевка ауылдық округ әкімінің 2010 жылғы 24 мамырдағы N 5 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 мамырда N 12-13-107 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылғысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармағына және тұрғындардың пікірін ескере отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Алексеевка ауылындағы "Новая" көшесінің атауын "Достық" көшесі атауына қайта өзгертілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық ономастикалық комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Ч. Қанаев

О переименовании улицы в селе Алексеевка
Решение акима Алексеевского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 24 мая 2010 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 31 мая 2010 года N 12-13-107
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 21 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать улицу "Новая" в селе Алексеевка на улицу "Достық".
2. Контроль над выполнением решения возложить на районную ономастическую комиссию.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Ч. Канаев