Галкино ауылы көшелерінің атауын қайта өзгерту туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округ әкімінің 2010 жылғы 28 қазандағы N 2 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 02 желтоқсанда N 12-13-115 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және тұрғындардың пікірін ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Галкино ауылындағы "30 лет Целины" көшесінің атауын "Мәншүк Мәметова" көшесі және "Садовая" көшесінің атауын "Әлия Молдағұлова" көшесі деп қайта өзгертілсін.
2. Шешімнін орындалуын бақылау аудандық ономастикалық комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кеін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                О. Құдайбергенов

О переименовании улиц в селе Галкино
Решение акима Галкинского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 28 октября 2010 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 02 декабря 2010 года N 12-13-115
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать улицу "30 лет Целины" на улицу "Маншук Маметовой" и улицу "Садовая" на улицу "Алии Молдагуловой" в селе Галкино.
2. Контроль за выполнением решения возложить на районную ономастическую комиссию.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                О. Кудайбергенов