Жылы-Бұлақ ауылының көше атауын өзгерту туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ селолық округ әкімінің 2010 жылғы 2 ақпандағы N 2-04-02 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 ақпанда N 12-13-93 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағына және халықтың пікіріне, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармақшасына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Жылы-Бұлақ ауылындағы Жылыбұлақ көшесінің атауы Бекен Рахметұлы Акуов атауына өзгертілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық ономастикалық комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жылы-Бұлақ селолық
округінің әкімі                            М. Мейрманов

О переименовании улицы в селе Жылы-Булак
Решение акима Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 2 февраля 2010 года N 2-04-02. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 8 февраля 2010 года N 12-13-93
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать улицу Жылыбулакская в селе Жылы-Булак на улицу имени Бекена Рахметовича Акуова.
2. Контроль над выполнением решения возложить на районную ономастическую комиссию.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Аким Жылы-Булакского
сельского округа                           М. Мейрманов