Сахновка ауылындағы көшелерге атауын беру туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Қарабидай ауылдық округ әкімінің 2010 жылғы 04 қарашадағы N 5 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 02 желтоқсанда N 12-13-116 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына және тұрғындардың пікірін ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Сахновка ауылындағы "Павлодарская" көшесінің атауын "Бауыржан Момышұлы" көшесі атауына қайта өзгертілсін және атауы жоқ орталық көшеге "Әлия Молдағұлова" деген атауы берілсін.
2. Шешімнін орындалуын бақылау аудандық ономастикалық комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Қ. Әліжекеев

О присвоении наименований улицам в селе Сахновка
Решение акима Карабидайского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 04 ноября 2010 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 02 декабря 2010 года N 12-13-116
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать в селе Сахновка улицу "Павлодарская" на улицу "Бауыржан Момышұлы" и центральной улице без названия присвоить наименование "Әлия Молдағұлова".
2. Контроль за выполнением решения возложить на районную ономастическую комиссию.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                К. Альжекеев