Жерге салық салу мақсаты үшін салық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру схемасын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 356 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 қазанда N 861 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 357 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 23.07.2015 № 356 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 387-бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым ставкам на земли и схемы ценового зонирования земель для целей налогообложения
Решение XXХ сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 24 сентября 2010 года N 356. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 28 октября 2010 года за N 861. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23 июля 2015 года № 357
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23.07.2015 № 357 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан и статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:

1. 1 және 2 қосымшаларға сәйкес Алматы қаласындағы жерлерге салық салу мақсатында салық ставкаларының түзету коэффициенттері және жерлерді бағамдық аймақтандыру схемалары бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXХ сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы № 350 «Жерге салық салу мақсаты үшін салық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру схемасын бекіту туралы» шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 749 рет санымен тіркелген, 2007 жылғы 4 тамыздағы «Алматы Ақшамы» № 195 санында және 2007 жылғы 4 тамыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 195 санында жарияланған);

1. Утвердить поправочные коэффициенты к налоговым ставкам на земли и схемы ценового зонирования земель для целей налогообложения в городе Алматы согласно приложений 1 и 2.
2. Признать утратившими силу:
1) решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 5 июня 2007 года № 350 «Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым ставкам на земли и схемы ценового зонирования земель для целей налогообложения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 749, опубликовано 4 августа 2007 года в газете «Алматы Ақшамы» № 96 и 4 августа 2007 года в газете «Вечерний Алматы» № 195;

2) ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХІІ сессиясының 2008 жылғы 20 тамыздағы № 138 “ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХ сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы № 350 «Жерге салық салу мақсаты үшін салық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру схемасын бекіту туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы” шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 793 рет санымен тіркелген, 2008 жылғы 25 қыркүйектегі “Алматы Ақшамы” газетінің № 109 санында және 2008 жылғы 25 қыркүйектегі «Вечерний Алматы» газетінің № 117 санында жарияланған).

2) решение внеочередной XII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 20 августа 2008 года № 138 «О внесении изменения в решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 5 июня 2007 года № 350 «Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым ставкам на земли и схемы ценового зонирования земель для целей налогообложения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 793, опубликовано 25 сентября 2008 года в газете «Алматы Ақшамы» № 109 и опубликовано 20 ноября 2008 года в газете «Вечерний Алматы» № 117).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының қала құрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия төрағасына (О. Ю. Нам) және Алматы қаласы әкімінің орынбасарына (В.А. Долженков) жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХХX сессиясының төрағасы             А. Кузнецов
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                 Т. Мұқашев
IV-ші сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXХ-шы сессиясының
2010 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 356 шешіміне 1 қосымша
Жерге салық ставкаларының түзету коэффициенттері
р/с № Салық салынатын аймақ Түзету коэффициенті
1
I

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности маслихата города Алматы (Нам О.Ю.) и заместителя акима города Алматы (Долженков В.А.).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель
XXX-й сессии маслихата
города Алматы IV–го созыва               А. Кузнецов
Секретарь
маслихата города Алматы
IV–го созыва                             Т. Мукашев
Приложение 1
к решению XXX-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва
от 24.09.2010 года № 356
Поправочные коэффициенты к налоговым ставкам на земли
№ п/п
Налогооблагаемая зона
Поправочный коэффициент
1
I