"Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру туралы" Петропавл қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі N 467 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 29 қыркүйектегі N 1409 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қазанда N 13-1-183 тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213-І Заңы 28-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңы 31-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74-III Заңының 17-бабы 5-тармағына, 20-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 467 қаулысына (2010 жылғы 30 сәуірдегі № 13-1-180 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 7 мамырдағы № 21 (283) «Қызылжар Нұры» және 2010 жылғы 7 мамырдағы № 20 (330) «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1 қосымшада:
комиссия құрамына енгізілсін:
Сейітқасымов Ербол Асылбайұлы
комиссия төрағасы, «Петропавл қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі бастығының лауазымын уақытша атқарушы (келісім бойынша)
Шитқанов Серікжан Шалабайұлы
комиссия төрағасының орынбасары, «Петропавл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің төтенше жағдайлар жөніндегі бас маманы
комиссия құрамынан шығарылсын: Исмаилов Мәлікжан Тұрсынұлы, Әсриев Алғали Әмірұлы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушы М.Қ. Балғашоқоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қаласының әкімі                            Н. Әшімбетов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Петропавл қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесі бастығының
лауазымын уақытша атқарушы                 Е. Сейітқасымов
«Солтүстік Қазақстан облысының
денсаулық сақтау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е. Байжүнісов

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 21 апреля 2010 года N 467 "Об организации очередного призыва мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 сентября 2010 года N 1409. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 6 октября 2010 года N 13-1-183
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I «О нормативных правовых актах», подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 17, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74-III «О воинской обязанности и воинской службе» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 21 апреля 2010 года № 467 «Об организации очередного призыва граждан мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-1-180 от 30 апреля 2010 года, опубликовано в газетах «Қызылжар Нұры» от 7 мая 2010 года № 21 (283) и «Проспект СК» от 7 мая 2010 года № 20 (330) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав комиссии:
Сейткасымова Ербола Асылбаевича
председателем комиссии, временно исполняющего должность начальника государственного учреждения «Управление по делам обороны города Петропавловска» (по согласованию)
Шитканова Серикжана Шалабаевича
заместителем председателя комиссии, главный специалист по чрезвычайным ситуациям государственного учреждения «Аппарат акима города Петропавловска»
вывести из состава комиссии: Исмаилова Маликжана Турсуновича, Асриева Алгали Амуровича.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Балгашукову М.К.
3. Постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким
города Петропавловска                      Н. Ашимбетов
«СОГЛАСОВАНО»
Временно исполняющий должность
начальника государственного
учреждения «Управление по делам
обороны города Петропавловска»             Е. Сейткасымов
Начальник государственного
учреждения «Управления здравоохранения
Северо-Казахстанской области»              Э. Байжунусов