Айыртау ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2010 жылға әлеуметтік қодау шараларын айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 6 сәуірдегі N 4-23-9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 мамырда N 13-3-117 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы N 4-35-2 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2011.06.10 N 4-35-2 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 7-бабының 3-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» қаулысымен бекітілген ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну Ережесінің 2-тармағына сәйкес, Айыртау ауданы әкімінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 02.01-01-207 ұсынысын қарастырып Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2010 жылға жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомасында көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға алты жүз отыз есептік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шаралары айқындалсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХXІІІ                 Аудандық мәслихаттың
кезекті сессиясының төрайымы               хатшысы
Н. Кислина                                 Қ. Хамзин
КЕЛІСІЛДІ
«Айыртау ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г. Әбілқайырова
2010 жылғы 6 сәуір
«Айыртау ауданының ауыл шаруашылық
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ. Сейтмағамбет
2010 жылғы 6 сәуір

Об определении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айыртауского района на 2010 год
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2010 года N 4-23-9. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 7 мая 2010 года N 13-3-117. Утратило силу - решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10 июня 2011 года N 4-35-2
Сноска. Утратило силу - решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10.06.2011 N 4-35-2
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты», рассмотрев представление акима Айыртауского района от 31 марта 2010 года № 02.01-01-207, Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айыртауского района на 2010 год в виде подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и бюджетного кредита на приобретение жилья в сумме, не превышающей шестисоттридцатикратный размер месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель XXIII очередной            Секретарь районного
сессии районного маслихата               маслихата
Н. Кислина                               К. Хамзин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Айыртауского района»             Г. Абулкаирова
6 апреля 2010 года
Начальник государственного учреждения
«Отдел сельского хозяйства Айыртауского
района»                                       К.Сейтмагамбет
6 апреля 2010 года