"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсанындағы № 21-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 23-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде N 13-4-97 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексіне 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-1 (Құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2010 жылғы 15 қаңтарда № 13-4-95 тіркелген, 2010 жылғы 23 қаңтарда «Ақжар-хабар» газетінің №4 санында жарияланған, және 2009 жылғы 23 қаңтарда «Дала-дидары» газетінің № 4 санында жарияланған) аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«1 453 059» саны «1 465 339 » санымен ауыстырылсын;
«204 854» саны «209554» санымен ауыстырылсын;
«1 241 282» саны «1 248 862» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «1 453 059» саны «1 469 549,7» санымен ауыстырылсын
4) тармақшада
«27596» саны «31807» санымен ауыстырылсын;
келесі 6) тармақшамен мазмұндап толықтырылсын;
«6) бюджеттік қаражаттан пайдаланатын қалдық – 4210,7 мың теңге»;
4-1 тармағы толықтырылсын
«4-1. 2010 жылға аудандық бюджетінде әр ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалары көзделсін;
6 тармағында:
«59 814» саны «29 907» санымен ауыстырылсын;
келесі 6-1 тармағымен толықтырылсын:
«6-1. аудандық бюджетінде шығындар көзделсін, бос бюджеттік қалдық қаражаттан, қаржы жылдың басында қосылған, 4210,7 мың теңге, 6-қосымшаға сәйкес»:
келесі 7-1 тармағымен мазмұндап толықтырылсын:
7 тармағында:
3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«3) 3 357 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, запасқа босатылған (отставка), 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу:

О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 21-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 23-1. Зарегистрировано управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 22 апреля 2010 года N 13-4-97
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 21-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-95 от 15 января 2010 года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 4 от 23 января 2010 года, «Акжар-хабар» за № 4 от 23 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1 453 059» заменить цифрами «1 465 339»;
цифры «204 854» заменить цифрами «209 554»;
цифры «1 241 282» заменить цифрами «1 248 862»;
подпункте 2)
цифры «1 453 059» заменить цифрами «1 469 549,7»;
подпункте 4)
цифры «27596» заменить цифрами «31807»;
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) используемые остатки бюджетных средств – 4210,7 тысяч тенге»;
дополнить пункт 4-1
«4-1. Предусмотреть в бюджете района перечень бюджетных программ каждого аульного (сельского) округа на 2010 год согласно приложению 4»;
в пункте 6:
цифры «59 814» заменить цифрами «29 907»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 4210,7 тысяч тенге, согласно приложению 6»;
в пункте 7:
подпункты 3), 4) изложить в новой редакции:
«3) 3 357 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945г.г.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы Великой Отечественной войны;

«4) 180 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету»;
5) тармақшасында
«11 607» саны «12 048» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
«8 355» саны «9 439» санымен ауыстырылсын;
«7-1. жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсету сомасы 3261 теңге»
9 тармағында:
4) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«4) Ұлы Отан Соғысының катысушылар және мүгедектерінің санаторлық – курорттық емдеулеріне – 540 мың теңге, Ұлы Отан Соғысының катысушылар және мүгедектердің кепілдіктері мен жеңілдіктеріне теңістірілген, басқа да тұлғалар, көп балалы аналар, «Алтын Алқа» алқаларымен марапатталған, «Күміс алқа» және «Батыр ана» атағына ие болған, және «Ана данқы» 1 және 2 дәрежелі орденімен марапатталған, Қазақстан Республикасының алдында еңбек сіңірген үшін зейнетақы алатын, кеңістік одағының каһарманы, Социалистік еңбегінің каһарманы, үш дәрежелі данқы орденінің иегерлері, үш дәрежелі еңбек даңқы, 1988–1989 жылдағы Атом электр станциясы Чернобыльда апатын жоюға қатысушылар арасындағы тұлғалар (өз еркімен шыққан) Қазақстан Республикасының аймағына жатсынған және бөлінген, балаларды қоса, шығару күніне іш ішіндегі жағдайда болғандар»;
5) тармақшасы алынсын;
7) тармақшасымен мазмұндалып толықтырылсын:
«7) көмір алу үшін 5 455 мың теңге»;
10 тармағында «4235» саны «700» санымен ауыстырылсын;

«4) 180 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
подпункте 5)
цифры «11 607» заменить цифрами «12 048»;
подпункте 6)
цифры «8 355» заменить цифрами «9 439»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Предусмотреть в районном бюджете социальные выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов в сумме 3261»;
в пункте 9:
подпункт 4) изложить в новой редакции:
«4) 540 тысяч тенге на санаторно–курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, других категорий лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденными подвесками «Алтын алка», «Кумис алка» или получивших ранее звание «Мать–героиня», а также награжденных орденами «Материнская слава» I и II степени, лиц. которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Социалистического труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1988–1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии»;
подпункт 5) исключить;
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) 5 455 тысяч тенге на приобретение угля»;
в пункте 10 цифры «4235» заменить цифрами «700»;

1, 2, 3, 4 осы шешімінің қосымшалары жаңа редакцияда баяндалсын 1, 2, 3, 4 осы шешімінің қосымшаларына сәйкес (қоса беріледі);
осы шешім 6 қосымшамен толықтырылсын 6-қосымшаға сәйкес осы шешіміне (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы                         Қ.Нұрұмбеков
Аудандық
мәслихат хатшысы                           М.Жұмабаев

приложение 1,2,3,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1,2,3,4 к настоящему решению (прилагается);
указанное решение дополнить приложениями 6 согласно приложению 6 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Нурумбеков
Секретарь
районного маслихата                        М. Жумабаев
31.03.2010 г.
Приложение 1
к решению сессии Акжарского районного маслихата

17381
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1989
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
180
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшерерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдыққомек төлеу
4153
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13811
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13811
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13240
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
571
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
50078
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
870
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын үйымдастыру
870
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2400
014
Елді мекендерде сумен қамтуды ұйымдастыру
2400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37670
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
37670
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
37670
3
Елді-мекендерді көркейту
8838
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

17381
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1989
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
180
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13240
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
571
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
50078
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
870
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
870
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2400
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37670
032
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
37670
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа

9011
5
Бірыңғай жер салығы
8897
01
Бірыңғай жер салығы
8897
5
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
22833
2
Акциздер
1473
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
1302
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
171
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
17577
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
17577
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
3783
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
170
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
679
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
115
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
406
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
22
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2354
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
37
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1710
1
Мемлекеттік баж
1710
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
283
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
814
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж

9011
5
Единый земельный налог
8897
01
Единый земельный налог
8897
5
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
22833
2
Акцизы
1473
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
1302
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу,а также используемое на собственные производственные нужды
171
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
17577
15
Плата за пользование земельными участками
17577
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
3783
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
170
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
679
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
115
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
406
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
22
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2354
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
37
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1710
1
Государственная пошлина
1710
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении
283
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи акт
814
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в РК лиц из других государств, а также внесение изменений в эти документы

469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
3 998
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 998
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4252
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
3 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
3 998
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4252
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилщно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

4252
III. Таза бюджеттік несиелер
Бюджеттік несилер
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
Погашение бюджетных кредитов
IV. Операциалық сальдо
V. Тапшылық (молшылық) қаржысы
VI. Тапшылықты қаржыландыру
Қарыздар түсімі
Мемлекеттік ішкі қарыздар
Қарыз алу келісім-шарттары
Ауданның (Облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қараздар

4252
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
Погашение бюджетных кредитов
IV. Операционное сальдо
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита
Поступления займов
Внутренние государственные займы
Договоры займа
Займы,получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
Приложение 3
к решению сессии Акжарского районного маслихата