2010 жылы Ақжар ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 29 наурыздағы N 63 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 мамырда N 13-4-104 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 331 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2010.12.22 N 331 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға бөлуді реттеу мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған ұйымдар, түрлері, қоғамдық жұмыстар көлемінің тізіміне (бұдан әрі мәтін бойынша - Тізім) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 186 адам;
жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 186 адам.
4. «2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 219-IV Заңына сәйкес, қоғамдық қызметкерлердің ең төменгі жалақы көлемінде еңбекақы төленсін. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылады.
5. Жұмыс берушімен қызметкерлер арасында бекітілген қарастырылған еңбек шарты, қоғамдық жұмыс шарты екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) 5 жұмыс күн ұзақтығымен анықталады, сегіз сағаттық жұмыс уақыты, түскі үзіліс - 1 сағат, еңбек шартын жұмыс уақытын ұйымдастыру иілгіш формада қолданылсын.
6. Еңбек және техникалық қауіпсіздікті қорғау бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықтаумен, уақытша еңбекке жарамсыздық бойынша әлеуметтік төлем, зиянды төлеу, зақымдану немесе басқа бұзылған денсаулық себептеріне, зейнеткерлік және әлеуметтік қаржы бөлу Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жүргізілсін.

Об организации общественных работ в 2010 году в Акжарском районе
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2010 года N 63. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 11 мая 2010 года N 13-4-104. Утратило силу - постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2010 года N 331
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22.12.2010 N 331
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы общественных работ на 2010 год (далее по тексту - Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Акжарского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 186 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 186 человек.
4. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года № 219-IV «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечье или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

7. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Қ.Айтмұхаметовке жүктелсін.
8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі                                А. Тастеміров
КЕЛIСIЛДI:
«Ақжар аудандық мұрағат»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.С.Исмағұлова
29.03.2010 ж.
2010 жылдың 29 наурызынан № 63
аудан әкімдігінің қаулысына қосымша
2010 жылға арналған ұйымдар, түрлері, қоғамдық жұмыстар көлемінің тізімі
Мекемелердің атауы
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Жұмыс көлемі
Адам саны
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсары селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухаметова Г.К.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                А.Тастемиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Акжарский государственный архив»          Исмагулова С.С.
29.03.2010 г.
Приложение
к постановлению акимата района
№ 63  от 29 марта 2010 года
Перечень
организаций, виды, объемы общественных работ на 2010 год
п/п
Наименованиеорганизации
Виды оплачиваемых общественных работ
Объем общественных работ
Количествочеловек
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»

1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазалау - 2000 шаршы метр, арам шөптерді жұлу 1000 шаршы метр, ағаштарды кесу - 50 дана, бұтақтарды кесу – 100 бұта, ағаштарды әктеу – 50 дана, көшеттерді егу – 120 дана
2
2. Әлеуметтік және мәдениет саласының объектілерінде жөндеу жұмыстарына қатысу
Ауылдық әкімшілік ғимаратында 384 шаршы метр сылау, әктеу, 10 терезе, 8 есік сырлау
2
2
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ағаш отырғызу – 70 дана, гүлзарларды бөлшектеу - 10 дана, гүл егу, суару. Көшелерді қоқыстан тазалау 2000 шаршы метр, бағандарды әктеу – 80 дана, қоқыс тастайтын жерлерді жайғастыру - 600 шаршы метр, арам шөптерді жұлу – 1000 шаршы метр, жол бойындағы шөпті шабу – 1000 шаршы метр, дуалдарды жөндеу – 190 шаршы метр, ескерткішті сылау, әктеу, сырлау – 1 дана
8
2. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
Әкімшілік ғимаратын жылыту 324,5 шаршы метр
2
3
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округі» мемлекеттік мекеме әкімінің аппараты
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ауылға кіретін жолында кюветтерді қардан тазалау – 10000 метр, 15 көшені қоқыстан тазалау, ескерткіштерді сылау, сырлау,әктеу – 2 дана, ағаштарды әктеу – 40 дана, көшеттерді отырғызу – 35 дана, бағандарды әктеу – 140 дана, көшелердегі кюветтердің шөбін шабу – 8000 метр, гүлзарларды бөлшектеу, гүл егу, суару – 5 гүлзар, ағаштарды кесу – 30 дана, 2000 шаршы метр стадион алаңын қоқыстан жинау, 500 шаршы метр дуалдарды сырлау
9
2. Мемлекеттік тілде іс жүргізуге көмек көрсету
145 құжатты (мәтіндерді, хаттарды, есептерді өңдеу)
1
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Восход ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Мұз қалашық салуға қосалқы жұмыстарын атқару
Шыршаны және ағаш төбешіктерді орнатуға орталық алаңды қардан тазалау – 1250 шаршы метр, пішіндерді ойып кесуіне қардан дайындауларды даярлау – 9 дана
4
2. Қысқа дайындауда көмек көрсету және әкімшілік ғимаратын жөндеу жұмыстарына қатысу
Ғимараттың қабырғасы мен төбесін әктеу – 350 шаршы метр, терезелерді жылыту – 7 дана, есіктер - 5 дана, сылау – 350 шаршы метр, сырлау – 65 шаршы метр
2

1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от
мусора улиц – 2000 квадратных метров, прополка сорной
травы – 1000 квадратных метров, обрезка деревьев – 50 штук, вырубка веток – 100 кустарников,
побелка деревьев - 50
штук, посадка саженцев - 120 штук
2
2. Оказание помощи в текущем ремонте здания сельского акимата
Побелка - 384 квадратных метров, штукатурка - 384 квадратных метров, покраска окон - 10 штук, дверей - 8 штук
2
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Алкатерекс-
кого сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Посадка деревьев - 70 штук, разбивка цветочных клумб – 10 штук, посадка, уход и полив цветов и кустарников, уборка территории села и улиц от мусора – 2000 квадратных метров, побелка столбов - 80 штук, благоустройство свалок – 600 квадратных метров, прополка сорной травы – 1000 квадратных метров, скашивание травы вдоль дорог – 1000 квадратных метров, ремонт заборов - 190 квадратных метров, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника – 1 штука
8
2. Оказание помощи в отоплении здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата 324,5 квадратных метров
2
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжаркынско-го аульного округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка от снега по кюветам на въезде в село - 10000 метров, очистка улиц от мусора – 15 улиц, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, побелка деревьев - 40 штук, посадка саженцев - 35 штук, побелка столбов - 140 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 8000 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 30 штук, уборка от мусора вокруг территории стадиона - 2000 квадратных метров, покраска металлического забора – 500 квадратных метров
9
2. Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке
145 документов (обработка текстов, писем, отчетов)
1
4
Государственное учреждение «Аппарат Акима Восходского аульного округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Участие в выполнении подсобных работ при строительстве ледовых городков
Очистка снега с территории площади для установки елки и деревянных горок – 1250 квадратных метров, изготовление заготовок из снега для вырезания фигур - 9 штук
4
2. Оказание помощи в подготовке к зиме и текущем ремонте здания акимата
Побелка потолков и стен -350 квадратных метров, утепление окон – 7 штук, дверей – 5 штук, штукатурка – 350 квадратных метров, покраска – 65 квадратных метров
2

3. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау – 1200 шаршы метр, көшелерді қоқыстан тазалау – 3200 метр, арам шөптерді жұлу – 450 метр, ағаштарды кесу – 120 дана, бұталарды кесу – 110 дана, ағаштарды әктеу – 120 дана, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу
3
5
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кенашы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңын қоқыстан тазалау, жинау – 250 шаршы метр селоға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 10000 метр, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу – 1 дана, ағаштарды әктеу – 45 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана, бағандарды әктеу – 130 дана, көше бойындағы кюветтерде шөп шабу – 5500 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 6 гүлзар, ағаштарды кесу – 45 дана
5
6
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кіші Қарой селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Әкімшілік ғимаратының маңайын қоқыстан тазалау – 500 шаршы метр, қардан тазалау – 500 шаршы метр, ағаштарды кесу – 40 дана, гүлзарларды қазу, гүл егу, арам шөбін жұлу, суару – 5 гүлзар, жол бойындағы шөпті шабу – 2100 метр, қоршауларды жөндеу – 120 метр, ескерткіш
терді сылау, сырлау, әктеу – 2 дана
5
2. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
350 шаршы метр әкімшілік ғимаратын жылыту
2
7
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Құлыкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңын қоқыстан тазалау, жинау – 350 шаршы метр селоға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 70000 метр, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу – 1 дана, ағаштарды әктеу – 40 дана, көшеттерді отырғызу - 35 дана, бағандарды әктеу – 110 дана, көше бойындағы кюветтерде шөп шабу – 10000 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 5 гүлзар, ағаштарды кесу – 40 дана. Қоқысты қолмен артып шығару – 10 арба, дуалдарды орнату, сырлау – 90 шаршы метр
4
2. Қысқа дайындауда көмек көрсету және әкімшілік ғимаратын жөндеу жұмыстарына қатысу
Әкімшілік ғимаратында сылау, әктеу – 100 шаршы метр, терезелерді сырлау, қысқа жабу – 10 терезе, есік сырлау – 7 есік.
2
8
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме

3. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка от снега улиц - 1200 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 3200 метров, прополка сорной травы - 450 метров, обрезка деревьев - 120 штук, вырубка веток - 110 кустарников, побелка деревьев - 120 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника - 1 штук
3
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории центральной площади - 250 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 10000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 1 штука, побелка деревьев - 45 штук, посадка саженцев - 40 штук, побелка столбов - 130 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 5500 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 6 клумб, обрезка деревьев - 45 штук
5
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Кишикаройс-
кого сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территорий акимата - 500 квадратных метров, очистка территорий от снега - 500 квадратных метров, обрезка деревьев - 40 штук, вскапывание, посадка, прополка клумб - 5 клумб, скашивание травы вдоль дорог - 2100 метров, ремонт забора - 120 метров, покраска, частич-
ная штукатурка памятников - 2 штуки
5
2. Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата - 350 квадратных метров
2
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Кулыкольско-го сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории центральной площади - 350 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 70000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 1 штук, побелка деревьев - 40 штук, посадка саженцев - 35 штук, побелка столбов - 110 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 10000 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 40 штук, погрузка и вывоз мусора вручную – 10 телег, установка, покраска забора – 90 квадратных метров
4
2. Оказание помощи в подготовке к зиме и текущем ремонте здания акимата
Побелка, штукатурка -100 квадратных метров, утепление и покраска окон - 10 штук, покраска дверей-6 штук
2
8
Государственное учреждение «Аппарат Акима Ленинградс-
кого аульного округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»

1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Алаңды қардан, қоқыстан тазалау – 500 шаршы метр, арам шөптерді жұлу – 2000 шаршы метр, бұтақтарды кесу – 125 бұта, ағаштарды әктеу – 360 дана, бағандарды әктеу – 300 дана, қоқыс тастайтын жерлерді жайғастыру – 7500 метр, жол бойындағы шөпті шабу -12000 метр, жол бойындағы қоқысты жинау – 12000 метр, қоқысты арту және түсіру – 11 тонна, гүлзарларды бөлу, гүл егу, арам шөбін жұлу, суару – 20 гүлзар, ескерткіштерді сылау, сырлау – 2 дана, орындықтарды жөндеу, сырлау – 20 дана, дуалдарды сырлау – 230 шаршы метр
23
2. Шаруашылық кітабінің жазуын анықтау үшін ауланы аралау

1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка от снега территории площади - 500 квадратных метров, прополка сорной травы – 2000 квадратных метров, обрезка веток - 125 кустарников, побелка деревьев – 360 штук, побелка столбов – 300 штук, благоустройство свалок – 7500 метров, скашивание травы вдоль дороги - 12000 метров, уборка мусора вдоль дороги – 12000 метров, погрузка и разгрузка мусора – 11 тонн, разбивка, посадка, прополка, полив 20 цветочных клумб, штукатурка, покраска памятников - 2 штуки, ремонт и покраска скамеек – 20 штук, покраска заборов - 230 квадратных метров
23
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах

Аула бойынша аралау – 1006 аула, 60 шаруашылық кітап толтыру
3
3. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
Дауіт аулында әкімшілік ғимараты 40 шаршы метр
1
4. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларына мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындау кезінде қажетті кұжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Тоқсанда 150 іс даярлау
2
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Әкімшілік ғимаратының маңайын қоқыстан тазалау 450 шаршы метр, қардан тазалау - 450 шаршы метр, ағаштарды кесу 55 дана, гүлзарларды қазу, гүл егу, арам шөбін жұлу – 6 гүлзар, жол бойындағы шөптерді шабу – 3700 метр, дуалдарды жөндеу – 350 метр ескерткіштерді сылау, сырлау – 1 дана, бағандарды әктеу – 70 дана
6
10
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Новосел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Аумақты қоқыстан тазалау - 1500 шаршы метр, ағаштардың бұталарын кесу – 58 ағаш, ескерткіштерді сылау, сырлау, әктеу – 2 дана, көшеттерді отырғызу – 40 дана, дуалдарды жөндеу – 1000 метр, бағандарды әктеу – 160 дана, жол бойының шөбін шабу – 10000 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 7 гүлзар, арам шөптерді жұлу -1000 шаршы метр
12
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Әкімшілік алаңын күнделікті қоқыстан, кардан тазалау 2000 шаршы метр, ауылға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 6500 метр, жол бойындағы шөпті шабу – 2300 метр, ағаштарды кесу – 180 дана, бағандарды әктеу – 310 дана, қоқысты қолмен арту – 9 арба, ескерткіштерді сылау, әктеу, сыртау – 3 дана, қоршауларды сырлау – 3000 метр, көшеттерді отырғызу – 180 дана, гүлзарларды бөлу, гүл егу, арам шөбін жұлу, суару, күзету – 15 гүлзар, фонтанды тазалау, сырлау – 1 дана, стадион мен паркті қоқыстан тазалау – 2000 шаршы метр, орындықтарды сырлау – 25 дана
56
2. Шаруашылық кітабының жазуын анықтау үшін ауланы аралау
Аула бойынша аралау – 1200 аула, 53 шаруашылық кітап толтыру
3
3. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларына мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындау кезінде қажетті кұжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Тоқсанда 120 іс даярлау
4

Подворный обход - 1006 дворов, заполнение 60 похозяйственных книг
3
3. Оказание помощи в отоплении здания акимата на период отопительного сезона
Здание акимата - 40 квадратных метров
1
4. Оказание помощи по вопросам занятости и  сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 150 дел в квартал
2
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Майского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории акимата - 450 квадратных метров, очистка территорий от снега - 450 квадратных метров, обрезка деревьев - 55 штук, вскапывание, посадка, прополка клумб - 6 клумб, скашивание травы вдоль дорог - 3700 метров, ремонт забора - 350 метров, покраска, частичная штукатурка памятников - 1 штук, побелка столбов – 70 штук
6
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельско-го сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка территорий от мусора - 1500 квадратных метров, обрезка веток с деревьев – 58 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, высаживание саженцев - 40 штук, ремонт заборов – 1000 метров, побелка столбов – 160 штук, скашивание травы вдоль кюветов – 10000 метров, разбивка клумб, посадка, полив – 7 штук, прополка сорной травы – 1000 квадратных метров
12
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшыкского аульного округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от снега и мусора вручную на площади, общей площадью - 2000 квадратных метров, очистка от снега по кюветам вдоль дороги при въезде в село - 6500 метров, откос травы вдоль дороги при въезде в село - 2300 метров, обрезка деревьев - 180 штук, побелка столбов - 310 штук, погрузка мусора вручную - 9 телег, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников - 3 штуки, покраска заграждений – 3000 метров, посадка саженцев – 180 штук, разбивка, посадка, уход и охрана цветочных клумб – 15 штук, очистка, покраска фонтана – 1 штука, уборка от мусора стадиона и парка -2000 квадратных метров, покраска скамеек – 25 штук
56
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1200 дворов, заполнение 53 похозяйственных книг
3
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначений государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 120 дел в квартал
4

4. Мұз қалашық салуға қосалқы жұмыстарын атқару
Су тасу - 100 кубометр, пішіндерді ойып кесуіне қардан дайындауларды даярлау – 20 дана
10
12
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау - 3000 шаршы метр, алаңды қардан тазалау – 3000 шаршы метр, шөптерді жұлу – 1000 шаршы метр, бұтақтарды кесу – 40 бұта, ағаштарды әктеу – 50 дана, жол бойында қоқысты тазалау – 100 шаршы метр, шөптерді шабу – 1000 шаршы метр, қоқысты арту және түсіру – 6 тонна, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 4 дана
12
2. Шаруашылық кітабының жазуын анықтау үшін ауланы аралау
Аула бойынша аралау –240 аула, 16 шаруашылық кітап толтыру
1
13
«Ақжар ауданы мемлекеттік мұрағат» мемлекеттік мекеме
1.Құжаттарды сақтауға дайындау мен ретке келтіру жұмыстарына көмек көрсету
500 істі ретке келтіру
2

4. Участие в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков
Нарезка льда и заготовка снега для фигур - 20 штук
10
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 3000 квадратных метров, очистка территории площади от снега- 3000 квадратных метра, прополка сорной травы 1000 квадратных метров, обрезка веток – 40 кустарников, побелка деревьев – 50 штук, скашивание травы, уборка мусора вдоль дороги 1000 квадратных метров, погрузка и разгрузка мусора – 6 тонн, разбивка клумб, посадка и уход за ними – 4 штуки
12
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход 240 дворов, заполнение 16 книг
1
13
Государственное учреждение «Акжарский государственный архив»
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка 500 документов
2