2006 жылғы 13 қыркүйектегі N 30-3 "Тұрғын үйді қадағалап ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу үшін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның күнкөрісі төмен отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) беру туралы Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерту мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 сәуірдегі N 18-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 4 маусымда N 13-5-115 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы N 13-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 24.05.2013 N 13-2 шешімімен (ресми алғашқы жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 Заңы 97-бабының 2-тармағы негізінде аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 13 қыркүйектегі № 30-3 «Тұрғын үйді қадағалап ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу үшін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның күнкөрісі төмен отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) беру Ережесін бекіту туралы» шешімі нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2006 жылғы 20 қазанда № 13-5-32 (2006 жылғы 6 қарашадағы № 45 «Есіл өңірі» газетінде, 2006 жылғы 6 қарашадағы № 45 «Новости Приишимья» газетінде тіркелген) келесі өзгерту мен толықтыру енгізу:
Тұрғын үйді қадағалап ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу үшін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның күнкөрісі төмен отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) беру туралы Ережесіне:
4 тармақта «15 пайыз мөлшерінде» сөзі «10 пайыз мөлшерінде» сөзіне ауыстырылсын;
10 тармақты 10-1 тармақтың келесі мазмұнымен толықтыру:
«10-1. Қазақстан Республикасының заңына сәйкес Тұрғын үй көмегін алуға құқықты отбасыларына жалпы кондоминиум күрделі жөндеу жұмыстары аяқталғаннан кейін түбейгелі жөндеуден соң өтемін жасау үшін келесі құжаттарды ұсынады:
1) жалпы мүлік кондоминиум нысанның күрделі жөндеудің құрылымның жеке түрлерін жасау қажеттілігі туралы қорытындысының көшірмесі (кондоминиум басқару органымен расталады);
2) тұрғын үй меншік иесімен, тұрғын үй меншік иелері кооперативтерімен жөндеу жұмыстарын жасайтын ұйым арасында кондоминиумның жалпы мүлкіне күрделі жөндеу өткізуіне келісілген келісім шарттың көшірмесі;

О внесении изменения и дополнения в решение районного маслихата от 13 сентября 2006 года N 30-3 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным семьям (гражданам) района имени Габита Мусрепова жилищной помощи на содержание жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и оплату коммунальных услуг"
Решение маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2010 года N 18-2. Зарегистрировано Управлением юстиции района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 4 июня 2010 года N 13-5-115. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 13-2
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.05.2013 N 13-2
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, пункта 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан «О жилищных отношениях» от 16 апреля 1997 года № 94 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным семьям (гражданам) района имени Габита Мусрепова жилищной помощи на содержание жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и оплату коммунальных услуг» от 13 сентября 2006 года № 30-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-32 от 20 октября 2006 года, опубликовано в газетах «Есіл Өңірі» от 6 ноября 2006 года № 45, «Новости Приишимья» от 6 ноября 2006 года № 45) следующее изменение и дополнение:
в Правилах предоставления малообеспеченным семьям (гражданам) района имени Габита Мусрепова жилищной помощи на содержание жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и оплату коммунальных услуг:
в пункте 4 слова «в размере 15 процентов» заменить словами «в размере 10 процентов»;
пункт 10 дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Семьи и лица, имеющие право на получение жилищного пособия в случаях, предусмотренным законодательством Республики Казахстан, имеют право на компенсацию затрат на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума после завершения ремонтных работ, представляют следующие документы:
1) копия документа о необходимости проведения данного вида капитального ремонта собственников квартир (заверяется органом управления кондоминиума);
2) копия договора на проведение капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума, заключенного между собственником жилья, кооперативом собственников жилья и организацией, осуществляющей ремонтные работы;

3) жалпы мүлік кондоминиумді күрделі жөндеу бойынша жасаған жұмыстарды қабылдау-тапсыру актісінің көшірмесі (кондоминиум басқару органымен расталады);
4) кондоминиум құрылымның жалпы мүлігіне күрделі жөндеу жасағандығы үшін өтініш иесінің нақты шығындары туралы кондоминиум бастығынан анықтама;
2. Осы шешім он күнтізбелік күн өткеннен соң бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
XVIII сессиясының төрағасы                 хатшысы
И. Гроот                                   Б.Ысқақова
КЕЛIСIЛДI:
«Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» ММ басшысы           Н. Барақаев
6 мамыр 2010 жыл

3) копия акта приема-передачи выполненных работ по капитальному ремонту объекта кондоминиума (заверяется органом управления кондоминиума);
4) справку органа управления кондоминиума о фактических затратах заявителя за капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней, после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХVIII сессии                  Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
И. Гроот                                   Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ «Отдел занятости
и социальных программ района
имени Габита Мусрепова»                    Н. Баракаев
6 мая 2010 года