2010 жылғы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларының мамандарына тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау және көтерме жәрдемақы ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 шілдедегі N 19-4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 қыркүйекте N 13-5-117 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 22-8 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2010.12.20 N 22-8 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы № 148-II Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 7-бабы 3-тармағы 4) тармақшасына, «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысымен бекітілген, ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік камсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну және ережесінің 2-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданының елді мекендеріне 2010 жылы жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына, тұрғын үй сатып алу үшін, маман өтінішінде көрсетілген, өтініш берген сәтінде, бірақ алты жүз отыз еселік айлық есеп көрсеткішінен аспайтын бюджеттік кредит түрінде ұсынылсын.
2. Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына 2010 жылы өтініш беру кезіне жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы берілсін.
3. «Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі ауылдық аумақтарды дамыту жөніндегі уәкілетті орган ретінде, осы шешімінің жүзеге асырылуына шаралар қолдансын.

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова в 2010 году
Решение маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 июля 2010 года N 19-4. Зарегистрировано Управлением юстиции района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 2 сентября 2010 года N 13-5-117. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2010 года N 22-8
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20.12.2010 N 22-8
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова в 2010 году социальную поддержку для приобретения жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, но не превышающей шестисот тридцатикратный размер месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.
2. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова в 2010 году подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления.
3. Государственному учреждению «Отдел сельского хозяйства района имени Габита Мусрепова» как уполномоченному органу по развитию сельских территорий принять меры по реализации настоящего решения.

4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
ХIX сессиясының төрағасы                   хатшысы
А. Кобзев                                  Б. Ысқақова
«Ғабит Мүсiрепов атындағы
ауданның ауыл шаруашылығы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С. Дүйсенов
«Ғабит Мүсiрепов атындағы
ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М. Баймолдина

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель XIX сессии                    Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Кобзев                                  Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел сельского хозяйства
района имени Габита Мусрепова»             С. Дюсенов
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
района имени Габита Мусрепова»             М. Баймульдина