"Қазақстан Республикасының 1993 жылы туған еркек жынысты азаматтарын және шақырылу жасынан өткен бұрын шақыру учаскесінде тіркеуден өтпеген ересек азаматтарды Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 2010 жылғы қаңтар-наурыз аралығында тіркеуді жүргізу туралы" Есіл ауданы әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2010 жылғы 12 қаңтардағы N 01 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қаңтарда N 13-6-135 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 29 тамыздағы N 02.04.05-05-11/531 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2012.08.29 N 02.04.05-05-11/531 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. «Қазақстан Республикасының 1993 жылы туған еркек жынысты азаматтарын және шақырылу жасынан өткен бұрын шақыру учаскесінде тіркеуден өтпеген ересек азаматтарды Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 2010 жылғы қаңтар-наурыз аралығында тіркеуді жүргізу туралы» Есіл ауданы әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде Аймақтық бөлімінде 2009 жылғы 28 желтоқсанда 13-6-133 нөмірімен тіркелген және аудандық «Ишим» газетінде 2010 жылғы 08 қаңтардағы № 2(8464) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған шешімнің 2, 3-тармақтары шығарылып тасталсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш рет ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
В. Бубенко
КЕЛІСІЛДІ:
Есіл ауданының қорғаныс істері             Сағындық
жөніндегі бөлімнің бастығы                 Әбдірахманұлы
Сүлейменов

О внесении изменений в решение акима Есильского района от 22 декабря 2009 года N 9 "О проведении приписки граждан мужского пола Республики Казахстан 1993 года рождения и старших призывных возрастов, не прошедших ранее приписку к призывному участку отдела по делам обороны Есильского района Северо-Казахстанской области с января по март 2010 года"
Решение акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 января 2010 года N 01. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 15 января 2010 года N 13-6-135. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 августа 2012 года N 02.04.05-05-11/531)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.08.2012 N 02.04.05-05-11/531)
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» принимаю РЕШЕНИЕ:
1. В решение акима Есильского района от 22 декабря 2009 года № 9 «О проведении приписки граждан мужского пола Республики Казахстан 1993 года рождения и старших призывных возрастов, не прошедших ранее приписку к призывному участку отдела по делам обороны Есильского района Северо-Казахстанской области с января по март 2010 года» (зарегистрированное в Региональном разделе в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-6-133 от 28 декабря 2009 года и опубликованное в районной газете «Ишим» от 08 января 2010 года № 2(8464)) следующие изменения:
пункты 2, 3 вышеуказанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней с момента первого официального опубликования в средствах массовой информации.
В. Бубенко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела по делам                  Сулейменов
обороны Есильского района                  Сагандык
Абдрахманович